Smartwatche
Zalety urządzeń
Podstawową funkcją zegarka jest oczywiście mierzenie czasu. Ogromną przewagą smartwatcha nad tradycyjnym zegarkiem jest sposób, w jaki może on ten czas prezentować. Kupując analogowy zegarek jesteśmy na stałe związani z jedną tylko tarczą. Na smartwatchu możemy przebierać w wirtualnych cyferblatach, od takich imitujących analogowe wskazówki, po stricte cyfrowe wskaźniki.
Drugą najważniejszą funkcją w smartwatchu jest monitorowanie aktywności. Nawet pracując przy komputerze zegarek „szturcha” nas wibracją co godzinę, żebyśmy wstali od biurka i rozprostowali kości. Inteligentny zegarek pozwala monitorować nam długość, intensywność i przebytą trasę każdej naszej aktywności, czy to spaceru czy treningu na siłowni. Smartwatch posiada również funkcję powiadomień. Nie musimy już co chwilę sprawdzać smartfonu, zegarek powiadomi nas, gdy ktoś do nas zadzwoni, ale także gdy dostaniemy maila lub powiadomienie na portalu społecznościowym.
Taki zegarek to również element garderoby. Możemy wybierać w modelach o typowo sportowym wyglądzie lub wyglądających bardzo klasycznie, które pasować będą do garnituru. Wiele modeli ma możliwość wymiany pasków, więc możemy personalizować urządzenie według własnych potrzeb.
Polecane produkty