Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

dron 3D Robotics Solo

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
dron 3D Robotics Solo
3D Robotics Solo
Opis i dane

Z największą przyjemnością przedstawiamy najnowszy produkt amerykańskiej firmy 3D Robotics – kompletny, gotowy do startu prosto z pudełka, wyposażony w najnowocześniejszą aparaturę do lotów automatycznych dron do Twojej kamery GoPro - SOLO

 
 
KONTROLA


Zaprojektowany zupełnie od podstaw, przeznaczony do ergonomicznej i komfortowej pracy z dronem SOLO, najnowszy kontroler 3D Robotics. To wyjątkowo wygodne narzędzie do prostego i bezpiecznego latania, nagrywania fantastycznych filmów czy robienia zdjęć z lotu ptaka.


Po raz pierwszy na rynku - przycisk PAUSE, który zatrzyma drona w miejscu, gdy czujesz się niepewnie lub obawiasz się wypadku.

 


iOS i Android


W pełni darmowa, wyjątkowo prosta i czytelna aplikacja do pełnej obsługi 3DR SOLO, na platformy iOS i Android. Szybko, sprawnie i precyzyjnie zaplanuj swój lot automatyczny, wybierz tryb pracy drona jak i kamery, komfortowo kadruj pożądane obiekty czy zmień kolor LEDów pod swoim SOLO.

 
 

PODWÓJNA MOC OBLICZENIOWA

SOLO wyposażono w najnowszy kontroler lotu PIXHAWK 2 oraz dwa komputery pokładowe o mocy obliczeniowej 1 GHz każdy. Jeden w dronie, drugi w kontrolerze, połączone bardzo silnym, dedykowanym sygnałem Wi-Fi. Dzięki temu SOLO jest w stanie wykonać loty autonomiczne w różnych trybach oraz jako pierwszy na świecie umożliwia transmisję sygnału HD z kamery GoPro oraz dodatkowo funkcję streamingu HD poprzez port HDMI.

 


INTELIGENTNE ZASILANIE

3DR SOLO jest w stanie latać nieprzerwanie do 25 minut oraz 20 minut z dedykowanym Gimbalem i kamerą GoPro.

System nie tylko monitoruje na bieżąco stopień zużycia baterii w SOLO, ale również biorąc pod uwagę jego lokalizację i odległość - wyśle informacje kiedy należy wracać "do domu", by bezpiecznie wylądować.

Dla bezpieczeństwa informacja o pozostałym czasie lotu oraz aktualnym stopniu zużycia prądu wyświetlana jest zarówno na kontrolerze jak i w Aplikacji. Jeśli zbliżysz się do granicy wydajności prądowej - kontroler dodatkowo poinformuje Cię o zagrożeniu wibracją.

 
 


TRYBY AUTOMATYCZNE


Aby ułatwić, zapewnić nagranie wymarzonych ujęć przy zachowaniu idealnej stabilności jednemu operatorowi, niekoniecznie profesjonaliście - SOLO udostępnia kilka trybów pracy automatycznej, a będzie ich jeszcze więcej wraz z kolejnymi aktualizacjami. W każdym z nich możesz powierzyć zadanie automatyce lub kontrolować manualnie szereg parametrów czy choćby sam kadr, także w każdej chwili trwania lotu.

CABLE CAM

Zaplanuj ujęcie początkowe i końcowe, zapisz w postaci wirtualnego „kabla”, po którym SOLO będzie się poruszał samodzielnie. Możesz wtedy powierzyć kadrowanie automatyce (w tym obrót i pochylenie kamery) jak i kadrować samodzielnie.

 


ORBIT
 
Wyznacz punkt na mapie, np. budynek, dookoła którego SOLO automatycznie wykona lot i kadrowanie na wyznaczony cel. Ciesz się idealnie stabilnymi ujęciami dookoła pożądanego obiektu rejestrując wyjątkowe ujęcia 360 stopni.


SELFIE
 

To zupełnie nowy wymiar ujęć typu Selfie, w którym SOLO będzie automatycznie oddalał się i przybliżał do Ciebie, trzymając Cię w kadrze przez cały czas. FOLLOW ME" SOLO będzie podążał za Tobą w określonej odległości i wysokości – za Tobą, przed, obok a nawet dookoła Ciebie, jednocześnie utrzymując Cię cały czas w kadrze. Jeśli kiedykolwiek chciałeś nagrać siebie z lotu ptaka, gdy biegasz, jedziesz na rowerze czy motocyklu - SOLO zrobi to za Ciebie.

 

 
3D Robotics SOLO to także otwarta platforma do dalszego rozwoju - nie zamykasz się na inne, nowe możliwości. Dzięki przystosowanym portom oraz oprogramowaniu typu Oper Source w przyszłości zaprezentowane będą m.in.: system ratunkowy oparty o instalację spadochronu; system optycznego rozpoznawania obiektów pod dronem do latania w zamkniętych pomieszczeniach, uchwyt do transportu i upuszczania ładunków czy silne diody LED. Będzie również możliwość zastosowania innego Gimbala pod inną kamerę. Nie musisz ograniczać się do nowych aplikacji 3DR - jeśli jesteś developerem/konstruktorem - możesz oprogramować SOLO pod swoje potrzeby.
Dokładność lokalizacji GPS
Dokładność lokalizacji GPS
Dzięki wbudowanej nawigacji GPS możemy sterować lotem drona bezpośrednio na mapie opracowując plan lotu w swoim smartfonie, a dron wykona całą resztę.
Inteligentne zasilanie
System nie tylko monitoruje na bieżąco stopień zużycia baterii w SOLO, ale również biorąc pod uwagę jego lokalizację i odległość - wyśle informacje kiedy należy wracać "do domu", by bezpiecznie wylądować.
Inteligentne zasilanie
Pełna kontrola nad dronem!
Pełna kontrola nad dronem!
Zaprojektowany zupełnie od podstaw, przeznaczony do ergonomicznej i komfortowej pracy z dronem, najnowszy kontroler 3D Robotics. To wyjątkowo wygodne narzędzie do prostego i bezpiecznego latania, nagrywania fantastycznych filmów czy robienia zdjęć z lotu ptaka. 
Steruj smartfonem!
Dzięki połączeniu z Wi-FI masz możliwość sterowania kamerą drona z Twojego smartfona lub tabletu. Darmowa aplikacja  jest dostępna dla systemów operacyjnych iOS i Android
Steruj smartfonem!

Dane techniczne

dron 3D Robotics Solo

Specyfikacja techniczna   
Przewidywany czas lotu  25 min (20 minut z zamontowaną kamerą)
GPS tak
Wi-Fi tak
Czujniki  akcelerometr, GPS, wysokościomierz, czujnik ciśnienia
Rodzaj baterii  litowo-polimerowa
Pojemność baterii  5200 mAh
Tryb lotu  Follow me, Watch Me, HOME
USB  tak
Kolor  czarny
Waga  1500 g
Aparatura   
Zasięg poziomy  800 m
Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Producent   
Nazwa producenta / importera  Camonboard s.c.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: 3D Robotics
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących 3D Robotics Solo, wpisz 1057914 w wyszukiwarce euro.com.pl.