Quantum Mini LED

Zachwycający obraz dzięki precyzyjnej kontroli podświetlenia.

Technologia Quantum Mini LED sprawia, że podświetlenie ekranu jest kontrolowane lepiej niż kiedykolwiek, a Ty możesz cieszyć się seansami wzbogaconymi o niedostrzegane wcześniej szczegóły. Nowoczesna technologia sprawia, że każdy detal obrazu zachwyci Cię wyrazistością zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach.

Procesor AI Neo Quantum

Skalowanie do 8K lub 4K dzięki sztucznej inteligencji

Doświadczaj najlepszych wrażeń, jakie możesz sobie wyobrazić. Dzięki technologii głębokiego uczenia Procesor AI niezwykle precyzyjnie optymalizuje i ulepsza oglądane treści, a inteligentne skalowanie zapewnia zachwycającą rozdzielczość zbliżonej do rozdzielczości 4K lub 8K*. Procesor odpowiada również za zarządzanie technologią Quantum Mini LED tak abyś ty mógł cieszyć się niezwykle realistycznym obrazem.

*Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do rozdzielczości 4K lub 8K (w zależności od serii) może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz trybu gry.
Neo Quantum HDR 4000

Spektakularny kontrast i detale

Daj się wciągnąć w głębię obrazu. Kategoria telewizorów Neo QLED dzięki Quantum Mini LED oferuje spektakularne wrażenia z treści HDR. Technologia Neo Quantum HDR 4000 nadaje głębi kolorom i zwiększa kontrast każdej sceny pozwalając dostrzec nawet najdrobniejsze szczegóły.

*dotyczy serii QN900
* Model QN900 65" posiada Neo Quantum HDR 3000, Serie QN800, QN95, QN91 oraz QN90 (poza 50”) posiadają Neo Quantum HDR 2000
Seria QN85 oraz modele 50QN91 i 50QN90 posiadają Neo Quantum HDR 1500
Dźwięk Podążający za Obiektem

Kinowa jakość brzmienia, niepowtarzalne wrażenia

Doświadczaj oglądaną scenę jeszcze bardziej. Usłysz jak każdy dźwięk precyzyjnie podąża bezpośrednio za obiektem znajdującym się na ekranie. Wyobraź sobie scenę akcji z pościgiem samochodowym, czy z lecącym samolotem. Funkcja Dźwięku Podążającego za Obiektem poprzez wbudowany system głośników* dostarczy Ci więcej realizmu i niepowtarzalnych wrażeń a ty będziesz mógł poczuć się częścią oglądanej sceny.

* Dźwięk Podążający za Obiektem Pro 6.2.2CH dostępny w serii QN900; Dźwięk Podążający za Obiektem+ 4.2.2CH dostępny w seriach QN800, QN95, QN91, QN90 (poza 50”); Dźwięk Podążający za Obiektem 2.2.2CH dostępny w serii QN85, Dźwięk Podążający za Obiektem Lite 2.2CH dostępny w modelach 50QN91 oraz 50QN90.
Q-Symphony

Harmonijne brzmienie soundbara i telewizora.

Otaczaj się harmonijnym współbrzmieniem dwóch urządzeń. Funkcja Q-Symphony sprawia, że głośniki telewizora synchronizują się z soundbarem, zapewniając Ci wzmocniony i wciągający dźwięk, dla jeszcze bardziej intensywnych wrażeń.

Większy komfort podczas gry
Panel gracza

Intuicyjny panel sterujący funkcjami dla graczy

Podręczny Panel Gracza pozwoli Ci na błyskawiczne sprawdzanie liczby wyświetlanych klatek na sekundę (FPS) czy skalę input laga oraz wygodną zmianę ustawień funkcji dla graczy bez opuszczania gry.Ultra Szeroki Widok w Grach

Lepsza widoczność w grach dzięki ultra szerokim proporcjom obrazu

Zobacz więcej i doświadczaj bardziej swoich ulubionych produkcji z Ultra Szerokim Widokiem w Grach dzięki proporcjom obrazu 21:9 lub 32:9, podobnie jak w ultra szerokich monitorach dla graczy

Zawansowany Upłynniacz Ruchu+

Większa dynamika ruchu

Ciesz się niezwykle płynnym ruchem w każdym oglądanym meczu, a gdy sam stajesz na polu walki - pokonuj wszystkich przeciwników, bez względu na to, jak bardzo są szybcy. Dzięki wyjątkowej poprawie ruchu do 120 Hz w 4K, możesz cieszyć się udoskonaloną dynamiką bez opóźnień i rozmyć w każdej rozgrywce - bez względu na to, czy jesteś widzem, czy graczem.

Zaawansowane Funkcje Dla Graczy+

Płynność i pełna kontrola

Wciągnij się w rozrywkę i zapomnij o technicznych przeszkodach, które mogłyby stanąć na Twojej drodze na podium. Funkcja FreeSync Premium Pro odpowiada za zwiększoną płynności animacji, a także redukcję rozdarć i szarpania obrazu. Automatyczny Tryb Gry zapewni Ci niezauwa żalne opóźnienia i natychmiastową reakcję na każdy ruch, a Panel Gracza z wszechstronnym menu ułatwi Ci kontrolę nad ustawieniami ekranu, bezprzewodowych słuchawek i innymi parametrami. Wszystko po to, abyś zawsze miał przewagę nad przeciwnikiem.

Bezgraniczny Ekran

Perfekcyjny obraz bez ograniczeń dzięki zminimalizowanej ramce

Najwyższa seria QN900 posiada ekran o niewidocznych krawędziach oraz minimalną ramkę co pozwala na bardziej wciągające wrażenia podczas oglądania.

Design

Telewizory Neo QLED to najsmuklejsze telewizory w portfolio Samsung. Smukła i elegancka obudowa sprawia, że telewizor harmonijnie wtapia się w otoczenie. Doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu, niezależnie od stylu.

*dotyczy serii QN900
* Model QN900 65" posiada Neo Quantum HDR 3000, Serie QN800, QN95, QN91 oraz QN90 (poza 50”) posiadają Neo Quantum HDR 2000
Seria QN85 oraz modele 50QN91 i 50QN90 posiadają Neo Quantum HDR 1500
*Serie QN900 oraz QN800 posiadają Absolutnie Bezgraniczny Design, a serie QN95, QN91, QN90 oraz QN85 posiadają Neo Slim Design.
Moduł One Connect Pro

Przewody pod kontrolą

Serie QN90A oraz QN800 wyposażone są w udoskonalony Moduł One Connect Pro. W zależności od przestrzeni może być umiejscowiony obok telewiozra lub przymocowany do jego stopy. Zapomnij o plątaninie kabli z tyłu telewiora. Podłącz je do jednej zgrabnej skrzynki i miej je wszystkie pod kontrolą.

Dopasowany Uchwyt

Zamontowany równolegle do ściany

Idealne dopasowanie telewizora do ściany sprawi, że twój telewizor zaprezentuje się na niej niczym prawdziwy obraz.