Przejdź do opisu produktu

Onyx Inkbook

czytnik E-booków

Onyx
nr kat.
1052528

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Ekran  6 cali, 1024 x 758 pikseli
Łączność bezprzewodowa  WiFi
Zobacz pełny opis produktu

Akcesoria

Opis produktu

Opis produktu

 • Ekran E Ink Carta w technologii e-papieru zapewnia wysoką jakość wyświetlanego tekstu, szybki czas odświeżania stron oraz nie psuje wzroku przy wielogodzinnym czytaniu. Do 50% większy kontrast w porównaniu do starszej generacji ekranu - Pearl

 • Bezpieczne dla oczu doświetlenie ekranu, które można swobodnie regulować lub wyłączyć

 • Do 6 tygodni działania na jednym ładowaniu baterii

 • Otwiera wiele formatów e-książek m.in. PDF, EPUB i MOBI oraz dokumentów

 • Rozszerzenie funkcjonalności czytnika poprzez instalację dodatkowych aplikacji Android

 • Wygodna nawigacja fizycznymi przyciskami zmiany stron lub poprzez gesty na ekranie dotykowym

 • Możliwość tworzenia bezpłatnej kopii biblioteki na dysku internetowym Midiapolis Drive

 • Midiapolis News Reader pozwala czytać wiadomości i artykuły z ulubionych serwisów oraz blogów wygodnie na e-papierze

 • Funkcja propozycji poprawek i korekty sprawia, że pisanie adnotacji jest zdecydowanie wygodniejsze i do 90% szybsze

 • Zaawansowana technologia “przepływu” tekstu w PDF (reflow) dopasowuje wielokolumnowe teksty do ekranu i wyświetla je w jednej kolumnie, co sprawia, że łatwiej jest je czytać

 • Ponad 3000+ światowych i polskich klasycznych bestsellerów oraz lektur za darmo do pobrania z Midiapolis Drive

 • Lżejszy niż książka drukowana, mieści się w kieszeni

Zaprojektowany z myślą o wygodzie

Funkcjonalny papier elektroniczny
inkBOOK wyróżnia się ekranem w najnowszej technologii E Ink Carta™, który imituje kartkę papieru. Idealnie dopasowuje się do różnego rodzaju literatury - książek, dzienników, magazynów, podręczników czy blogów internetowych. Umożliwia wygodny odczyt treści nawet w pełnym słońcu.
 
 
Bezpieczny dla oczu
W odróżnieniu od telefonów i tabletów z kolorowymi ekranami LCD, ekran w technologii e-papieru nie psuje wzroku nawet przy wielogodzinnym czytaniu. Owa technologia dedykowana głównie czytaniu treści elektronicznych jest szczególnie ważna dla rodziców, ich dzieci oraz osób starszych.
Czytaj wygodnie nawet nocą
inkBOOK został wyposażony w bezpieczne doświetlenie wykorzystujące diody, świecące na ekran z góry, a nie bezpośrednio w oczy nie powodując zmęczenia wzroku. Można dowolnie regulować poziom natężenia światła lub całkowicie je wyłączyć.
 
 
Tygodnie użytkowania bez ładowania
Zaletą papieru elektronicznego jest bardzo niski pobór energii. Raz naładowana bateria umożliwia pracę nawet do 6 tygodni*. Długo działający inkBOOK sprawia, że urządzenie staje się nieodzownym partnerem każdej podróży - osobistej czy służbowej.
 
Klarowny tekst ułatwia czytanie
Dzięki zastosowaniu technologii wysokiego kontrastu i dużej rozdzielczości wyświetlany na ekranie tekst jest wyraźniejszy w odróżnieniu do innych urządzeń tej klasy. Korzystając z inkBOOKa ma się wrażenie czytania publikacji papierowej z wyraźną czcionką.
 
Czytaj tak jak ci wygodniej
Możesz ustawić ulubiony krój czcionki, jej rozmiar, wielkość marginesów, a nawet zmienić orientację ekranu z pionowej na poziomą.
 
Notatki, zakładki, adnotacje - więcej, szybciej, lepiej
Pisanie adnotacji jest jeszcze łatwiejsze i intuicyjne niż wcześniej. Zaawansowane funkcje korekty wyrazów i propozycji poprawek pomogą Ci pisać szybciej i dokładniej.*** Zaznaczaj teksty i dodawaj zakładki podobnie jak w książkach drukowanych - tylko wygodniej oraz bez limitów.
 
 
Sprawdzaj tłumaczenia i definicje w słowniku
Jeśli natkniesz się na słowo, którego nie znasz skorzystaj ze słownika. inkBOOK umożliwia szybkie wyszukanie definicji słowa lub tłumaczenia bez opuszczania książki czy podręcznika.****
Nawigacja gestami, większy komfort użytkowania
Możesz łatwo przechodzić do następnych i poprzednich stron bez używania fizycznych przycisków. Puknij prawą lub lewą część ekranu albo przesuń po nim palcem, by zmienić stronę.
 
 
Mały i poręczny
inkBOOK jest niemalże tak smukły jak ołówek oraz lżejszy niż niejedna książka. Czytnik możesz trzymać wygodnie w jednej ręce i zabierać go w dowolne miejsce - do szkoły, pracy, czy świątyni. Jego mobilność szczególnie docenią uczniowie i studenci, którzy na co dzień noszą wiele ciężkich podręczników.

Lektura tradycyjna i internetowa

Księgarnia zawsze pod ręką
Przeglądaj miliony e-książek, audiobooków i magazynów - od nowości, przez bestsellery po klasykę. Już od 0 zł. Zainstaluj aplikację** swojej ulubionej księgarni i ciesz się prawdziwie mobilną e-biblioteką.
 
 
Midiapolis Drive - twoja osobista biblioteka
Dysk internetowy Midiapolis Drive pozwala na przechowywanie do 2 GB plików za darmo, dzięki czemu Twoje e-książki masz zawsze przy sobie, gdziekolwiek jesteś. Klikasz, pobierasz i czytasz. Midiapolis Drive, to coś znacznie więcej niż e-dysk. Oprócz przechowywania danych oferuje udostępnianie plików, tworzenie i edycję prostych dokumentów tekstowych, wysyłanie i pobieranie plików oraz odczyt e-booków w przeglądarce internetowej. Pliki z Drive możesz również wyświetlić w przeglądarce internetowej na smartfonie, tablecie czy komputerze. Gdziekolwiek się wybierzesz, Twoje pliki i e-książki zawsze będą pod ręką.
Tysiące e-booków za darmo
Rejestrując bezpłatne konto w Midiapolis Drive otrzymujesz jednocześnie dostęp do ponad trzech tysięcy darmowych bestsellerów z całego świata, jak również polskich lektur.
 
 
Twoje ulubione wiadomości z Internetu na czytniku
inkBOOK pozwala na wygodną konsumpcję prasy internetowej oraz blogów i portali, które lubisz i czytasz. Dzięki aplikacji Midiapolis News, można śledzić najnowsze wiadomości od wydawców z całego świata. Sport, biznes, rozrywka, moda i nie tylko – teraz Twoje wiadomości znajdziesz w jednym miejscu i przeczytasz je wygodnie na e-papierze - online i offline. Wszystko bezprzewodowo zsynchronizowane i dostępne na urządzeniu oraz w przeglądarce internetowej na komputerze.
 

Lektura tradycyjna i internetowa

Instaluj ulubione aplikacje
Jako jeden z nielicznych czytników e-booków na świecie, inkBOOK umożliwia instalowanie dodatkowych aplikacji.** Przeglądaj katalog na apps.midiapolis.com i wybieraj spośród tysięcy aplikacji.
 
 
Wsparcie wielu formatów. Czytaj co chcesz, jak chcesz
Oprogramowanie pozwala na otwieranie wielu popularnych formatów plików i dokumentów. inkBOOK wspiera międzynarodowy standard e-booków EPUB wraz z zabezpieczeniami DRM (Adobe ADEPT). Bez problemu można zainstalować swoją ulubioną aplikację, aby otworzyć pliki, które dotychczas można było czytać tylko na komputerze.
Łatwy odczyt złożonych plików PDF
Teraz wielokolumnowe pliki PDF można wyświetlić w jednej kolumnie z powiększoną czcionką. Funkcja reflow inteligentnie “wycina” tekst z każdej kolumny i tworzy jedną, z ciągłym tekstem. Dzięki temu odczyt treści jest wygodniejszy. Funkcja ta nie jest obecna w czytnikach Amazon Kindle.
 
 
Duża ilość przestrzeni na Twoje pliki
inkBOOK pozwoli mieć zawsze przy sobie całą bibliotekę ulubionych książek, magazynów i innych publikacji. 8 GB pamięci wewnętrznej i możliwość jej rozszerzenia o kartę microSD do 32 GB pozwala trzymać dziesiątki tysięcy e-książek.
 
Wydajny i oszczędny
inkBOOK został wyposażony w dwurdzeniowy procesor, który zarządzany jest przez system Android 4.2 bijący rekordy wydajności. Inteligentnie optymalizuje pamięć i poprawia wykorzystanie ekranu dotykowego, by system reagował szybciej i dokładniej niż kiedykolwiek wcześniej. Otwieranie aplikacji czy e-booków zajmuje niewiele czasu, zwiększając komfort użytkowania.
 
Przeglądanie Internetu z szybkim Internetem Wi-Fi
Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi przeglądanie Internetu na e-czytniku jest wygodne, a sam ekran pobiera mniej energii niż ekran LCD w telefonie, czy tablecie. Przeglądaj wygodnie mobilną Wikipedię, by zgłębiać interesujące Cię tematy przy czytaniu publikacji naukowych, czy innych.
 
Bezprzewodowe aktualizacje
Aktualizacje oprogramowania dodają nowe możliwości oraz udoskonalają obecne. Sam proces aktualizacji jest prosty i bezstresowy.
 

Ochrona przed uszkodzeniem

Stylowe etui HIGAARD™
Wykonane z najwyższej jakości materiałów doskonale chroni czytnik. Etui HIGAARD jest opcjonalne i sprzedawane oddzielnie.
 

* inkBOOK zapewnia do 8 000 odświeżeń. 15 minut dziennie z wyłączonym doświetleniem i bez połączenia Wi-Fi, z wyłączaniem urządzenia po skończonej sesji. Czas pracy na baterii zależy od użytkowania oraz używanych w danym momencie aplikacji i sieci bezprzewodowych.
** Aplikacje firm trzecich nie są preinstalowane i mogą posiadać dodatkowe wymagania np. rejestracja konta, płatne subskrypcje. Niektóre funkcje mogą być ograniczone np. terytorialnie. Wsparcie dla aplikacji firm trzecich udzielają wyłącznie ich producenci. Midiapolis App Store może być dostępny w zależności od modelu i/lub po aktualizacji oprogramowania.
*** Dostępne obecnie tylko dla metody wprowadzania tekstu w języku angielskim.
**** inkBOOK umożliwia wgrywanie własnych słowników, funkcjonalność może się różnić od wersji słownika i modelu urządzenia.


Nazwy firm i produktów wymienionych tutaj są własnościami tychże firm i właścicieli i mogą być zarejestrowanymi znakami towarowymi.
Pełna wygoda czytania dzięki wyświetlaczowi E-Ink
Pełna wygoda czytania dzięki wyświetlaczowi E-Ink
Dzięki ekranowi o wielkości 6 cali w technologii e-papieru E-Ink czytanie jest przyjemniejsze niż na ekranach laptopów lub tabletów. Ekran E-Ink imituje kartkę papieru zapewniając większy komfort czytania.
Zabierz ze sobą jeszcze więcej danych
Czytnik wyposażono w 8 GB wbudowanej pamięci*. Zapewnia to możliwość przechowywania w pamięci urządzenia wszystkich danych. Jedna książka zajmuje ok. 3-4 MB, co daje możliwość przechowywania ponad 2000 e-booków w 8 GB pamięci urządzenia.

*Uwaga! Pamięć dostępna dla użytkownika jest mniejsza.
Zabierz ze sobą jeszcze więcej danych
Powiększ pamięć wewnętrzną urządzenia
Powiększ pamięć wewnętrzną urządzenia
W bardzo łatwy i szybki sposób powiększ pamięć wewnętrzną za pomocą wbudowanego czytnika kart pamięci microSDHC. Pozwoli to na szybkie przenoszenie dokumentów oraz ułatwi wymianę plików między czytnikiem e-booków a innymi urządzeniami korzystającymi z kart pamięci.

Podłącz czytnik do komputera, aby skopiować dane
Za pomocą kabla USB możesz podłączyć swój czytnik do komputera, aby w szybki sposób skopiować na niego dodatkowe dokumenty i inne pliki.
Podłącz czytnik do komputera, aby skopiować dane
Słuchaj ulubionej muzyki dzięki wyjściu na słuchawki
Słuchaj ulubionej muzyki dzięki wyjściu na słuchawki
Słuchaj ogromnej kolekcji muzyki zapisanej w pamięci urządzenia. Wystarczy podłączyć do czytnika słuchawki, aby cieszyć się ulubioną muzyką w różnych formatach dźwiękowych.

Dane techniczne

czytnik E-booków Onyx Inkbook

Parametry ekranu   
Przekątna ekranu 6 cali
Rozdzielczość ekranu 1024 x 758 pikseli
Wyświetlacz E-Ink tak
Podświetlenie ekranu tak
Wielostopniowe podświetlenie ekranu  tak
Obsługiwane pliki   
Formaty e-booków CHM, EPUB, FB2, HTML, MOBI, PDF, RTF, TXT
Formaty wideo nie dotyczy
Parametry techniczne i funkcje   
Pamięć wbudowana 8 GB
Czytnik kart pamięci microSD, microSDHC
Złącze USB tak
Wyjście słuchawkowe tak
Łączność bezprzewodowa  WiFi
Menu w języku polskim  tak
Wersja bez reklam  tak
Funkcje  przeglądarka internetowa, system Android
Parametry fizyczne   
Kolor obudowy  niebieski
Wymiary  159 x 117 x 7 mm
Waga  200 g
Wyposażenie   
  instrukcja, karta gwarancyjna, etui
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Faxim. Jan Ziółkowski
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Marka: Onyx
 • Przekątna ekranu: 6 cali
 • Podświetlenie ekranu: tak

Ocena klientów

Pytanie i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Onyx Inkbook

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Onyx Inkbook, wpisz 1052528 w wyszukiwarce euro.com.pl.