Przejdź do opisu produktu

Mio Smart R14

czujnik ruchu

Mio
nr kat.
1110459

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Opis produktu

Poznaj czujnik ruchu R14; stylowy i dyskretny czujnik ruchu do monitorowania domu.
Za każdym razem gdy czujnik wykryje ruch w zakresie działania (3 metry), otrzymasz natychmiastowe powiadomienie na telefon za pośrednictwem aplikacji MioSMART.

Po co mi czujnik do monitorowania domu?
Zainstalowanie w domu czujników otwarcia okien i drzwi oraz czujników ruchu, szczególnie w połączeniu z kamerami domowymi, to najlepszy sposób, żeby zapewnić sobie spokój umysłu. Pozwoli Ci nie stresować się, kiedy będziesz wiedzieć, że Twój dom i Twoi bliscy są bezpieczni. To pomoże Ci się skupić na sprawach dnia codziennego be zamartwiania się, czy w domu wszystko jest w porządku.

Jak to działa?
Czujnik R14 łatwo sparować z hubem MioSMART G10 za pośrednictwem aplikacji MioSMART; ten stylowy produkt jest łącznikiem między Twoimi czujnikami a domowym routerem. Wystarczy sparować czujnik z hubem przy użyciu sygnału RF 2,4 GHz, połączyć koncentrator z aplikacją MioSMART za pomocą funkcji parowania i rozpocząć monitorowanie domu.
Standardowe 3 baterie AAA (łatwe do wymiany) w czujniku R14 zapewniają działanie nawet przez 1 rok, a dodatkowo urządzenie posiada system sygnalizacji o niskim poziomie baterii, dzięki któremu zobaczysz, kiedy należy je wymienić.

Jedna aplikacja do kontroli wszystkich rozwiązań MioSMART
Wszystkimi rozwiązaniami MioSMART można łatwo sterować za pomocą jednej aplikacji. Zapomnij więc o kłopotliwym przełączaniu się pomiędzy różnymi aplikacjami w telefonie, aby sprawdzać stan czujnika ruchu, a potem uzyskać podgląd z kamery VixCam. A kiedy kupisz dodatkowe urządzenia MioSMART, one także będą sterowane przez tę jedną aplikację dla Twojej wygody. Aplikacja MioSMART może być używana nawet przez czterech użytkowników. Jeśli więc zgubisz swój telefon, możesz do niej wejść z telefonu jednego z trzech pozostałych użytkowników, co daje poczucie bezpieczeństwa wynikającego z dzielonego dostępu. Dodatkowo aplikacja MioSMART ma także funkcję obsługi grupowej; oznacza to, że możesz połączyć urządzenia w jedną grupę i udostępnić ją na głównej stronie aplikacji. Możesz na przykład utworzyć takie grupy, jak „Dom” czy „Biuro”, dzięki czemu zyskasz możliwość szybkiego sprawdzenia zamiast wybierania urządzenia z listy. Dzięki temu uzyskasz jeszcze lepszy obraz sytuacji, co będzie szczególnie przydatne, gdy masz wiele rozwiązań MIoSMART monitorujących różne miejsca. 

Dane techniczne

czujnik ruchu Mio Smart R14

Typ  czujnik ruchu
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  MiTAC International Corp.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Mio
  • Typ: czujnik ruchu

Ocena klientów

Pytanie i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Mio Smart R14

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Mio Smart R14, wpisz 1110459 w wyszukiwarce euro.com.pl.