Idealna harmonia obrazu i dźwięku

Nasze najnowsze technologie
obrazu i dźwięku zapewniają
niesamowite wrażenia
sprawdź produkty »

Niespotykany realizm

Dzięki niezrównanej mocy obliczeniowej nasze procesory obrazu wykrywają każdy obiekt na ekranie, wzbogacając jego kolor, szczegóły i jasność, co zapewnia niesamowity realizm.
„AG9 to doskonały produkt, którym powinni zainteresować się przede wszystkim fani filmów i seriali.” HDTVPolska.com AG9

Dźwiękowa rewolucja

Nasze najnowsze technologie dźwięku pozwalają Ci znaleźć się w samym środku akcji, ponieważ precyzyjnie dopasowują dźwięk do obrazu, zapewniając niesamowite wrażenia.
„Świetne brzmienie: klarowny środek, mięsisty i zręczny bas oraz Acoustic Surface sprawiają, że dźwięk stanowi jedno z obrazem” TV TEST AG8

Niekończąca się rozrywka

Odkryj gry i zdjęcia, muzykę i filmy, Internet i aplikacje. Z telewizorem Sony Android TV™ możesz otworzyć się na zupełnie nowy świat rozrywki.
„Warto wspomnieć o zaktualizowanym interfejsie systemu Android, który jest teraz jeszcze bardziej wygodny, a dzięki zaktualizowanej platformie sprzętowej działa płynnie.” HDTVPolska.com XG95

Sony Bravia to telewizory dopasowane do Ciebie

Wielki ekran, dynamiczna rozrywka sportowa

Zobacz każdy szczegół w jakości 4K HDR.
Dzięki swojemu wielkiemu ekranowi Sony BRAVIA®
wciąga Cię w wydarzenia sportowe.

Odkryj Sony Bravia OLED

„AG9 to doskonały produkt, którym powinni zainteresować się przede wszystkim fani filmów i seriali.” HDTV Polska Odkryj serię AG9 »
„Sony 55AG8 to telewizor wysokiej klasy, który oferuje świetny, naturalny i kontrastowy obraz o nieprzekłamanych barwach i który ogląda się z dużą frajdą.” TV TEST Odkryj serię AG8 »

Odkryj Sony Bravia LED

„Doskonałe działanie procesora X1 Ultimate.” HDTV Polska Odkryj serię XG95 »
„Interfejs użytkownika działa szybko, sprawnie, a telewizora nie udało się ani razu zawiesić podczas testów!” HDTV POLSKA Odkryj serię XG85 »