Kup smartwatch  z serii Galaxy Watch4  z funkcją płatności samsung-logo-blue

i otrzymaj do 400 zł zwrotu na konto.

Jak skorzystać z promocji?

Krok 1

Wybierz i kup wybrany model
Galaxy Watch4 lub Galaxy Watch4 Classic w dniach od 08.11 do 28.11.2021 r.

Krok 2

Wypełnij poprawnie formularz zgłoszeniowy w terminie do 04.12.2021 r. Załącz dowód zakupu, zdjęcie opakowania (kartonowego pudełka)
po produkcie z widocznym na zdjęciu miejscem po wyciętej naklejce z kodem kreskowym oraz zdjęcie wyciętej naklejki z kodem kreskowym.

Krok 3

Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia,
w ciągu 21 dni kalendarzowych otrzymasz zwrot na konto - 350 zł w przypadku zakupu Galaxy Watch4, bądź 400 zł w przypadku zakupu Galaxy Watch4 Classic. Na dowodzie zakupu może znajdować się wyłącznie jeden Produkt objęty Promocją i żaden inny produkt/usługa. (Regulamin Promocji „Listopadowa promocja – zwrot do 400 zł za zakup Galaxy Watch4 ” pkt.11)

Promocja trwa od 08.11 do 28.11.2021 r. lub do wyczerpania puli przeznaczonej na zwroty. Zwrot dla Galaxy Watch4 wynosi 350 zł, a dla Galaxy Watch4 Classic - 400 zł. Szczegóły w regulaminie.

Modele objęte promocją

Doświadcz tego, co najlepsze w Galaxy
i Google* na nadgarstku

Google Pay

Podepnij w aplikacji swoją kartę płatniczą i za każdym razem płać wygodnie, zbliżając nadgarstek do terminala płatniczego.

Mapy Google

Zawsze trafisz do celu dzięki nawigacji dostępnej na nadgarstku.

Sklep Play

Łatwy dostęp do szerokiej gamy aplikacji bezpośrednio ze smartwatcha np. Spotify.

YouTube Music

Słuchaj swojej ulubionej muzyki. Zarówno, gdy masz dostęp do Internetu i gdy jesteś offline i nie masz przy sobie smartfona.


*Zgodny z systemem Android 6.0 lub nowszym, pamięć RAM 1,5 GB powyżej. Aktywacja urządzenia jest dostępna tylko po połączeniu ze smartfonem obsługującym usługi Google Mobile Services (GMS). Skontaktuj się z producentem swojego urządzenia, aby dowiedzieć się, czy Twój smartfon obsługuje Google Mobile Services (GMS). Kompatybilne smartfony i dostępne funkcje mogą się różnić w zależności od regionu, operatora i urządzenia. Wear OS Powered by Samsung współpracuje z telefonami z najnowszą wersją Android (z wyjątkiem wersji Go i telefonów bez Google Play Store). Obsługiwane funkcje mogą się różnić w zależności od platformy i kraju, a kompatybilność może ulec zmianie.Promocja „Listopadowa promocja – zwrot do 400 zł za zakup Galaxy Watch4 ” trwa od 08.11 do 04.12.2021 r. lub do wyczerpania puli przeznaczonej na zwroty. Zwrot dla Galaxy Watch4 wynosi 350 zł, a dla Galaxy Watch4 Classic - 400 zł. Szczegóły w regulaminie. Z promocji „Listopadowa promocja – zwrot do 400 zł za zakup Galaxy Watch4 ” mogą skorzystać osoby, które dokonały zakupu od 25.10.2021 r.