Przejdź do opisu produktu

DriveClub - Bikes DLC [kod aktywacyjny] PS4

kod aktywacyjny

Sony
nr kat.
6200110

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Rodzaj  rozszerzenie gry
Dodatek do gry  DriveClub
Platforma  Playstation 4
Zobacz pełny opis produktu

Opis produktu

Przygotuj się na DRIVECLUB™ BIKES – grę, która wgniecie cię w fotel dzięki najbardziej wciągającym i dynamicznym wyścigom motocykli klasy superbike jakie do tej pory powstały.

Twórz zawody od zera i jedź w dzień lub w nocy. Korzystaj z możliwości pełnej modyfikacji warunków pogodowych, by uczynić każde zawody czymś niepowtarzalnym.

 • Ścigaj się najlepszymi supermotocyklami świata marek takich, jak Yamaha, Ducati, Kawasaki, Honda, Bimota, BMW i nie tylko.
 • Przemierzaj 78 malowniczych tras położonych w krajach takich, jak Kanada, Chile, Japonia, Norwegia, Szkocja oraz Indie.
 • Zanurz się w świecie autentycznych wyścigów supermotocykli.
 • Załóż klub ze swoimi kumplami i ścigajcie się w sieci, biorąc udział w wyzwaniach i meczach trybu wieloosobowego, by zdobywać cenne nagrody.
 • Zmierz się z wyzwaniami w pojedynkę, grając w kampanię Tour w trybie offline, na którą składają się 42 zawody, w tym wyścigi, próby czasowe, wyzwania biegłości i zawody o mistrzostwo.
 • Wysyłaj wyzwania swoim znajomym i rywalom, by walczyć o chwałę zwycięzcy.
 • Modyfikuj swoje motocykle oraz wyścigowe skóry.
 • Wybieraj widoki z kamery w trybie symulacji lub zręcznościowym: widok z perspektywy kierowcy, z kierownicy, deski rozdzielczej, przedniego koła, a także zza pojazdu z bliska lub z daleka.
 • Jedź jak szalony, by zdobyć platynowe trofeum DRIVECLUB BIKES.
Instrukcja wykorzystania kodu:

Kod aktywacyjny po opłaceniu będzie możliwy do wyświetlenia w Koncie Klienta, w zakładce „Kody Aktywacyjne”.
 
 1. Po otrzymaniu kodu udaj się do sklepu PlayStation Store przy użyciu konsoli PlayStation lub przeglądarki internetowej. https://store.playstation.com/#!/pl-pl/home/gry
 2. Wpisz się do swojego konta Sony Entertainment Network (zwanego dawniej kontem PlayStation Network). Jeżeli takiego nie posiadasz, możesz je stworzyć pod adresem eu.playstation.com/registration
 3. Wybierz opcję „Zrealizuj kody/Redeem Codes” (w przypadku korzystania z PS Vita stuknij najpierw ikonę opcji znajdującą się na dole ekranu)
 4. Wprowadź 12-cyfrowy kod, a następnie klinkij opcję „Kontynuuj”.
 5. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, by zrealizować kod.
• Podczas wpisywania kodów z kuponów pamiętaj, że system rozróżnia wielkie i małe litery, dlatego podany kod należy wprowadzić w takiej postaci w jakiej on jest zapisany.
• Ten kod jest emitowany przez Sony Network Entertainment Europe Limited.
• Wygasa po 12 miesiącach od daty zakupu.
• Szczegółowe warunki korzystania z kodu znajdziesz na stronie https://www.playstation.com/pl-pl/legal/
• Masz problem z wykorzystaniem kodu? Skontaktuj się z infolinią PlayStation: 22 397 89 24 (czynna poniedziałek-piątek 9-21; sobota 9-17)..

Niniejszy kupon z kodem został wydany przez Sony Network Entertainment Europe Limited i jest do wykorzystania u wydawcy wyłącznie przez użytkowników, którzy posiadają zarejestrowane w Polsce konto Sony Entertainment Network (SEN) (poprzednio znane jako konto PlayStation®Network). W celu wykorzystania kuponów z kodem na zawartość/usługi dla osób powyżej 18 lat użytkownicy muszą mieć ukończone 18 lat i posiadać konto główne SEN. W innych przypadkach użytkownicy muszą mieć co najmniej 7 lat i posiadać zgodę rodziców, jeśli nie ukończyli 18 roku życia. Mogą obowiązywać dodatkowe ograniczenia wiekowe. Konta SEN podlegają Warunkom świadczenia usługi PlayStation™Network (PSN). Dostęp do zawartości/ usług, których niniejszy kupon dotyczy podlega Warunkom świadczenia usługi PSN oraz wszelkim innym dodatkowym warunkom dotyczącym tej zawartości/usług, w tym również Warunkom korzystania z oprogramowania. Jeśli nie chcesz zaakceptować niniejszych warunków, nie kupuj niniejszego kuponu z kodem. Wymagane jest posiadanie systemu PlayStation®3, PSP® (PlayStation®Portable), PlayStation®Vita, PlayStation®4 lub innego zgodnego Systemu Sony oraz stałego połączenia z Internetem, połączenia Wi-Fi lub 3G (w zależności od Systemu Sony). Użytkownik ponosi wszelkie opłaty związane z dostępem do Internetu. Funkcja rozgrywki wieloosobowej online w systemie PlayStation®4 (jeśli dotyczy odpowiedniej zawartości/usług) jest dostępna wyłącznie dla użytkowników posiadających aktualną, opłaconą subskrypcję PlayStation®Plus. Niniejszy kupon z kodem nie jest wymienialny na gotówkę i nie podlega odsprzedaży ani innej formie wymiany. Nie zostanie zastąpiony w przypadku jego utraty, kradzieży lub użycia bez zgody użytkownika i może być wykorzystany tylko raz. Okres ważności wygasa po 12 miesiącach od daty zakupu. Obowiązują wszystkie warunki, patrz eu.playstation.com/legal

Dane techniczne

kod aktywacyjny DriveClub - Bikes DLC [kod aktywacyjny] PS4

Interoperacyjność   
Rodzaj rozszerzenie gry
Dodatek do gry  DriveClub
Platforma  Playstation 4
Przedział wiekowy (PEGI)  3+
Nośnik  kod aktywacyjny
Wymagania sprzętowe  konsola PlayStation 4
Wymagania systemowe  wymaga połaczenia z internetem, wymaga podstawowej wersji gry
Funkcjonalność   
Funkcjonalność  Udało ci się okiełznać czterokołowe bestie i piękności z DRIVECLUB, teraz pora na przejażdżkę twojego życia z DRIVECLUB BIKES. Przemierzaj wszystkie 78 tras DRIVECLUB, ścigając się najlepszymi supermotocyklami!
Producent   
Nazwa producenta / importera  Sony Computer Entertainment
  UWAGA Ten produkt nie podlega zwrotowi i anulacji
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Rodzaj: rozszerzenie gry
 • Dodatek do gry: DriveClub

Ocena klientów

Pytanie i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące DriveClub - Bikes DLC [kod aktywacyjny] PS4

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących DriveClub - Bikes DLC [kod aktywacyjny] PS4, wpisz 6200110 w wyszukiwarce euro.com.pl.