Prawda ekranu i prawda dźwięku
Nowa generacja telewizorów Samsung
Miłość od pierwszego obejrzenia
W filmach science fiction kilka razy pojawia się hologramowa postać wyglądająca tak pięknie i autentycznie, że bohater się w niej zakochuje. My chyba też żyjemy w przyszłości, bo Samsung wprowadził do sprzedaży telewizory wyświetlające obraz, w którym można się zakochać.
Już podstawowe modele z panelami Crystal pozwalają zobaczyć prawdziwe, z życia wzięte kolory. Trzeba powiedzieć jasno, że sprzęt olśniewa niesamowitym kontrastem. Jest on osiągany przez podświetlenie Dual LED. Dwa zespoły diod odpowiadają oddzielnie za ciepłe i chłodne barwy. W wyższych modelach zastosowano system strefowego wygaszania i podświetlania.
Nawet promienie słońca wpadające do salonu nie są w stanie przyćmić obrazu w QLEDowym telewizorze z funkcją Adaptive Picture, która dostosowuje obraz do warunków oświetlenia. Lepiej już być nie może? Może, bo procesory Quantum polepszają jakość zwykłych materiałów do 4K i 8K.
Nawet jeśli zapomnisz, o co chodziło w trzecim odcinku pierwszego sezonu, to z pewnością na długo zapamiętasz, że wyglądał świetnie!
Sensacyjny dźwięk
Telewizory zawsze miały to do siebie, że obraz był ważniejszy od dźwięku. Samsung postanowił wreszcie wprowadzić równouprawnienie! Brawo!
Systemy Q-Symphony i Object Tracking Sound otoczą nas w realistycznym, przestrzennym dźwiękiem idealnie współgrającym z obrazem. Sztuczna inteligencja sprawi, że usłyszymy, jak dźwięk porusza się razem z jego źródłem na przykład wraz z autem pędzącym w pościgu.
Znasz te denerwujące sytuacje, gdy jakieś prozaiczne domowe hałasy zagłuszają świetne filmowe dialogi? Stale czuwająca funkcja Active Voice Amplifier automatycznie zwiększy głośność kwestii aktorów, żeby nic Ci nie umknęło nawet przez nagle włączony odkurzacz czy robot kuchenny.
Przyjrzyjmy się telewizorom dokładniej
SERIA TU7102
Przeżyjesz pełne zanurzenie w krystalicznie czystym obrazie 4K. To niezapomniane wrażenie. Dzięki HDR możesz cieszyć się niezwykle szerokim spektrum kolorów i detali, nawet w najciemniejszych scenach.
Wyświetlacz Krystaliczny
Procesor Crystal 4K
HDR
Wielozadaniowy pilot
Zobacz więcej TV z serii TU7102
SERIA TU8002 - TYLKO W EURO!
Trwała krystaliczna czystość obrazu dosłownie zapiera dech, a kolory żyją pełnią życia. Ten model ma moc, którą z łatwością wykorzystasz. Tryb Ambient dopasuje telewizor do Twojego wnętrza, zmieniając go w stylowe dzieło sztuki.
Wyświetlacz Krystaliczny
Procesor Crystal 4K
Trójstronnie Bezramkowy Design
Tryb Ambient
Zobacz więcej TV z serii TU8002
SERIA TU8502
Zobacz, jak niesamowicie wyraźny kontrast dzięki Dual LED i bogate kolory potrafią oddać każdy detal. Krystaliczny obraz pozostawia wrażenie na dłużej. Bezramkowy design oznacza, że oglądasz telewizję a nie telewizor.
Dynamiczny Wyświetlacz Krystaliczny
Dual LED
Procesor Crystal 4K
Trójstronnie Bezramkowy Design
Zobacz więcej TV z serii TU8502
SERIA Q67
Osiąga przełomową jakość obrazu dzięki matrycy QLED. Technologia Quantum Dot wypełnia obraz miliardem odcieni kolorów, które wyglądają doskonale przy każdej jasności i pod każdym kątem.
100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)
Dual LED
Quantum HDR
Trójstronnie Bezramkowy Design
Zobacz więcej TV z serii Q67
SERIA Q77
Innowacyjna technologia zapewnia jeszcze wyraźniejszy kontrast i głębsze kolory, dopasowując temperaturę barwy podświetlenia do oglądanej treści. Procesor inteligentnie zwiększa jakość obrazu do 4K.
Procesor Quantum 4K
Dual LED
Funkcja Adaptacji Obrazu
Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA)
Zobacz więcej TV z serii Q77
SERIA Q80
Niczego nie przeoczysz, bo bezpośrednie strefowe podświetlenie 8x wydobywa więcej detali z każdej sceny. Dynamiczne mapowanie tonów w HDR10+ odsłania głęboką czerń. Za obrazem podąża dynamiczny dźwięk.
Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 8x
Procesor Quantum 4K
Dźwięk Podążający za Obiektem (OTS)
Quantum HDR 1500
Zobacz więcej TV z serii Q80
SERIA Q90
To czysta perfekcja obrazu. Wciągnie Cię niewyobrażalna głębia realizmu i odkryjesz najdrobniejsze detale. Ultra szeroki kąt widzenia sprawi, że każdy będzie miał idealne miejsce przed telewizorem.
Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 16x
Ultra Szeroki Kąt Widzenia
Procesor Quantum 4K
Dźwięk Podążający za Obiektem (OTS)
Zobacz więcej TV z serii Q90
SERIA Q95
Zobacz pełen obraz rzeczywistości. Inteligentne skalowanie do 8K doprowadzi do perfekcji to, co kochasz oglądać. Głębia obrazu przeniesie Cię do samego centrum akcji. Ten efekt wzmocni dynamiczny dźwięk.
Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 16x
Ultra Szeroki Kąt Widzenia
Procesor Quantum 8K
Dźwięk Podążający za Obiektem (OTS)
Zobacz więcej TV z serii Q95
SERIA Q800
Zobacz i usłysz przyszłość. Ten model już dziś jest gotowy na kinowe standardy jutra. Strefowe podświetlenie 24x i dynamiczny przestrzenny dźwięk Q-Symphony otworzą przed Tobą nowy wymiar domowej rozrywki.
Rozdzielczość 8K
Procesor Quantum 8K
Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 24x
Dźwięk Podążający za Obiektem+ (OTS+)
Zobacz więcej TV z serii Q800