Praca
i zabawa
w jednym

Znajdź dla siebie urządzenie z systemem Windows.

Kup Windows 8.1 Kup Tablet Kup Laptop Kup All-in-One Kup PC
Customize your Start screen.

Dostosuj swój ekran startowy.

Spersonalizuj ekran startowy, aby mieć szybki dostęp do wiadomości, informacji o pogodzie, serwisów społecznościowych oraz ulubionych aplikacji. Dopasuj urządzenie do swoich potrzeb, wybierając własne kolory i tła oraz korzystając z czterech różnych rozmiarów kafelków*.

Aplikacje na każdą okazję.

Wybieraj spośród tysięcy popularnych aplikacji dostępnych do pobrania w Sklepie Windows, takich jak Skype, Deezer, Tuba.fm, Ipla, EskaGo czy Angry Birds. Aplikacje do obsługi poczty oraz obróbki zdjęć i filmów są już dostępne w systemie.

Your familiar desktop.

Dobrze znany pulpit.

Z ekranu startowego możesz za jednym kliknięciem przejść do tradycyjnego pulpitu Windows i używać systemu w dotychczasowy sposób**.

Twoje pliki zawsze pod ręką.

Skorzystaj z usługi SkyDrive, która zapewnia stały dostęp do zdjęć i ważnych plików przy użyciu telefonu, tabletu lub komputera.

Your files, always with you.
Multitasking made easy.

Wielozadaniowość w przystępnej formie.

Teraz możesz bez trudu robić kilka rzeczy na raz. Opcja przypinania aplikacji obok siebie na jednym ekranie zdecydowanie upraszcza równoczesne wykonywanie wielu zadań*.

Małe urządzenia, duże możliwości.

Korzystaj z systemu Windows 8 w całej gamie eleganckich urządzeń przenośnych, które działają dłużej bez ładowania akumulatora, są bezpieczniejsze i szybciej się uruchamiają. Do wyboru są tablety, komputery stacjonarne, hybrydy i inne modele.

Aby skorzystać ze wszystkich powyższych funkcji, kup najnowszą wersję systemu Windows lub pobierz bezpłatne uaktualnienie systemu Windows 8 do wersji Windows 8.1 ze Sklepu Windows.

Znajdź wymarzone urządzenie.

 • * Niektóre funkcje wymagają uaktualnienia do systemu Windows 8.1 za pośrednictwem Sklepu Windows. Wymagany jest dostęp do Internetu, za który mogą być naliczane opłaty.
 • ** Przypominamy, że pakiet Office nie jest dołączany do komputera z systemem Windows.

Zapoznaj się z systemem Windows.

Odkryj nowe sposoby poruszania się po systemie Windows. Wiele urządzeń jest obecnie przystosowanych do obsługi dotykowej, ale z systemu można również korzystać w tradycyjny sposób — za pomocą myszy i klawiatury. Zapraszamy do skorzystania z kilku przydatnych wskazówek.

Korzystaj z bocznego panelu

Za pomocą bocznego menu możesz wykonywać typowe czynności, takie jak wyszukiwanie, udostępnianie linków i zdjęć, podłączanie urządzeń oraz modyfikowanie ustawień.

 • Udostępnianie Udostępniaj znajomym pliki i informacje bez opuszczania aktualnie używanej aplikacji.
 • Start Wróć w każdej chwili do ekranu startowego.
 • Urządzenia Przeglądaj i obsługuj urządzenia podłączone do komputera, takie jak drukarka czy telewizor.
 • Ustawienia Znajdź informacje, pomoc i ustawienia dotyczące komputera oraz aktualnie używanej aplikacji.

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania dotyczące uaktualnienia, nowych funkcji lub podstaw korzystania z systemu? Poniżej znajdziesz odpowiedzi

 • Co kryje się pod nazwą Windows 8.1?

  Windows 8.1 to kolejna wersja systemu Windows 8, dzięki której możesz wydajniej pracować, lepiej się bawić i robić wszystko to, co lubisz i potrzebujesz zrobić na swoim komputerze. Windows 8.1 zawiera udoskonalone opcje personalizacji, wyszukiwania i funkcje łączenia się z chmurą, a także umożliwia dostęp do ulepszonego Sklepu Windows. Ponadto oferuje typowe dla platformy Windows zabezpieczenia i funkcje zwiększające niezawodność. Nowy Windows jest bardzo szybki, a do tego współpracuje z wieloma różnymi urządzeniami — w szczególności z urządzeniami dotykowymi nowej generacji. Jeżeli masz już Windows 8, kolejna wersja jest darmowo do pobrania online poprzez Sklep Windows.

 • Czy mogę uaktualnić starszą wersję systemu Windows do wersji Windows 8?

  Tak, przy czym przebieg uaktualnienia zależy od tego, z jakiej wersji systemu Windows obecnie korzystasz. Na przykład jeśli masz na komputerze system Windows 7 Home Basic lub Home Premium, dotychczasowe pliki, programy i ustawienia zostaną sprawnie przeniesione do Windows 8. Jeśli używasz systemu Windows 7 Professional lub Ultimate, Windows XP lub Windows Vista, konieczne będzie ponowne zainstalowanie programów. Korzystanie z niektórych funkcji (takich jak obsługa ekranu dotykowego) może wymagać zakupu nowego komputera.

 • Jak sprawdzić, czy moje urządzenia i aplikacje będą działać w systemie Windows 8?

  Windows 8 współpracuje z tymi samymi urządzeniami peryferyjnymi i aplikacjami co Windows 7. W niektórych przypadkach może być jednak konieczne zaktualizowanie urządzenia lub programu bądź odinstalowanie niektórych aplikacji i ponowne zainstalowanie ich po uaktualnieniu do systemu Windows 8. Aby sprawdzić jeszcze przed rozpoczęciem uaktualnienia, czy aplikacje i urządzenia będą działać prawidłowo, możesz uruchomić Asystenta uaktualnienia do systemu Windows 8 — bezpłatny program skanujący sprzęt, aplikacje i urządzenia pod kątem zgodności. Przed uruchomieniem Asystenta sprawdź, czy wszystkie urządzenia potrzebne do pracy z komputerem (takie jak drukarka czy monitor) są podłączone i włączone. Po zakończeniu skanowania otrzymasz raport o zgodności, zawierający informacje o wszystkich problemach, na które należy zwrócić uwagę przy uaktualnianiu systemu. Raport ten możesz zapisać lub wydrukować, aby wykorzystać go później.

 • Jakie ustawienia, aplikacje i pliki mogę zachować w przypadku uaktualnienia?

  Uaktualnienia do Windows 8 można dokonać z systemów Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 8 Release Preview, Windows 8 Consumer Preview i Windows Developer Preview, ale nie zawsze da się zachować wszystkie pliki, aplikacje i ustawienia. Poniższa tabela zawiera informacje o tym, co można zachować podczas uaktualnienia w zależności od aktualnie używanej wersji systemu Windows:


  • Obecny system
  • Windows 8 Release Preview
  • Windows 8 Consumer Preview
  • Windows Developer Preview
  • Windows 7
  • Windows Vista
  • Windows XP
  • Zachowywane elementy po aktualizacji do Windows 8
  • Pliki osobiste
  • Żadne (pliki zostaną zapisane w folderze Windows.old)
  • Aplikacje, ustawienia i pliki osobiste
  • Ustawienia systemu Windows i pliki osobiste
  • Pliki osobiste
 • Czy mogę uaktualnić 32-bitową wersję systemu Windows do 64-bitowej wersji Windows 8?

  Jeśli masz komputer z procesorem 64-bitowym, na którym działa obecnie 32-bitowa wersja systemu Windows, to możesz zainstalować na nim 64-bitową wersję Windows 8, ale nie w ramach uaktualnienia online. W tym przypadku musisz pobrać Asystenta uaktualnienia na dysk DVD lub z dysku USB i stamtąd zainstalować Windows 8. Przy uaktualnianiu wersji 32-bitowej do wersji 64-bitowej nie możesz również zachować żadnych plików, ustawień ani aplikacji.

 • Czy mogę uaktualnić system operacyjny starszy niż Windows XP?

  Procedura uaktualnienia w trybie online lub przy użyciu dysku DVD kupionego w jednym z wybranych sklepów dotyczy komputerów z systemami Windows XP, Windows Vista i Windows 7. Jeśli chcesz uaktualnić system operacyjny starszy niż Windows XP (np. Windows 95 lub Windows 2000), musisz kupić u producenta komputerów lub w sklepie wersję Windows 8 System Builder. Podczas instalowania nowego systemu w tym trybie nie można zachować żadnych plików, ustawień ani aplikacji.

 • Czy mogę odinstalować system Windows 8 i wrócić do poprzedniej wersji?

  Niezupełnie. Powrót do poprzedniej wersji systemu Windows wymaga sformatowania dysku twardego i ponownego zainstalowania poprzedniej wersji Windows z nośnika odzyskiwania lub nośnika instalacyjnego dostarczonego z komputerem (zwykle jest to dysk DVD).

  Jeśli nie masz nośnika odzyskiwania, możesz spróbować go utworzyć na podstawie umieszczonej na komputerze partycji odzyskiwania, używając w tym celu oprogramowania dostarczonego przez producenta komputera. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie internetowej producenta. Pamiętaj jednak, że po zainstalowaniu systemu Windows 8 nie można już przywrócić poprzedniej wersji systemu Windows za pomocą partycji odzyskiwania.

 • Czy podczas uaktualnienia mogę zmienić język?

  Najłatwiejszy sposób na zmianę języka to dokonanie uaktualnienia w języku obecnie ustawionym na komputerze (z zachowaniem aplikacji, ustawień i plików), a następnie dodanie nowego języka. Zmiana języka podczas uaktualnienia uniemożliwia zachowanie aplikacji i ustawień.

 • Co to jest Sklep Windows?

  W Sklepie Windows można znaleźć aplikacje przeznaczone do urządzeń z systemem Windows 8. Sklep ma bardzo bogatą ofertę, a ponadto jest wbudowany w system Windows 8, dzięki czemu korzystanie z niego jest szybkie i wygodne. Aby wybrać się na zakupy, naciśnij lub kliknij kafelek Sklep. Wymagane jest konto Microsoft.

 • Czy mogę używać aplikacji w innych urządzeniach?

  Wszelkie aplikacje kupione w Sklepie Windows możesz zainstalować na pięciu komputerach lub tabletach z systemem Windows 8. Aby zainstalować aplikacje w innych urządzeniach, otwórz Sklep Windows z poziomu urządzenia, do którego chcesz dodać aplikację. Zaloguj się i naciśnij lub kliknij element Twoje aplikacje, a następnie zaznacz wybraną aplikację i naciśnij lub kliknij przycisk Zainstaluj.

Znakomite nowe urządzenia.

System Windows jest dostępny w całej gamie nowych tabletów, laptopów, hybryd, ultrabooków i komputerów all-in-one.

Kup Windows 8.1 Kup Tablet Kup Laptop Kup All-in-One Kup PC
Great new devices.

Czym się różnią poszczególne wersje?

System Windows oferuje elegancki, szybki i płynnie działający interfejs, który można spersonalizować, tak aby mieć łatwy dostęp do najpotrzebniejszych kontaktów, aplikacji i stron.

How does each version compare?
  Windows 8.1 Windows 8.1 Pro
Super aplikacje, takie jak Poczta, Kalendarz, Wiadomości, Zdjęcia i SkyDrive, a do tego mnóstwo innych do pobrania w Sklepie Windows. Included Included
Przeglądarka Internet Explorer 11 do szybkiego i intuicyjnego poruszania się po Internecie — także za pomocą ekranu dotykowego. Included Included
Stały dostęp do aktualizacji i większe bezpieczeństwo dzięki programowi atywirusowemu Windows Defender oraz zaporze Windows Firewall. Included Included
Współpraca z dotychczasowym i nowym oprogramowaniem dla systemu Windows, w tym pełna obsługa pakietu Microsoft Office (Outlook, SharePoint Designer i więcej)*. Included Included
Odtwarzacz Windows Media Player. Included Included
Większe bezpieczeństwo informacji dzięki zastosowaniu technologii ochrony danych BitLocker**.   Included
Możliwość łączenia się z komputerem stacjonarnym spoza domu lub biura za pomocą funkcji podłączenia zdalnego Pulpitu.   Included
Dostęp do sieci firmowej lub szkolnej dzięki funkcji przyłączania do domeny.   Included
Get even more Pro features.

Jeszcze więcej funkcji Pro.

Pakiet Windows 8 Pro Pack zawiera program Windows Media Center i rozszerzone funkcje ochrony danych, a także umożliwia zdalny dostęp do komputera stacjonarnego oraz łączenie się z siecią firmową lub szkolną za pomocą funkcji przyłączania do domeny.

 • * Odnosi się do programów operowanych za pomocą myszy i klawiatury, działających w klasycznym środowisku Windows, na pulpicie.
 • ** Dane przechowywane na urządzeniach Windows 8 oraz na pendrive’ach USB są chronione dzięki wykorzystaniu BitLocker” oraz „BitLocker to Go”

Znajdź idealne urządzenie.

Każdy znajdzie dla siebie właściwe urządzenie z systemem Windows. Do wyboru jest wiele znakomitych produktów — od lekkich i energooszczędnych tabletów po eleganckie i wydajne komputery stacjonarne all-in-one. Tylko tablety z systemem Windows pozwalają korzystać z pakietu Office, jednocześnie wykonywać wiele czynności oraz podłączać drukarki, aparaty fotograficzne przez port USB.

Kup Windows 8.1 Kup Tablet Kup Laptop Kup All-in-One Kup PC

Tablety

Tablety to płaskie i bardzo poręczne urządzenia przystosowane do obsługi dotykowej. Są niezwykle szybkie, a przy tym nie wymagają częstego ładowania baterii. Dzięki zastosowaniu ekranów dotykowych HD i wydajnych układów graficznych zapewniają również niezapomniane wrażenia podczas oglądania filmów i grania w gry.

Tablet
Detachable tablet

Tablety z dołączaną klawiaturą

Tablety tego typu umożliwiają podłączenie zewnętrznej klawiatury zwiększającej wydajność pracy. Oprócz tego mogą również działać jako typowe urządzenia z ekranem dotykowym.

Laptopy konwertowalne

Urządzenia tego typu to poręczne laptopy, które można szybko przekonfigurować do pracy w trybie tabletu. W ten sposób łączą łatwość obsługi dotykowej z szybkością oraz precyzją myszy i klawiatury.

Convertible
Notebook

Laptopy

Laptopy to przenośne komputery dostępne w wersjach z ekranem o przekątnej od 8 do 18 cali.

Komputery all-in-one

W komputerach tego typu wszystkie elementy znajdują się w tej samej obudowie co monitor. Przenośne komputery all-in-one są wyposażone w akumulator, dzięki czemu można je odłączyć od podstawy i nosić przy sobie.

All-in-one
Desktop

Komputery stacjonarne

Dobrze znane, klasyczne komputery stacjonarne są przeznaczone do użytku w jednym miejscu i wyposażone w osobny monitor.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

ZAKUPY PRZEZ TELEFON

 • Konsultant pomoże w realizacji zakupów tylko przez telefon

855 855 855
Czynne do 21:00

Koszt połączenia według taryfy lokalnej Twojego operatora

połączenie interaktywne

 • Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich. Wspólnie będziecie mogli umieszczać produkty w koszyku.
 • Doradca pomoże w wyborze produktu
 • Opowie o najnowszych promocjach
 • Przygotuje zamówienie/rezerwację dla Ciebie, jeżeli zechcesz
 • W każdej chwili będziesz mógł/a zakończyć połączenie z doradcą
SZCZEGÓŁY

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów