Jesteśmy widoczni!
TCL papuga

Z dumą wkraczamy na rynek polski pojawiając się w jeszcze większej ilości miejsc - teraz możesz kupić nasz sprzęt również w RTV EURO AGD.

Jako TCL Electronics szczycimy się z bycia drugim na świecie producentem telewizorów!

Sprzęt, którym wpływamy na jakość Twojej domowej przestrzeni, produkujemy samodzielnie od A do Z, wszystkie komponenty powstają w naszych fabrykach, są wyselekcjonowane, dopracowane do najmniejszego szczegółu, aby sprostać oczekiwaniom konsumenta.

TCL preview
TCL NA MAPIE ŚWIATA
TCL na mapie świata

Nasza firma zakorzeniona jest w świadomości konsumentów na całym świecie! W USA i Azji marka TCL jest już w ścisłej czołówce, przyszedł czas na Europę.

Zaproś inteligentną technologię do swojego domu i otwórz oczy na większe możliwości. Korzystaj z rozwiązań wpływających na Twoje zdrowie, jakość życia i radość z piękna.

SPRAWDŹPRODUKTY TCL
TCL TOP TV

ZOBACZ
NASZE PRODUKTY

i przekonaj się, że można pomylić
obraz z rzeczywistością!

SPRAWDŹPRODUKTY TCL

OBEJRZYJ TELEWIZORY, KTÓRE ZMIENIĄ TWOJE POSTRZEGANIE RZECZYWISTOŚCI!

Jeśli szukasz jeszcze szerszych doznań wizualnych, piękniejszych kolorów i minimalistycznego designu, koniecznie zobacz nasze propozycje telewizorów od TCL, drugiego na świecie producenta telewizorów.

TCL P6EP680
TCL EP640
TCL P6F

Seria TCL EP680

Zanurz się w głębi obrazu.

  • obraz kinowy Dolby Vision
  • obraz wzmocniony technologią HDR Pro
  • dźwięk kinowy Dolby Atmos
  • Android TV
  • dostępny w trzech rozmiarach: 50/55/65 cali
Spektakularny obraz dzięki technologii HDR Pro oraz Dolby Vision, który przenosi kinowe doznania odbierania obrazu. Model wyposażony w szeroką gamę kolorów (wide color gamut), który pozwoli dostrzec doskonały kontrast, żywe, dokładne kolory i najdrobniejsze szczegóły.
Idealny dla miłośników prawdziwych doznań, mocnego dźwięku, a także e-gamming’u, ze względu niski input lag, który wynosi 13 ms.
Dzięki Android TV umożliwia stały dostęp do asystenta Google, maila, kalendarza oraz oferty w Google Play Store, Zyskujesz dostęp do ponad 3000 aplikacji - wybierz swoje ulubione i z łatwością zainstaluj je na swoim telewizorze.
Oglądaj filmy, zarządzaj swoim czasem i przestrzenią domową!
ZOBACZ VIDEOarrow

DOSTĘPNY W NASZYM SPRZĘCIE

Zarządzaj domowym centrum rozrywki w dowolny sposób - pilotem, który otrzymasz w zestawie z wybranym modelem telewizora, bądź własnym urządzeniem mobilnym.

Zyskaj dostęp do swoich wiadomości email, internetu, kalendarza, a także swobodnie korzystaj z zakupów w Google Play Store. Z łatwością możesz także zarządzać swoją domową przestrzenią dzięki stałej komunikacji z asystentem Google.

Każdego dnia wybieraj i ściągaj ulubione aplikacje, spośród 3000 dostępnych w telewizorach TCL, dzięki Android TV!

mobile
pilot