Darmowy transport
Sprawdź najważniejsze informacje
Transport darmowy
Towar może zostać dowieziony w dowolnym dniu wybranym przez Ciebie, nie wcześniej jednak, niż trzeciego dnia licząc od daty złożenia Zamówienia lub zakupu bezpośrednio w Sklepie fizycznym RTV EURO AGD. Jeśli nie zależy Ci na szybkim dostarczeniu sprzętu, wybierz tę opcję, Zamówienie dowieziemy bezpłatnie.

Dla Towarów oznaczonych logo "Odbierz za godzinę" istnieje bezpłatna możliwość odbioru zarezerwowanych Towarów w Sklepie fizycznym (wskazanym przez klienta w trakcie składania Rezerwacji), w ciągu godziny od jej złożenia. Szczegółowy regulamin usługi „Odbierz za godzinę” dostępny tutaj.
Inna możliwość transportu
Towar w każdej z wyżej wymienionych opcji transportu (na jutro, na pojutrze, na sobotę, darmowy) dowożony jest w przedziale całodniowym. Za odrębną opłatą - szczegółowe informacje, w tym cennik opcji transportu, wyświetlane będą w trakcie składania Zamówień m.in. poprzez kalkulator transportu oraz udzielane są przez COK – istnieje możliwości zawężenia czasu oczekiwania na transport towaru, co nie dotyczy transportu Towaru do Paczkomatu 24/7 InPost lub wskazanego przez klienta Sklepu fizycznego.
Odbierz za godzinę
Bezpłatna możliwość odbioru rezerwowanych Towarów w Sklepie fizycznym (wskazanym przez klienta w trakcie składania Rezerwacji), w ciągu godziny od złożenia Rezerwacji Towaru, zgodnie z regulaminem usługi „Odbierz za godzinę”. Możliwość dostępna dla Towarów oznaczonych na www.euro.com.pl logo "Odbierz za godzinę".
Transport na jutro
Najszybszy transport Towaru licząc od daty złożenia Zamówienia lub zakupu bezpośrednio w Sklepie fizycznym RTV EURO AGD. Towar w zależności od terminu wybranego przez Ciebie może zostać dowieziony w dacie złożenia Zamówienia lub dnia następnego. Jest to idealny wybór dla wszystkich, którym zależy na szybkiej dostawie.
Transport na pojutrze
Towar może zostać dowieziony drugiego dnia po dacie złożenia Zamówienia lub zakupu bezpośrednio w Sklepie fizycznym RTV EURO AGD. Idealny wybór, gdy czas oczekiwania na Towar chcesz pogodzić z ekonomiczną ceną za transport.
Transport na sobotę
Towar może zostać dowieziony w sobotę po złożeniu Zamówienia lub dokonaniu zakupu w Sklepie fizycznym RTV EURO AGD.
Transport Pocztą Polską
Towar zostanie wysłany z magazynu sklepu w najbliższym możliwym terminie po dacie złożenia Zamówienia. Dostawa zostanie zrealizowana przez Pocztę Polską nie później niż trzeciego dnia roboczego po wysłaniu Towaru z magazynu. Data wysyłki Towaru jest uzależniona od dostępności Towaru oraz wybranej formy płatności i jest prezentowana podczas składania Zamówienia. Ten rodzaj transportu jest dostępny tylko dla klientów euro.com.pl.
Polecane produkty
165 opinii
Apple iPhone 11 64GB
smartfon
2 999 zł
Dowiedz się więcej
165 opinii
Apple iPhone 11 64GB
smartfon
2 999 zł
Dowiedz się więcej
165 opinii
Apple iPhone 11 64GB
smartfon
2 999 zł
Dowiedz się więcej