inkBOOK Onyx+ etui

czytnik E-booków

inkBOOK
nr kat.
1057184

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 21:00
niedz. 10:00 - 20:00
Dziś do 22:00!
20.04.2019 (sobota) 9:00 - 15:00
21.04.2019 (niedziela) infolinia jest nieczynna
22.04.2019 (poniedziałek) infolinia jest nieczynna

Brak w sklepach stacjonarnych
Brak możliwości dostawy
Niedostępny

Produkt tymczasowo niedostępny

czytnik E-booków inkBOOK Onyx+ etui
inkBOOK Onyx+ etui
Brak w sklepach stacjonarnych
Brak możliwości dostawy
Niedostępny
Akcesoria
Opis i dane

Opis produktu

 • Ekran E Ink Carta w technologii e-papieru zapewnia wysoką jakość wyświetlanego tekstu, szybki czas odświeżania stron oraz nie psuje wzroku przy wielogodzinnym czytaniu. Do 50% większy kontrast w porównaniu do starszej generacji ekranu - Pearl

 • Bezpieczne dla oczu doświetlenie ekranu, które można swobodnie regulować lub wyłączyć

 • Do 6 tygodni działania na jednym ładowaniu baterii

 • Otwiera wiele formatów e-książek m.in. PDF, EPUB i MOBI oraz dokumentów

 • Rozszerzenie funkcjonalności czytnika poprzez instalację dodatkowych aplikacji Android

 • Wygodna nawigacja fizycznymi przyciskami zmiany stron lub poprzez gesty na ekranie dotykowym

 • Możliwość tworzenia bezpłatnej kopii biblioteki na dysku internetowym Midiapolis Drive

 • Midiapolis News Reader pozwala czytać wiadomości i artykuły z ulubionych serwisów oraz blogów wygodnie na e-papierze

 • Funkcja propozycji poprawek i korekty sprawia, że pisanie adnotacji jest zdecydowanie wygodniejsze i do 90% szybsze

 • Zaawansowana technologia “przepływu” tekstu w PDF (reflow) dopasowuje wielokolumnowe teksty do ekranu i wyświetla je w jednej kolumnie, co sprawia, że łatwiej jest je czytać

 • Ponad 3000+ światowych i polskich klasycznych bestsellerów oraz lektur za darmo do pobrania z Midiapolis Drive

 • Lżejszy niż książka drukowana, mieści się w kieszeni

Zaprojektowany z myślą o wygodzie

Funkcjonalny papier elektroniczny
inkBOOK wyróżnia się ekranem w najnowszej technologii E Ink Carta™, który imituje kartkę papieru. Idealnie dopasowuje się do różnego rodzaju literatury - książek, dzienników, magazynów, podręczników czy blogów internetowych. Umożliwia wygodny odczyt treści nawet w pełnym słońcu.
 
 
Bezpieczny dla oczu
W odróżnieniu od telefonów i tabletów z kolorowymi ekranami LCD, ekran w technologii e-papieru nie psuje wzroku nawet przy wielogodzinnym czytaniu. Owa technologia dedykowana głównie czytaniu treści elektronicznych jest szczególnie ważna dla rodziców, ich dzieci oraz osób starszych.
Czytaj wygodnie nawet nocą
inkBOOK został wyposażony w bezpieczne doświetlenie wykorzystujące diody, świecące na ekran z góry, a nie bezpośrednio w oczy nie powodując zmęczenia wzroku. Można dowolnie regulować poziom natężenia światła lub całkowicie je wyłączyć.
 
 
Tygodnie użytkowania bez ładowania
Zaletą papieru elektronicznego jest bardzo niski pobór energii. Raz naładowana bateria umożliwia pracę nawet do 6 tygodni*. Długo działający inkBOOK sprawia, że urządzenie staje się nieodzownym partnerem każdej podróży - osobistej czy służbowej.
 
Klarowny tekst ułatwia czytanie
Dzięki zastosowaniu technologii wysokiego kontrastu i dużej rozdzielczości wyświetlany na ekranie tekst jest wyraźniejszy w odróżnieniu do innych urządzeń tej klasy. Korzystając z inkBOOKa ma się wrażenie czytania publikacji papierowej z wyraźną czcionką.
 
Czytaj tak jak ci wygodniej
Możesz ustawić ulubiony krój czcionki, jej rozmiar, wielkość marginesów, a nawet zmienić orientację ekranu z pionowej na poziomą.
 
Notatki, zakładki, adnotacje - więcej, szybciej, lepiej
Pisanie adnotacji jest jeszcze łatwiejsze i intuicyjne niż wcześniej. Zaawansowane funkcje korekty wyrazów i propozycji poprawek pomogą Ci pisać szybciej i dokładniej.*** Zaznaczaj teksty i dodawaj zakładki podobnie jak w książkach drukowanych - tylko wygodniej oraz bez limitów.
 
 
Sprawdzaj tłumaczenia i definicje w słowniku
Jeśli natkniesz się na słowo, którego nie znasz skorzystaj ze słownika. inkBOOK umożliwia szybkie wyszukanie definicji słowa lub tłumaczenia bez opuszczania książki czy podręcznika.****
Nawigacja gestami, większy komfort użytkowania
Możesz łatwo przechodzić do następnych i poprzednich stron bez używania fizycznych przycisków. Puknij prawą lub lewą część ekranu albo przesuń po nim palcem, by zmienić stronę.
 
 
Mały i poręczny
inkBOOK jest niemalże tak smukły jak ołówek oraz lżejszy niż niejedna książka. Czytnik możesz trzymać wygodnie w jednej ręce i zabierać go w dowolne miejsce - do szkoły, pracy, czy świątyni. Jego mobilność szczególnie docenią uczniowie i studenci, którzy na co dzień noszą wiele ciężkich podręczników.

Lektura tradycyjna i internetowa

Księgarnia zawsze pod ręką
Przeglądaj miliony e-książek, audiobooków i magazynów - od nowości, przez bestsellery po klasykę. Już od 0 zł. Zainstaluj aplikację** swojej ulubionej księgarni i ciesz się prawdziwie mobilną e-biblioteką.
 
 
Midiapolis Drive - twoja osobista biblioteka
Dysk internetowy Midiapolis Drive pozwala na przechowywanie do 2 GB plików za darmo, dzięki czemu Twoje e-książki masz zawsze przy sobie, gdziekolwiek jesteś. Klikasz, pobierasz i czytasz. Midiapolis Drive, to coś znacznie więcej niż e-dysk. Oprócz przechowywania danych oferuje udostępnianie plików, tworzenie i edycję prostych dokumentów tekstowych, wysyłanie i pobieranie plików oraz odczyt e-booków w przeglądarce internetowej. Pliki z Drive możesz również wyświetlić w przeglądarce internetowej na smartfonie, tablecie czy komputerze. Gdziekolwiek się wybierzesz, Twoje pliki i e-książki zawsze będą pod ręką.
Tysiące e-booków za darmo
Rejestrując bezpłatne konto w Midiapolis Drive otrzymujesz jednocześnie dostęp do ponad trzech tysięcy darmowych bestsellerów z całego świata, jak również polskich lektur.
 
 
Twoje ulubione wiadomości z Internetu na czytniku
inkBOOK pozwala na wygodną konsumpcję prasy internetowej oraz blogów i portali, które lubisz i czytasz. Dzięki aplikacji Midiapolis News, można śledzić najnowsze wiadomości od wydawców z całego świata. Sport, biznes, rozrywka, moda i nie tylko – teraz Twoje wiadomości znajdziesz w jednym miejscu i przeczytasz je wygodnie na e-papierze - online i offline. Wszystko bezprzewodowo zsynchronizowane i dostępne na urządzeniu oraz w przeglądarce internetowej na komputerze.
 

Lektura tradycyjna i internetowa

Instaluj ulubione aplikacje
Jako jeden z nielicznych czytników e-booków na świecie, inkBOOK umożliwia instalowanie dodatkowych aplikacji.** Przeglądaj katalog na apps.midiapolis.com i wybieraj spośród tysięcy aplikacji.
 
 
Wsparcie wielu formatów. Czytaj co chcesz, jak chcesz
Oprogramowanie pozwala na otwieranie wielu popularnych formatów plików i dokumentów. inkBOOK wspiera międzynarodowy standard e-booków EPUB wraz z zabezpieczeniami DRM (Adobe ADEPT). Bez problemu można zainstalować swoją ulubioną aplikację, aby otworzyć pliki, które dotychczas można było czytać tylko na komputerze.
Łatwy odczyt złożonych plików PDF
Teraz wielokolumnowe pliki PDF można wyświetlić w jednej kolumnie z powiększoną czcionką. Funkcja reflow inteligentnie “wycina” tekst z każdej kolumny i tworzy jedną, z ciągłym tekstem. Dzięki temu odczyt treści jest wygodniejszy. Funkcja ta nie jest obecna w czytnikach Amazon Kindle.
 
 
Duża ilość przestrzeni na Twoje pliki
inkBOOK pozwoli mieć zawsze przy sobie całą bibliotekę ulubionych książek, magazynów i innych publikacji. 8 GB pamięci wewnętrznej i możliwość jej rozszerzenia o kartę microSD do 32 GB pozwala trzymać dziesiątki tysięcy e-książek.
 
Wydajny i oszczędny
inkBOOK został wyposażony w dwurdzeniowy procesor, który zarządzany jest przez system Android 4.2 bijący rekordy wydajności. Inteligentnie optymalizuje pamięć i poprawia wykorzystanie ekranu dotykowego, by system reagował szybciej i dokładniej niż kiedykolwiek wcześniej. Otwieranie aplikacji czy e-booków zajmuje niewiele czasu, zwiększając komfort użytkowania.
 
Przeglądanie Internetu z szybkim Internetem Wi-Fi
Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi przeglądanie Internetu na e-czytniku jest wygodne, a sam ekran pobiera mniej energii niż ekran LCD w telefonie, czy tablecie. Przeglądaj wygodnie mobilną Wikipedię, by zgłębiać interesujące Cię tematy przy czytaniu publikacji naukowych, czy innych.
 
Bezprzewodowe aktualizacje
Aktualizacje oprogramowania dodają nowe możliwości oraz udoskonalają obecne. Sam proces aktualizacji jest prosty i bezstresowy.
 

Ochrona przed uszkodzeniem

Stylowe etui HIGAARD™
Wykonane z najwyższej jakości materiałów doskonale chroni czytnik. Etui HIGAARD jest opcjonalne i sprzedawane oddzielnie.
 

* inkBOOK zapewnia do 8 000 odświeżeń. 15 minut dziennie z wyłączonym doświetleniem i bez połączenia Wi-Fi, z wyłączaniem urządzenia po skończonej sesji. Czas pracy na baterii zależy od użytkowania oraz używanych w danym momencie aplikacji i sieci bezprzewodowych.
** Aplikacje firm trzecich nie są preinstalowane i mogą posiadać dodatkowe wymagania np. rejestracja konta, płatne subskrypcje. Niektóre funkcje mogą być ograniczone np. terytorialnie. Wsparcie dla aplikacji firm trzecich udzielają wyłącznie ich producenci. Midiapolis App Store może być dostępny w zależności od modelu i/lub po aktualizacji oprogramowania.
*** Dostępne obecnie tylko dla metody wprowadzania tekstu w języku angielskim.
**** inkBOOK umożliwia wgrywanie własnych słowników, funkcjonalność może się różnić od wersji słownika i modelu urządzenia.


Nazwy firm i produktów wymienionych tutaj są własnościami tychże firm i właścicieli i mogą być zarejestrowanymi znakami towarowymi.
Pełna wygoda czytania dzięki wyświetlaczowi E-Ink
Pełna wygoda czytania dzięki wyświetlaczowi E-Ink
Dzięki ekranowi o wielkości 6 cali w technologii e-papieru E-Ink czytanie jest przyjemniejsze niż na ekranach laptopów lub tabletów. Ekran E-Ink imituje kartkę papieru zapewniając większy komfort czytania.
Zabierz ze sobą jeszcze więcej danych
Czytnik wyposażono w 8 GB wbudowanej pamięci*. Zapewnia to możliwość przechowywania w pamięci urządzenia wszystkich danych.

*Uwaga! Pamięć dostępna dla użytkownika jest mniejsza.
Zabierz ze sobą jeszcze więcej danych
Powiększ pamięć wewnętrzną urządzenia
Powiększ pamięć wewnętrzną urządzenia
W bardzo łatwy i szybki sposób powiększ pamięć wewnętrzną za pomocą wbudowanego czytnika kart pamięci microSDHC. Pozwoli to na szybkie przenoszenie dokumentów oraz ułatwi wymianę plików między czytnikiem e-booków a innymi urządzeniami korzystającymi z kart pamięci.

Podłącz czytnik do komputera, aby skopiować dane
Za pomocą kabla USB możesz podłączyć swój czytnik do komputera, aby w szybki sposób skopiować na niego dodatkowe dokumenty i inne pliki.
Podłącz czytnik do komputera, aby skopiować dane
Korzystaj z domowego Wi-Fi
Korzystaj z domowego Wi-Fi
Wbudowany moduł Wi-Fi pozwala na bezprzewodowe połączenie czytnika z internetem. Dzięki temu możesz przeglądać strony internetowe (wymagana jest do tego zainstalowana przeglądarka internetowa w urządzeniu).
Słuchaj ulubionej muzyki dzięki wyjściu na słuchawki
Słuchaj ogromnej kolekcji muzyki zapisanej w pamięci urządzenia. Wystarczy podłączyć do czytnika słuchawki, aby cieszyć się ulubioną muzyką w różnych formatach dźwiękowych.
Słuchaj ulubionej muzyki dzięki wyjściu na słuchawki

czytnik E-booków inkBOOK Onyx+ etui

Wielkość wyświetlacza 6 cali
Rozdzielczość 1024 x 758 pikseli
Wyświetlacz E-Ink tak
Podświetlenie ekranu tak
Standardy obsługiwanego tekstu CHM, EPUB, FB2, HTML, MOBI, PDF, RTF, TXT
Standardy obsługiwanego obrazu nie dotyczy
Obsługa zabezpieczeń DRM nie
Pamięć wbudowana 8 GB
Czytnik kart pamięci microSD, microSDHC
Funkcje dodatkowe  dotykowy ekran, przeglądarka internetowa, system Android, wielostopniowe podświetlenie ekranu, Wi-Fi
Złącze USB tak
Wyjście słuchawkowe tak
Menu w języku polskim  tak
Parametry fizyczne   
Kolor  niebieski
Wymiary  159 x 117 x 7 mm
Waga  200 g
Wyposażenie   
  instrukcja, karta gwarancyjna, etui
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące, door-to-door
Rozszerz ochronę: Przedłuż Gwarancję® do 3 lat! 
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  ArtaTech
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie

Ocena klientów

4,5 na podstawie 18 ocen
5
(9)
4
(2)
3
(2)
2
(2)
1
(3)
Najwyżej ocenione zalety:
 • jakość wyświetlacza
 • kontrast
72% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Funkcjonalny czytnik z dobrym wyświetlaczem
łatwość użycia:
funkcjonalność :
dostępne ustawienia:
jakość wyświetlacza:
kontrast:
pojemność:
05-07-2015,
Kinga
Potwierdzony zakup

Bardzo fajny czytnik. Nowy ekran e-carta naprawdę rewelacyjny. Funkcjonalne i intuicyjne menu. Jak na razie po dwóch tygodniach intensywnego użytkowania (6-7 h dziennie) nie znalazłam jeszcze istotnych wad czy niedociągnięć. Dedykowane etui dobrze zabezpiecza czytnik.Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (8) (5) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
dobry, nieduży czytnik
łatwość użycia:
funkcjonalność :
dostępne ustawienia:
jakość wyświetlacza:
kontrast:
pojemność:
24-07-2015,
zaczytana
Potwierdzony zakup

Czytnik jest nieduży (6"), co jest zaletą, bo mieści się do niedużej torebki. Ładny niebieski kolor przełamuje królujące szarości i czernie. Działa sprawnie, nie jest przeładowany gadżetami, w szczególności pamięci nie zaśmieca syntezator mowy (jeśli chcę słuchać książek, wolę audiobooka dobrze przeczytanego przez człowieka niż monotonne klepanie TTS-a). Kilka bezpłatnych książek załadowanych, aplikacje z Androidem chodzą, trzeba tylko instalować pliki .apk, co nie jest szczególnie kłopotliwe. Nieco za długo się uruchamia, zdarzyło mi się użyć przycisku resetu, bo boot się zawiesił. Bateria trzyma dostatecznie długo.

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (7) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
dostatecznie długo - tzn jak długo?
kat zapytał 12-10-2017
Odpowiedz
Zwiń pytania
Jak na tę cene jest OK
łatwość użycia:
funkcjonalność :
dostępne ustawienia:
jakość wyświetlacza:
kontrast:
pojemność:
09-08-2015,
halny
Potwierdzony zakup

jak to w androidzie. niestety firmowa ksiegarnia wciąż nie działa( informacje" już niedługo") . Jakość OK. podświetlenie super. Poza tym nic szczególnego.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (4) (5) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Przyzwoite urządzenie
łatwość użycia:
funkcjonalność :
dostępne ustawienia:
jakość wyświetlacza:
kontrast:
pojemność:
13-08-2015,
tcio
Potwierdzony zakup

Działa poprawnie. Główną zaletą dla mnie jest Android, który pozwala na instalację dodatkowych aplikacji. Niestety korzystanie z Androida nie jest tak intuicyjna jak w tablecie. Aż się prosi o lepsze wsparcie ze strony producenta. Na razie 3000+ e-booków gratis pozostaje tylko chwytem marketingowym. Mam nadzieję, że to się zmieni. Mimo wszystko zakupu nie żałuję.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
InkBook Onyx
łatwość użycia:
funkcjonalność :
dostępne ustawienia:
jakość wyświetlacza:
kontrast:
pojemność:
16-08-2015,
Lilla
Potwierdzony zakup

Rozczarował mnie - bardzo wolno reaguje lub wcale, często trzeba kilkakrotnie powtarzać polecenie a praca przez kilka tygodni na jednym ładowaniu to jakiś żart - rozładowuje się po tygodniu i to niezbyt intensywnego użytkowania. Ładowanie przez USB - wielogodzinne i to tylko max. do 95% więc raczej potrzebny jest zakup ładowarki (wtedy ładuje się znacznie szybciej i do 100%). Ogólnie - za tę cenę drugi raz bym go nie kupiła.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (5) (5) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
bardzo dobry wybór
łatwość użycia:
funkcjonalność :
dostępne ustawienia:
jakość wyświetlacza:
kontrast:
pojemność:
24-08-2015,
wojtek
Potwierdzony zakup

To mój pierwszy czytnik i jestem z niego bardzo zadowolony. Doskonały ekran nie męczy wzroku tak jak w przypadku czytania na tablecie, szczególnie gdy korzysta się z niego kilka godzin. Wytrzymała bateria sprawia, że można zapomnieć o ładowarce, co czasami nie jest dobre. Zastanawiałem się także nad wybraniem tańszego modelu bez podświetlenia, ale są sytuacje kiedy się ono naprawdę przydaje, a dotykowy ekran znacznie ułatwia korzystanie z urządzenia. Podsumowując uważam, że czytnik jest naprawdę godny polecenia.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (9) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dobry czytnik z podświetlaniem
łatwość użycia:
funkcjonalność :
dostępne ustawienia:
jakość wyświetlacza:
kontrast:
pojemność:
28-08-2015,
drew
Potwierdzony zakup

Czytnik wygodny, z podświetlaniem i możliwością instalacji karty SD. Ponieważ w takich opisach najistotniejsze są minusy, oto one: 1. Wieszanie się przy starcie gdy jest zainstalowana karta SD - konieczne jest zainstalowanie aktualizacji firmware'u (do ściągnięcia ze strony producenta, nie instaluje się automatycznie) - po wykonaniu tego problem jak dotychczas nie wystąpił 2. Brak dobrego słownika - zainstalowany słownik przestał być wspierany a jego jakość pozostawia wiele do życzenia 3. Niezbyt dobre czcionki na start - koniecznie trzeba wybrać inną a najlepiej dograć własne (do katalogu Fonts) To tyle - pomimo powyższych problemów moja ocena jest pozytywna.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (9) (3) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Rozsądny wybór
łatwość użycia:
funkcjonalność :
dostępne ustawienia:
jakość wyświetlacza:
kontrast:
pojemność:
01-12-2015,
maszla
Potwierdzony zakup

Całkiem przyzwoity sprzęt. Użytkuję od ponad dwóch tyg. bateria całkiem dobrze trzyma dwa tyg. po ok. 0,5-1h czytania codziennie, bez włączonego wifi. ekran wyraźny, czcionki czytelne.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Ocena inkbooka
łatwość użycia:
funkcjonalność :
dostępne ustawienia:
jakość wyświetlacza:
kontrast:
pojemność:
05-11-2015,
Hercu
Potwierdzony zakup

E-book zgodny z opisem bez zastrzeżeń. Pierwsze wrażenie sprzęt z innego wieku mamy tablety, telefony komórkowe a e-book stanął w miejscu. Otwieranie katalogów z książkami bardzo wolno, przejście z jednej strony na drugą czasami z efektami znikania i pojawiania się tekstu. Moje wyobrażenie było większe od tego co dostałem. Przeglądanie stron internetowych czarno-białe brak otwierania video. Podkreślam sprzęt zgodny z opisem, jako urządzenie do czytania książek tak, ale jako coś więcej stanowczo nie. Czy warte było wydania ponad 500  NIE, równie mogłem kupić e-booka tej samej firmy za 300  i byłbym zadowolony.

Pokaż całość
Pytania (2) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (5) (22) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
czy ten model posiada podwietlenie wyswietlacza inkBook Onyx+ etui, jakie etui i z czego wykonane , czy posiada adobe DRM - zabezp e-book
Bibliofil zapytał 21-11-2016
Odpowiedz
"Przeglądanie stron internetowych czarno-białe brak otwierania video" Proszę Pana, Pan nie do końca przemyślał swój zakup. Proponuję sprzedać czytnik a zakupić tablet, wtedy zarówno internet a tym samym i wideo będą lepiej działać;-) Czytnik ma troszeczkę inne zadanie do spełnienia, to nie jest ani tablet ani smartphone.
czytam bo lubię zapytał 18-11-2015
Odpowiedz
Zwiń pytania
Co sądzę o czytniku Onyx Inkbook
łatwość użycia:
funkcjonalność :
dostępne ustawienia:
jakość wyświetlacza:
kontrast:
pojemność:
19-11-2015,
Jurek
Potwierdzony zakup

To już mój drugi czytnik tej firmy, kupiłem bo jestem zadowolony z pierwszego (onyx boox After Glow). Uważam, że jest bardzo dobry, jeżeli używa się go do tego do czego ma służyć - czytania książek. Czytnik ładnie wykonany, leciutki, bateria trzyma bardzo długo, jeżeli rzadko używa się podświetlenia. Matowy ekran doskonale sprawdza się zarówno w świetle sztucznym, dziennym jak i przy intensywnym nasłonecznieniu. Bardzo wygodna funkcja włączania/wyłączania podświetlenia przyciskiem "cofnij". Nie jest idealny - tworzywo obudowy jest miłe, aksamitne w dotyku, ale okropnie się "palcuje". Choćby z tego powodu warto kupić czytnik z etui :). Aby go uruchomić trzeba bardzo długo przyciskać przycisk zasilania i system podnosi się bardzo długo (przynajmniej w porównaniu do onyxa AG). Być może nie znam właściwych ustawień, ale po uruchomieniu czytnik nie wczytuje ostatnio czytanej książki - trzeba ją ręcznie odpalić z pulpitu głównego, choć nie jest to wielki problem, bo ostatnio czytana książka zawsze jest na pierwszym miejscu.... Podsumowując - polecam, bo samo czytanie jest komfortowe, pojemność pamięci bardzo duża, a z dodatkową kartą SD - ogromna, wady w porównaniu z funkcjonalnością niewielkie.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (9) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Raty
Wybrana opcja ratalna nie jest dostępna dla wybranej wersji zakupowej.
Pytania i odpowiedzi (2)
Powiadom o pytaniach
Czy gratisowe etui to dedykowany Higaard ?
Dlaczego nowy produkt ma problem z uwierzytelnieniem do Wi Fi w opisie pojemność 8 Gb, dlaczego w ustawieiniach pokazuje tylko 0,98 GB poam wewn i 5,55 nand flash
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących inkBOOK Onyx+ etui, wpisz 1057184 w wyszukiwarce euro.com.pl.