Przedłuż Gwarancję®
Do 5 lat ochrony
Bezpłatna naprawa lub wymiana sprzętu na nowy w razie:
  • awarii (wariant podstawowy i pełny)
  • nieumyślnych uszkodzeń (wariant pełny, uzupełniający i ochrona ekranu)
    tylko w EURO zajmiemy się potłuczonym aparatem, który niechcący wypadł Ci z ręki, zalanym laptopem na którego przez przypadek wylałeś kawę, czy uszkodzonym telefonem, który wpadł w ręce Twojego dziecka i nie wyszedł z tej próby cało! Wystarczy, że masz ubezpieczenie Przedłuż Gwarancję® i możesz spać spokojnie.
  • kradzieży z włamaniem i rabunku (wariant pełny)
Zapewnisz sobie:
  • wygodę – zgłaszanie awarii przez telefon, odbiór każdego uszkodzonego sprzętu przez kuriera (dotyczy wariantu pełnego i ochrona ekranu)
  • oszczędność pieniędzy – jedna naprawa kosztuje z reguły więcej niż składka za ubezpieczenie Przedłuż Gwarancję®.
Nie płać za naprawę lub wymianę sprzętu z własnej kieszeni. Z Przedłuż Gwarancję® przez najbliższe 3 lub 5 lat będziesz mieć zapewniony spokój i wygodę, aby w pełni cieszyć się nowym sprzętem. Przedłuż Gwarancję® to umowa ubezpieczenia (polisa) zawierana między klientem a ubezpieczycielem. Polisa nie stanowi gwarancji jakości w rozumieniu art. 577-581 k.c., ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne. Zakres ochrony i wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczycieli opisują warunki ubezpieczenia dostępne w sklepach RTV EURO AGD i na euro.com.pl.
Dostępne warianty Przedłuż Gwarancję® pozwolą dostosować zakres ochrony do Twoich potrzeb.
Wariant podstawowy
Chroni przed awariami sprzętu i działa po upływie gwarancji producenta i odpowiedzialności sprzedawcy przez 1 lub 3 dodatkowe lata.
Wariant pełny
Chroni przed awariami sprzętu, tak jak wariant podstawowy oraz dodatkowo przed nieumyślnymi uszkodzeniami, kradzieżą z włamaniem lub rabunkiem. Działa od dnia zakupu przez 3 lub 5 lat. Dodatkowo gwarantuje zwrot kosztów zakupu żywności do 300 zł w razie jej rozmrożenia w wyniku awarii lub nieumyślnego uszkodzenia lodówki.
Wariant pełny dla telefonów/nawigacji i tabletów
Dla telefonów/nawigacji i tabletów zapewnia rok ochrony w razie nieumyślnego uszkodzenia, kradzieży z włamaniem i rabunku sprzętu, a gdy gwarancja producenta lub odpowiedzialność sprzedawcy przestaje obowiązywać, dodatkowy rok ochrony w razie awarii.
Wariant Ochrona Ekranu
Chroni ekrany telefonów, nawigacji i tabletów od nieumyślnych uszkodzeń. W przypadku urządzeń wodoszczelnych wymianie podlega ekran i obudowa. Klientowi przysługuje limit 1 zdarzenia w roku ubezpieczeniowym. Wyłączone są wszelkie szkody zalaniowe.
Polecane produkty
165 opinii
Apple iPhone 11 64GB
smartfon
2 799 zł 3 149 zł
Dowiedz się więcej
165 opinii
Apple iPhone 11 64GB
smartfon
2 799 zł 3 149 zł
Dowiedz się więcej
165 opinii
Apple iPhone 11 64GB
smartfon
2 799 zł 3 149 zł
Dowiedz się więcej