Kup QLED TV 2018
i odbierz nawet
do 2000 zł

Sprawdź *Szczegóły promocji w regulaminie.

Zobacz jak skorzystać z promocji:

Kup QLED TV 2018 w sklepie biorącym udział w promocji*.

Otwórz aplikację Smart Pack w swoim TV i w zakładce Zwrot Gotówki wpisz datę zakupu telewizora, by odebrać Kod aktywacyjny.

Za pomocą otrzymanego Kodu aktywacyjnego zarejestruj się na zwrotgotowki.samsung.pl (zalecamy skorzystanie z komputera).

Najwcześniej 30 dni po rejestracji, w aplikacji Smart Pack w swoim TV otrzymasz Numer do rozpoczęcia transakcji w bankomacie.

W ciągu 7 dni od otrzymania Numeru transakcji na adres e-mail otrzymasz Kod PIN. Oznacza to, że Numer transakcji został aktywowany i możesz przystąpić do wypłaty pieniędzy.

Koniecznie zapisz Numer transakcji i Kod PIN, a następnie użyj ich do odebrania swoich pieniędzy z bankomatu sieci Euronet**.

*Promocja trwa od 5.07 do 5.08.2018 r. lub do wyczerpania zapasów. Lista modeli objętych promocją i sklepów biorących w niej udział dostępna w regulaminie na stronie zwrotgotowki.samsung.pl.

**Po otrzymaniu Kodu PIN masz 14 dni na wypłatę gotówki z bankomatu. Wyszukiwarka bankomatów dostępna jest na stronie Partnera Promocji www.euronetpolska.pl. Należy wybrać zakładkę Wyszukiwarka usług i zaznaczyć okno Promocja Samsung

Zobacz jak odebrać Kod aktywacyjny
i Numer transakcji

KROK 1: Otwórz aplikację Smart Pack w swoim TV.

KROK 2: Wybierz zakładkę Zwrot Gotówki w górnym menu telewizora.

KROK 3: Wpisz datę zakupu telewizora w wyznaczonym polu, aby odebrać Kod aktywacyjny.

KROK 4: Za pomocą otrzymanego Kodu aktywacyjnego
zarejestruj się na zwrotgotowki.samsung.pl

KROK 5: Najwcześniej 30 dni po rejestracji, w aplikacji Smart Pack w swoim TV otrzymasz Numer do rozpoczęcia transakcji w bankomacie. W ciągu 7 dni od otrzymania Numeru transakcji na adres e-mail otrzymasz Kod PIN. Oznacza to, że Numer transakcji został aktywowany i możesz przystąpić do wypłaty pieniędzy.

Zobacz modele biorące udział w promocji -
Zwrot nawet do 2000zł

QLED TV 2018
QE55Q9FNATXXH

QLED TV 2018
QE65Q9FNATXXH

QLED TV 2018
QE65Q8DNATXXH

QLED TV 2018
QE65Q8CNATXXH

QLED TV 2018
QE55Q8DNATXXH

QLED TV 2018
QE55Q8CNATXXH

QLED TV 2018
QE75Q7FNATXXH

QLED TV 2018
QE65Q7FNATXXH

QLED TV 2018
QE55Q7FNATXXH

QLED TV 2018
QE75Q6FNATXXH

QLED TV 2018
QE65Q6FNATXXH

QLED TV 2018
QE55Q6FNATXXH

QLED TV 2018
QE49Q6FNATXXH

Poznaj
QLED TV

Q Picture

Obraz, który wygląda jak rzeczywistość, to zasługa nowoczesnej technologii pozwalającej na uzyskanie ponad miliarda odcieni barw. Kinowa jakość utrzymuje się niezależnie od warunków otoczenia. Innowacyjne Quantum Dot zapewnia 100% natężenie i głębię kolorów, a niezawodny Q Contrast gwarantuje doskonale skontrastowany obraz bez względu na warunki oświetleniowe. Z kolei perfekcyjną optymalizację koloru, kontrastu i jakości daje potężny procesor Q Engine. Bez trudu dostrzeżesz każdy detal.

Q Style

Minimalistyczny design pozwoli Ci na skupienie pełnej uwagi na oglądanym obrazie. Dodatkowo telewizor wtopi się w tło i dostosuje do wystroju Twojego wnętrza. Nieestetyczną plątaninę kabli zastąpiliśmy tylko jednym, niemalże niewidocznym, który daje więcej możliwości zaaranżowania idealnej dla Ciebie przestrzeni.

Q Smart

Bezproblemowo i bez wysiłku. Nowy Q Smart 2018 sprawia, że wszystko jest proste, dlatego możesz poświęcić więcej czasu na to, co lubisz. Koniec z szukaniem, zastanawianiem się i zamieszaniem. Wykorzystaj możliwości naprawdę inteligentnego telewizora.