Biblioteki
Smartfony i smartwatche
W smartfonie możemy mieć nieograniczony dostęp do książek, muzyki, filmów, z którego możemy korzystać zawsze i wszędzie. Każdy fizyczny artefakt, który przynosimy do domu, to pewne mentalne i czasowe obciążenie. Fizyczne kopie zabierają miejsce. Trzeba od czasu do czasu zetrzeć z nich kurz. W razie przeprowadzki lub zwykłego przemeblowania stają się niesłychanie upierdliwe. Nie mówiąc już o tym, że tę posiadaną „na własność” kolekcję nie zawsze możemy zabrać ze sobą.
Kluczową przewagą bibliotek w smartfonach, na które wciąż wielu ludzi tak bardzo psioczy, jest wygoda, oszczędność czasu i miejsca, oraz komfort dostępu z każdego miejsca na świecie. Ulubiony serial możemy oglądać stojąc w kolejce w urzędzie, książkę czytać w drodze do pracy lub słuchać muzyki podczas joggingu.
Smartfony aktualnie oferują dziś tak dobrej jakości ekrany i głośniki, że można z przyjemnością obejrzeć na nich ulubiony serial, nie tracąc nic z optycznych i dźwiękowych doznań. Również co raz więcej smartwatchy posiada funkcję strumieniowania muzyki.
Polecane produkty