Zaproś bliskich do świata Galaxy

Poleć smartfon z serii Galaxy S21 5G i otrzymaj aż do 500 zł w prezencie, a Twoi bliscy - aż 400 zł zniżki!*

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

*Dotyczy wybranych modeli. Promocja trwa od 10.05 do 23.05.2021 r. Pula premii i zniżek ograniczona. Aby otrzymać 100 zł premii za polecenie, osoba, której produkt jest polecany, musi dokonać jego zakupu. Szczegóły w regulaminie.

Co zyskujesz?

Galaxy S21 5G


Krok 1.

Polecasz Galaxy z serii S21 5G swoim znajomym i przekazujesz im swój link do formularza
Galaxy S21+ 5G


Krok 2.

Znajomi otrzymują kod rabatowy 400 zł na zakup nowego Galaxy z serii S21 5G
Galaxy S21 Ultra 5G


Krok 3.

Dostajesz 100 zł premii za skuteczne polecenie (maks. 500 zł).

Dowiedz się, jak polecić zakup i otrzymać do 500 zł premii

 • KROK 1

  W okresie od 10.05.2021 r. do 23.05.2021 r. kliknij w banner promocyjny w aplikacji Samsung Members w zakładce Korzyści i potwierdź chęć uczestnictwa w Promocji.* W terminie od 10.05.2021 r. do 13.06.2021 r. uzupełnij formularz rejestracyjny do Promocji i podaj numer rachunku bankowego.

 • KROK 2

  Sprawdź swojego maila. Poleć zakup Galaxy S21 swoim znajomym i przekaż im link do formularza zgłoszeniowego (do 29.05.2021 r.) Pamiętaj! Dzięki Twojemu poleceniu Twoi bliscy mogą kupić nowy Galaxy 400 zł taniej.

 • KROK 3

  Otrzymasz 100 zł premii za każde skuteczne polecenie* Galaxy z serii S21 5G - maksymalnie 500 zł premii. Środki przelejemy na konto podane w formularzu (link przesłany na Twój adres email).

*Skuteczne polecenie oznacza zakup Galaxy z serii S21 5G u Partnera Handlowego, z użyciem kodu rabatowego, w czasie trwania promocji. Pula premii jest ograniczona. Posiadacze smartfona Galaxy z Samsung Members mogą wziąć udział w promocji. Pełna lista modeli – sprawdź w załączniku numer 2 w regulaminie. Dostępność aplikacji Samsung Members tylko dla urządzeń Samsung Galaxy. Szczegóły w regulaminie.

SPRAWDŹ MODELE REGULAMIN

Dowiedz się, jak otrzymać kod rabatowy 400 zł na zakup nowego Galaxy z serii S21 5G

 • KROK 1

  Twój znajomy polecił Ci zakup nowego Galaxy z serii S21 5G? Upewnij się, że otrzymałeś link do formularza zgłoszeniowego programu.

 • KROK 2

  W terminie od 10.05.2021 r. do 23.05.2021 r. wypełnij formularz zgłoszeniowy i wybierz sklep online, w którym chcesz dokonywać zakupu. Na adres mailowy podany podczas rejestracji otrzymasz kod rabatowy 400 zł na zakup nowego Galaxy z serii S21 5G.

 • KROK 3

  Kup nowy model Galaxy z serii S21 5G z użyciem kodu rabatowego 400 zł i ciesz się swoim nowym Galaxy. Pula zamówień promocyjnych na smartfony z serii Galaxy S21 5G, których można dokonać w ramach Promocji z wykorzystaniem Zniżki jest ograniczona i wynosi łącznie 2000 (dwa tysiące).

*Skuteczne polecenie oznacza zakup Galaxy z serii S21 5G u Partnera Handlowego, z użyciem kodu rabatowego, w czasie trwania promocji. Pula premii jest ograniczona. Szczegóły w regulaminie.

SPRAWDŹ MODELE REGULAMIN

Modele objęte promocją

Galaxy S21 5G

Galaxy S21 5G

KUP TERAZ
Galaxy S21+ 5G

Galaxy S21+ 5G

KUP TERAZ
Galaxy S21 Ultra 5G

Galaxy S21 Ultra 5G

KUP TERAZ

FAQ

Uczestnikiem promocji może być:
Nowy Klient - pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych zamieszkująca na terenie Polski (ii) osoba fizyczna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, zamieszkująca na terenie Polski, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych; która otrzymała od Uczestnika link rejestracyjny, a po jego wypełnieniu otrzymała kod promocyjny i dokonała zakupu Produktu u Partnera Handlowego (na warunkach określonych w niniejszym Regulaminie) oraz nie uczestniczy w Promocji w ramach prowadzonej pozarolniczej działalności gospodarczej; jak również zapoznała się z treścią niniejszego Regulaminu i zaakceptowała jego postanowienia oraz spełniła wszystkie warunki w nim określone, albo
Uczestnik ((osoba polecająca) - pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych zamieszkująca na terenie Polski (ii) osoba fizyczna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, zamieszkująca na terenie Polski, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych; która jest użytkownikiem lub właścicielem wybranego smartfonu Samsung Galaxy wskazanego w Załączniku nr 2 do Regulaminu, zakupionego i aktywowanego w Polsce, która zgłosiła chęć udziału w Promocji w aplikacji Samsung Members, klikając w baner informujący o Promocji oraz nie uczestniczy w Promocji w ramach prowadzonej pozarolniczej działalności gospodarczej.
Możesz wziąć udział w promocji, jako nowy klient, jeśli otrzymasz od znajomego link rejestracyjny, a po jego wypełnieniu dostaniesz kod promocyjny i zakupisz smartfon z serii Galaxy S21 u partnera handlowego, wskazanego w regulaminie promocji. Pamiętaj, że zakupu możesz dokonać tylko online, promocja nie obowiązuje w sklepach stacjonarnych. Możesz wziąć udział w promocji i otrzymać premię za polecanie, jeśli posiadasz jeden z telefonów Samsung Galaxy wymienionych w Załączniku 2 i zgłosisz chęć udziału poprzez kliknięcie w baner promocyjny w aplikacji Samsung Members.
Jeśli jesteś osobą polecającą, w formularzu musisz wskazać:
a) dane osobowe, tj. imię, nazwisko i adres email, w przypadku osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą dodatkowo należy wskazać firmę;
b) numer konta bankowego wraz z imieniem i nazwiskiem właściciela;
c) model smartfonu z serii Galaxy używanego przez Uczestnika
Jeśli jesteś nowym klientem, Twój formularz musi zawierać:
a) dane osobowe, tj. imię, nazwisko i adres email; w przypadku osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą dodatkowo należy wskazać firmę;
b) wybrany sklep Partnera Handlowego, w którym zamierzasz dokonać zakupu Produktu z wykorzystaniem kodu rabatowego;
Jeśli jesteś osobą polecającą, od dnia 10.05 do 23.05.2021 możesz wyrazić chęć udziału w promocji, klikając w baner promocyjny w aplikacji Samsung Members i przekazać wygenerowany dla Ciebie link znajomemu. Na uzupełnienie formularza i podanie konta bankowego do przelania premii masz czas do 13.06.2021. Jeśli jesteś nowym klientem, w terminie od 10.05 do 23.05.2021 (lub do wyczerpania puli zniżek) poprzez otrzymany od znajomego link, wybierz miejsce zakupu, wygeneruj kod zniżkowy i kup smartfon z serii S21 z rabatem 400 zł.
Tak, pula nagród jest ograniczona i wynosi 2000 sztuk premii dla polecających i 2000 kodów zniżkowych dla nowych klientów.
Premia dla polecających uczestników jest przyznawana na podstawie jego skutecznych poleceń (maksymalnie 5) oraz poprawnie wypełnionego formularza. Kod zniżkowy generowany jest przez nowego klienta, który przez unikalny link otrzymany od znajomego, deklaruje chęć zakupu smartfona Galaxy S21 i wybiera z rozwijanej listy miejsce zakupu. Liczba benefitów jest ograniczona, nie zwlekaj z wypełnieniem formularza.
Jeśli jesteś nowym klientem, tak – możesz wykorzystać kod zniżkowy od razu po jego wygenerowaniu. Jeśli jesteś osobą polecającą, poprawność danych z Twojego formularza zostanie zweryfikowana w ciągu 10 dni roboczych od jego uzupełnienia. Po 23.05 sprawdzimy, ile skutecznych poleceń zostało wygenerowanych z Twojego linku. Należną premię otrzymasz na konto nie później niż 30.06.2021 r.
W razie problemów z udziałem w promocji napisz wiadomość e-mail na adres polecamgalaxy@smolar.pl. Podaj od razu numer IMEI swojego telefonu oraz opisz napotkany problem.
Jeśli formularz nie działa prawidłowo, napisz wiadomość e-mail na polecamgalaxy@smolar.pl, podając swoje dane oraz numer IMEI telefonu. Najlepiej będzie, jeśli prześlesz zrzut ekranu z napotkanym błędem.