DJI Mavic 2 Pro

dron

DJI
nr kat.
1167487

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Czujniki  akcelerometr, żyroskop, wysokościomierz, czujnik ciśnienia, dolny system wizyjny
Pojemność baterii  3850 mAh
Przewidywany czas lotu  29 minut
Kod producenta  DRODJIDRO0047
Zobacz pełny opis
Polecane zestawy
DJI Mavic 2 Pro + SanDisk Extreme MicroSDHC 32GB
- 5 zł
5 948,99 zł
5 953,99 zł
oszczędzasz 5zł
Akcesoria
Opis i dane

Mavic 2 Pro z kamerą Hasselblad

Wyprodukowane w Szwecji kamery Hasselblad słyną z kultowego, ergonomicznego designu, bezkompromisowej jakości obrazu i szwedzkiego kunsztu. Od 1941 roku kamery Hasselblada uchwyciły niektóre z najbardziej znanych obrazów na świecie - w tym pierwsze lądowanie na Księżycu. Opracowany we współpracy z Hasselbladem, po dwóch latach niestrudzonych badań, Mavic 2 Pro jest wyposażony w całkowicie nową kamerę Hasselblad L1D-20c. L1D-20c posiadającą unikalną technologię Hasselblad Hasselblad Natural Color Solution (HNCS), pomagającą użytkownikom uchwycić wspaniałe 20-megapikselowe zdjęcia z lotu ptaka w oszałamiających szczegółach kolorystycznych 1-inch CMOS Sensor Zupełnie nowy 1-calowy czujnik CMOS, który ma czterokrotnie lepszy aktywny obszar wykrywania, niż pierwsza generacja Mavic Pro. Duży czujnik oznacza także lepszą wydajność w warunkach słabego oświetlenia, z większym zakresem ISO, maksymalne ISO zostało podniesione z 3200 do 12800.
 


10-bitowy profil kolorów Dlog-M


Mavic 2 Pro obsługuje 10-bitowy profil kolorów Dlog-M, który pozwala na wyższy zakres dynamiki, co zapewnia większą elastyczność w sali ocen. System rejestruje ponad 1 miliard kolorów (w porównaniu z 16 milionami kolorów w tradycyjnej 8-bitowymi technologii kodowania kolorami) i zachowuje bardziej szczegółowe detale zarówno w światłach, jak i cieniach. Teraz możesz uchwycić najsubtelniejsze gradacje światła o zachodzie lub wschodzie słońca, pozostawiając więcej miejsca na postprodukcję.

HDR Video

Dzięki obsłudze 4K 10-bitowego HDR, Mavic 2 Pro może być podłączony do telewizora 4K z HLG i natychmiast odtwarzać materiały z odpowiednimi kolorami, w tym jaśniejszymi światłami i zwiększonym kontrastem, które sprawiają, że HDR jest tak atrakcyjny.
 

 

Regulowana przysłona

Regulowana przysłona f / 2,8-f / 11 zapewnia doskonałą jakość obrazu zarówno w środowisku o dużym, jak i niskim oświetleniu. Podczas fotografowania przy słabym świetle ustaw przysłonę na wartość f / 2,8, aby uzyskać więcej światła i robić jasne i wyraźne zdjęcia. Podczas fotografowania w dobrze oświetlonym otoczeniu ustaw przysłonę na wartość f / 11, aby skrócić czas otwarcia migawki i sprawić, aby filmy były płynniejsze.
 

Ulepszone zdjęcia HDR 

Mavic 2 obsługuje również ulepszone zdjęcia HDR. Udoskonalona technika która łączy sekwencję zdjęć w celu uzyskania wysokiej jakości obrazu bez efektu ducha (ghost-free) , oferując większą wyrazistość obrazu przy jednoczesnym unikaniu niepożądanych sztucznych efektów.

HyperLight

Rozjaśnij swój świat dzięki opcji HyperLight. Tryb ten pozwala osiągnąć bardzo dobre efekty przy słabym oświetleniu, znacznie obniżając poziomu szumów.

Kodek H.265 zapewniający wyższą jakość obrazu

Filmy w koderze H.265 / HEVC przechowują o 50% więcej informacji niż filmy w formacie H.264 / AVC, tworząc wysokiej jakości filmy z bardziej zachowanymi szczegółami
 

 

Szybuj w górę i zobacz wyraźniej

Zupełnie nowy OcuSync 2.0 zapewnia sygnał transmisji wideo 1080p do zadziwiających 8 kilometrów, pozwalając latać dalej bez ograniczeń. Edytuj i przesyłaj materiały w rozdzielczości Full High Definition (FHD) bezpośrednio do mediów społecznościowych z pamięci podręcznej. Oryginalne zdjęcia wykonane podczas lotu można automatycznie zapisać na urządzeniu mobilnym bez konieczności ręcznego 6 pobierania z drona.
 

2,4 / 5,8 GHz

Automatyczne przełączanie w czasie rzeczywistym Mavic Pro opiera się na transmisji 2,4 GHz; częstotliwość sygnału zwykle mocno zakłócana przez wiele urządzeń bezprzewodowych. Jednakże, wspierając automatyczne przełączanie pomiędzy pasmami 2,4 i 5,8 GHz, Mavic 2 zawsze może transmitować sygnał najwyraźniejszy - kluczowy dla miejsc o wysokim poziomie zakłóceń.
 

 

√ Szybciej

Maksymalna prędkość nowego Mavic 2 to aż 72 km/h. Poprawiona została również aerodynamika dzięki czemu opory powietrza są o 19% mniejsze niż Mavic Pro podczas lotu z pełną prędkością.

√ Dłużej


Maksymalny czas lotu na jednej baterii to aż 31 minut lotu

√ Ciszej

Nowa konstrukcja, silniki i śmigła o niskim poziomie hałasu sprawiają, że Twój lot jest niezwykle cichy, eliminując wszelkie obawy o zakłócanie bezpośredniego otoczenia. Wykrywanie przeszkód we wszystkich kierunkach System Flight Autonomy został zmodernizowany i poraz pierwszy w dronie DJI, czujniki przeszkód znajdują się na wszystkich bokach drona dla jeszcze większego bezpieczeństwa podczas lotu.
 

Przednie czujniki

System podwójnego widzenia. Precyzyjny zakres pomiarowy do 20 metrów. Zakres wykrywalności to 20-40 metrów (o 33% szerszy niż w Mavic Pro). Potrafi wykrywać przeszkody i zatrzymywać na czas przy lotach z prędkością do 50,4 km / h (40% bardziej wydajne niż Mavic Pro).

Dolne czujniki

System podwójnego widzenia. Precyzyjny zakres pomiaru do 11 metrów. Zakres wykrywalności to 11-22 metrów. System wykrywania podczerwieni. Precyzyjny zakres pomiaru do 8 metrów. Tylne czujniki System podwójnego widzenia. Precyzyjny zakres pomiaru do 16 metrów. Zakres wykrywalności to 16-32 metry. Potrafi wykrywać przeszkody i skutecznie zatrzymać się nawet przy prędkości do 43,2 km / h. 8

Górne czujniki

System oparty na podczerwieni. Precyzyjny system pomiaru do 8 metrów. Lewe i prawe czujniki System pojedynczych czujników potrafi wykrywać przeszkody z prędkością do 28,8 km / h. Poprawione bezpieczeństwo lotu zarówno w trybach ActiveTrack, jak i Tripod.
 

 
Bardziej Inteligentny Dron

Dzięki potężnym kamerom i łatwym w użyciu inteligentnym trybom fotografowania, Mavic 2 sprawia, że kreatywne zdjęcia lotnicze stają się bardziej dostępne dla użytkowników na każdym poziomie.

ActiveTrack 2.0

Dzięki ulepszeniom zarówno sprzętu, jak i oprogramowania, ActiveTrack 2.0 zapewnia świetną pracę Wcześniej funkcja ActiveTrack polegała głównie na obrazach 2D z kamery głównej w celu śledzenia obiektu. Teraz, dzięki ActiveTrack 2.0, Mavic 2 odwzorowuje trójwymiarowy widok otaczającego środowiska za pomocą kamery głównej i dwóch czujników dual vision dla większej rozpoznawalności i dokładności.

High-speed Tracking

W otwartych i pozbawionych przeszkód środowiskach Mavic 2 może śledzić szybko poruszające się obiekty, takie jak samochody i łodzie, z prędkością do 72 km / h. Panoramy Mavic 2 obsługuje cztery tryby panoramy, w tym Sferę, 180 °, Poziomą i Pionową.

Fotografia lotnicza jest łatwa

Dostępne są różne intuicyjne tryby robienia zdjęć, aby uzyskać więcej kreatywnych opcji fotografowania Waypoint 2.0 Dzięki Waypoint 2.0, samolot nie musi już lecieć do miejsca aby oznaczyć punkty. Po wybraniu pożądanych punktów trasy i celu specjalnego w aplikacji możesz szybko zaplanować trasę lotu i zapisać ją na następny lot.
 
 
Filmy w rozdzielczości FullHD
Filmy w rozdzielczości FullHD
Kamera umożliwia rejestrowanie filmów w rozdzielczości FullHD(1080) o wyjątkowej ostrości, niezrównanym poziomie szczegółów i żywych kolorach pozwoli na urzeczwistnienie swoich wizji.

 
Wszystkie barwy stają się żywe i realistyczne!
Możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 4K o wyjątkowej ostrości, niezrównanym poziomie szczegółów i żywych kolorach pozwoli na urzeczwistnienie swoich wizji. Dzięki obrazowi w rozdzielczości 4K wprowadza nową dynamikę w procesie nagrywania filmów.
Wszystkie barwy stają się żywe i realistyczne!
Dokładność lokalizacji GPS
Dokładność lokalizacji GPS
Dzięki wbudowanej nawigacji GPS możemy sterować lotem drona bezpośrednio na mapie opracowując plan lotu w swoim smartfonie, a dron wykona całą resztę.
Steruj smartfonem!
Dzięki połączeniu z Wi-FI masz możliwość sterowania kamerą drona z Twojego smartfona lub tabletu. Darmowa aplikacja  jest dostępna dla systemów operacyjnych iOS i Android
Steruj smartfonem!
Zaawansowany 3-osiowy stabilizator
Zaawansowany 3-osiowy stabilizator
Zachowaj wspomnienia na zawsze na wysokiej jakości, wyraźnym i stabilnym video. Wszystko to przy użyciu 3-osiowy gimbala pozwalający na nagrywanie klipów video oraz wykonywanie zdjęć tak jak profesjonalne wytwórnie filmowe.

Dane techniczne

dron DJI Mavic 2 Pro

Specyfikacja techniczna   
Przewidywany czas lotu  29 minut
Prędkość max.  72 km/h
GPS tak
Wi-Fi tak
Czujniki  akcelerometr, żyroskop, wysokościomierz, czujnik ciśnienia, dolny system wizyjny
Rodzaj baterii  litowo-polimerowa
Pojemność baterii  3850 mAh
Zapis na kartach pamięci  microSD
Tryb lotu  Follow me, Watch Me, HOME
USB  tak
Kolor  beżowo-czarny
Waga  907 g
Wymiary  322 x 242 x 84 mm
Kamera   
Rozdzielczość nagrywania  FullHD 1080 (1920 x 1080) 120 fps, 4K (3840 x 2160) 30 fps, 2,7K (2592 x 1458) 50 fps
Kompresja obrazu  mov, H.264, MP4
Maksymalna wielkość zapisywanego zdjęcia  5472 x 3648 pikseli
Rodzaj przetwornika  1/2,3" CMOS 12 Mpix
Stabilizator gimbal 3-osiowy
Aparatura   
Jakość podglądu na żywo  720P @ 30fps (uzależniona od warunków oraz możliwości urządzenia mobilnego)
Uchwyt urządzenia mobilnego  smartfon
Częstotliwość  2,4 - 2,48 GHz
Wyposażenie   
Wyposażenie  aparatura sterująca, bateria , dodatkowy komplet śmigieł, instrukcja obsługi, ładowarka
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Action SA
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie

Ocena klientów

5 na podstawie 10 ocen
5
(9)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(1)
90% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Świetny sprzęt
01-12-2019,
Krzakzak
Potwierdzony zakup

Przesiadka z wcześniejszej wersji na wielki plus. Polecam.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dron dla wymagających
04-09-2019,
Mario
Potwierdzony zakup

Dron kupiony głównie ze względu na małe gabaryty przy jednocześnie rewelacyjnej kamerce. Spełnia moje oczekiwania w 100%. Jakość nagrań oraz zdjęć dorównująca typowo filmowym dronom.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
DJI MAVIC 2 PRO
05-11-2019,
Mona
Potwierdzony zakup

Dron bardzo fajny świetnie się steruje długo się zastanawiałem nad kupnem jestem zadowolony polecam.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Produkt Super
13-11-2019,
Piotr46
Potwierdzony zakup

Od kilu dni ucze sie latac i jak narazie jest super, polecam bardzo.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Znakomity
08-11-2018,
Dr1976
Potwierdzony zakup

Świetny dron z b.dobrą kamera wiele ułatwień dla użytkownika, silna bateria , Polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (4) (4) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Bardzo dobry zakup
08-11-2018,
Qczer
Potwierdzony zakup

Przesiadłem się z Phantom 2 z GoPro 4 i to jest przepaść technologiczna. Do Phantoma 2 musiałem dokupić mnóstwo dodatków za grube pieniądze a i tak na dzień dzisiejszy do pięt on nie dorasta Mavic 2 Pro. Zalety: - Składa się i można go wrzucić do plecaka jako jedną z wielu rzeczy - Podpinamy telefon do kontrolera i widzimy lot z oka kamery - Jakość nagrań, dużo lepsza niż z GoPro 4, dużo więcej szczegółów - Faktycznie bateria wystarcza na 30 min - Olbrzymi zasięg w otwartym terenie - Bardzo zwinny i szybki a do tego czujniki z każdej strony ratują tyłek jak czego nie zauważymy (ale nie na wszystkich trybach lotu) - Wiele wbudowanych gotowych ustawień które za nas robią ciekawe ujęcia - automatycznie Wady: - Cena (za te pieniądze to już nie mogę tego nazwać zabawką) - a dla tych co kupują go jako pierwszy dron to instrukcja i ustawienia mogą stanowić wyzwanie - trzeba cierpliwości (pierwszą baterię właściwie do połowy rozładowałem sprawdzając ustawienia przed lotem)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (31) (7) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Lepszy od Air
24-11-2018,
Mariusz
Potwierdzony zakup

Świetny dron, porównując do Mavic Air którego miałem wcześniej, jest znacznie cichszy i nie ma problemów z gubieniem zasięgu. Super stabilny. Czas lotu 30 minut robi robotę. O jakości video i zdjęć nie wspominam ponieważ nie jestem w tym ekspertem, na pewno są b.ok. Ciekawa funkcja lotu w nocy (posiada od spodu diody led które załącza do oświetlenia podłoża podczas startu i lądowania). Duży plus za nową funkcję timelapse - świetny efekt. Nie mam żadnych uwag

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (16) (11) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dron wyłczył sie podczas lotu i spadł.
30-07-2019,
Twój pseudonim
Potwierdzony zakup

Reklamacja odrzucona, błąd użytkownika! Zapewne polegał na tym ze latał zamiast stać na półce. Nie kupujcie dronów w sklepie z pralkami i lodówkami.

Pokaż całość
Pytania (2) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (19) (22) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
ale masz logi przeciez w dji go4. Co mowia logi ? pisales do dji bezposrednio ? skoro wina procesora to bezproblemu powinni wymienic
ace zapytał 27-08-2019
Odpowiedz
Logi dostało EURO AGD
Podaj Nick odpowiedział07-09-2019
To nie jedyny przypadek dotyczący tego modelu. Podobno związany z przegrzewaniem się procesora. Niestety - nie udowodnisz tego bo dron spadł - zawsze będzie na ciebie w takim wypadku
Michal zapytał 01-08-2019
Odpowiedz
Zwiń pytania
Mavic 2 Pro
16-06-2019,
Łukasz
Potwierdzony zakup

Najlepszy w swojej klasie, świetne filmy a także zdjęcia. Jest dość kosztowny ale za jakość trzeba zapłacić: dron nie urywa zasięgu, i jest bardzo mobilny. Szybko, pewnie i precyzyjnie reaguje na polecenia wydane z kontrolera. Pod kątem trudności obsługi dostępny jest dla każdego. Polecam, bo dron zapewni wam najlepsze wspomnienia z wycieczek i żadna gipsowa figurka Chin ich nie zastąpi ;)!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (6) (11) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Bezkonkurencyjny
15-06-2019,
Shepp
Potwierdzony zakup

Najlepszy dron w tym przedziale cenowym. Masakryczny zasięg (jak na razie udało sie odlecieć 6 km od homepointa i dalej był dobry sygnał) czas lotu i mnóstwo funkcji plus mobilność sprzętu. Minusem jest troche wysoka cena + cena dodatkowych aku

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (6) (3) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Usługi
Opcje
Mam zużyty sprzęt do oddania
Mam zużyty sprzęt do oddania nr kat. 489
Raty
Raty do 30x0% odroczone
0% Raty
Dobre Raty
3 miesiące
30 miesięcy
3
1 966,33 zł
4
1 474,75 zł
5
1 179,80 zł
6
983,17 zł
7
842,71 zł
8
737,37 zł
9
655,44 zł
10
589,90 zł
11
536,27 zł
12
491,58 zł
13
453,77 zł
14
421,36 zł
15
393,27 zł
16
368,69 zł
17
347 zł
18
327,72 zł
19
310,47 zł
20
294,95 zł
21
280,90 zł
22
268,14 zł
23
256,48 zł
24
245,79 zł
25
235,96 zł
26
226,88 zł
27
218,48 zł
28
210,68 zł
29
203,41 zł
30
196,63 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje
3 miesiące
30 miesięcy
3
1 966,33 zł
4
1 474,75 zł
5
1 179,80 zł
6
983,17 zł
7
842,71 zł
8
737,37 zł
9
655,44 zł
10
589,90 zł
11
536,27 zł
12
491,58 zł
13
453,77 zł
14
421,36 zł
15
393,27 zł
16
368,69 zł
17
347 zł
18
327,72 zł
19
310,47 zł
20
294,95 zł
21
280,90 zł
22
268,14 zł
23
256,48 zł
24
245,79 zł
25
235,96 zł
26
226,88 zł
27
218,48 zł
28
210,68 zł
29
203,41 zł
30
196,63 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje
3 miesiące
48 miesięcy
3
2 025,32 zł
4
1 533,74 zł
5
1 238,79 zł
6
1 042,16 zł
7
901,70 zł
8
796,36 zł
9
714,43 zł
10
648,89 zł
11
595,26 zł
12
550,57 zł
13
512,76 zł
14
480,35 zł
15
452,26 zł
16
427,68 zł
17
405,99 zł
18
386,71 zł
19
369,46 zł
20
353,94 zł
21
339,89 zł
22
327,13 zł
23
315,47 zł
24
304,78 zł
25
294,95 zł
26
285,87 zł
27
277,47 zł
28
269,67 zł
29
262,40 zł
30
255,62 zł
31
249,28 zł
32
243,33 zł
33
237,75 zł
34
232,49 zł
35
227,53 zł
36
222,85 zł
37
218,42 zł
38
214,23 zł
39
210,25 zł
40
206,46 zł
41
202,87 zł
42
199,44 zł
43
196,18 zł
44
193,06 zł
45
190,08 zł
46
187,23 zł
47
184,50 zł
48
181,89 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 20 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 2 minuty
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 20 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 2 minuty
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 20 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 2 minuty
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet

Raty z Doradcą

Zarezerwuj towar przez Internet, a następnie wypełnij wniosek kredytowy w sklepie z pomocą Doradcy.

 • Do 31 tys. złotych
 • Wsparcie doradcy w sklepie Euro
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach z Doradcą
Pytania i odpowiedzi (3)
Powiadom o pytaniach
Kiedy dron bedzie ponownie dostepny? W ciagu minionego tygodnia pojawial sie i znikal kilka razy.
Czy płatność za ten produkt również będzie można rozłożyć na 30 razt 0% w momencie jego odbierania - opcja odbiór w sklepie?
Kiedy premiera tego drona.
Promocje dla tego produktu
Przygotuj się na stok! Przygotuj się na stok!
Zgarnij rabaty na sprzęt foto! Co tydzień nowe produkty.
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących DJI Mavic 2 Pro, wpisz 1167487 w wyszukiwarce euro.com.pl.