Nowa Xperia XZ2
Zanurz się w rozrywce

Przedsprzedaż rusza za


Zapisz się na powiadomienie o przedsprzedaży.

DLA TWÓRCÓWNagrywaj w 4K HDR

Xperia XZ2 to pierwszy smartfon potrafiący rejestrować wideo z szeroką rozpiętością tonalną (HDR) w rozdzielczości 4K! Nagrywaj i oglądaj filmy w jakości HDR!

Super slow motion 960 kl/s w Full HDPrzełomowa funkcja Super slow motion, znana z Xperia XZ Premium, teraz w udoskonalonej formie. Dzięki Xperia XZ2 teraz nagrasz filmy w 960 kl/s w jakości Full HD.

Twórz w 3DSkanuj swoją twarz w 3D już nie tylko za pomocą tylnej, ale też i przy użyciu przedniej kamery i udostępniaj prosto ze swojej nowej Xperia XZ2. Idealne na nowe zdjęcie profilowe na Facebooku.

DLA ODKRYWCÓWRozrywka w zasięgu ręki

Wszystkie przełomowe innowacje technologiczne Sony teraz w Twojej dłoni. W Xperii XZ2!

ZOBACZWyświetlacz dopracowany w każdym calu

Oglądaj już zawsze w HDR! Wyświetlacz o przekątnej 5,7” HDR Full HD+ i proporcjach obrazu 18:9 w nowej Xperia XZ2 umożliwia oglądanie filmów w jakości HDR m.in. z Netflixa i YouTube, ale też polepsza jakość wyświetlanego obrazu do jakości HDR, nawet jeżeli to co oglądasz jest w innej jakości.

USŁYSZZanurz się w dźwiękach

Usłysz każdy szczegół nagrania, wyraźnie jak na prywatnym koncercie, dzięki systemowi Hi-Resolution Audio, który wraz z technologią DSEE HX™ poprawia dźwięk, zbliżając go do jakości studyjnej.

POCZUJGraj, oglądaj i poczuj to

Teraz grając czy oglądając film dosłownie poczujesz tę akcję. Jak? Dzięki Dynamicznemu Systemowi Wibracji od Sony, nowa Xperia XZ2 będzie reagowała wibracjami na to co dzieje się na ekranie przy oglądaniu filmów, teledysków oraz graniu w gry.

GRAJIdealny kompan do gier

Ekran 5,7”, na którym możesz odtwarzać gry z Twojego PlayStation 4™ lub grać na kontrolerze DS4 PlayStation™ w dowolną grę z Google Play albo cieszyć się grami PlayLink, to propozycja idealna dla gracza dostępna też na nowej Xperia XZ2.

DLA WYMAGAJĄCYCHBezkompromisowy

PROCESOR
Qualcomm Snapdragon 845
PAMIĘĆ I PRZECHOWYWANIE DANYCH
4 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej UFS
WAGA
198 g
WYMIARY
153 × 72 × 11,1 mm
BATERIA
3180 mAh
WYŚWIETLACZ
5,7-calowy wyświetlacz FHD HDR o zwiekszonych wymiarach 18:9
APARAT
Aparat z systemem Motion Eye o rozdzielczości 19 MP, Matryca warstwowa Exmor RS™ typu 1/2,3 cala z dołączoną pamięcią zaprojektowana do urządzeń przenośnych, filmy wideo nagrywane w trybie Super slow motion 960 kl./s w jakości Full HD, rejestrowanie predykcyjne, migawka zapobiegająca zniekształceniu obrazu, technologia potrójnego przetwarzania obrazu