Zabezpiecz zdjęcia na wakacje

1 . Kopia zapasowa i przechowywanie danych w chmurze
Chroń cenne wspomnienia. Niewielkie, szybkie i wytrzymałe dyski przenośne, automatycznie wykonują kopie zapasowe, które można przechowywać w chmurze lub na samym urządzeniu. Dzięki kopii zapasowej już nie musisz martwić się o bezpieczeństwo twoich danych. Cenne dokumenty, zdjęcia i praca nie przepadną przy niespodziewanej awarii komputera. Dzięki chmurze, cała rodzina może korzystać z zasobów i zalet dysku. Twój własny serwer danych, pozwoli na gromadzenie i wymianę wielu zdjęć, filmów, dokumentów. Jeden dysk, jedno miejsce i mnóstwo wygody.
2. Niewielkie dyski o wysokiej pojemności.
Nowoczesne dyski są coraz mniejsze, grubość 20 mm już powoli robi się standardem, natomiast pojemność nieustannie rośnie. Niewielkie gabaryty, nie oznaczają już niewielkiej pojemności, dyski wielkości pamięci flash potrafią mieć nawet 2 TB przestrzeni! Tak nieduże urządzenie, możesz zabrać ze sobą do torebki lub plecaka i korzystać z jego zawartości gdziekolwiek jesteś.
3. Solidne i wytrzymałe dyski do zadań specjalnych
W naszej ofercie znajdziesz dyski które nie boją się niczego! Odporność na wstrząsy, wodęi kurz sprawiają, że możesz zabrać dane w najcięższe warunki a dysk cie nie zawiedzie! To nie są zwykłe urządzenia, lecz komandosi wśród dysków! Potrafią nurkować na głębokość 1,5 m i pozostać tam na 60 minut. Wycieczka w góry? Nie ma problemu, dyski są wstrząsoodporne. Plaża? Bez obaw, kurz i piach nie są straszne tym urządzeniom. Zdjęcia z wakacji będą bezpieczne jak nigdy!
4. Uniwersalne , szybkie i bezpieczne
Dyski w naszej ofercie, obsługują interfejs USB 3.0, dzięki czemu, błyskawicznie prześlesz swoje dane. Nie trać czasu na wakacjach! Za pomocą USB 3.0, prześlesz dane kilkunastokrotnie szybciej niż poprzez USB 2.0. Urządzenia w naszej ofercie mogą pracować pod wieloma systemami. Możliwość podłączenia do komputera z systemem Windows, OS X oraz Linux czyni je niezwykle uniwersalnymi. Bezpieczeństwo to podstawa! Ochrona hasłem zabezpiecza dane dysku, a szyfrowanie sprzętowe chroni pliki przed dostępem nieuprawnionych osób. Nawet gdy sprzęt wpadnie w ręce niepowołanych osób, twoje dane są bezpieczne!
5. Wspólne dane i błyskawiczny transfer
Twoja własna chmura! Od dzisiaj, cała rodzina może gromadzić dane na wspólnej chmurze. Dzięki dyskom sieciowym, możesz bez problemu przesyłać, przeglądać i udostępniać pliki na komputerach PC, Mac oraz na tabletach i smartfonach. Łącza ethernet o wysokiej przepustowości oraz wielordzeniowe procesory dysków, zapewniają błyskawiczny transfer plików i płynny dostęp zdalny. Dyski sieciowe dzięki certyfikatom dlna i UPnP, mogą przesyłać multimedia do telewizorów, odtwarzaczy i konsol. Koniec z podłączaniem zewnętrznych dysków do telewizora lub odtwarzacza! Twoje dane są zawsze bezpieczne i zawsze pod Twoją kontrolą. Każdy użytkownik urządzenia może utworzyć hasło, aby chronić dane przed dostępem nieuprawnionych osób.


Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów