Samsung Logo Samsung Logos

Zyskaj nawet do 4 miesiący dostępu do YouTube Premium Z Samsung Galaxy możesz cieszyć się oglądaniem off-line, brakiem reklam czy słuchaniem muzyki przy zablokowanym ekranie. A to wszystko dostępne również w technologii 5G.

Dowiedz się więcej
Samsung YouTube

Przy zakupie i aktywacji produktu objętego promocją. Oferta tylko dla nowych klientów (oferta jest dostępna dla użytkowników, którzy wcześniej nie korzystali z YouTube Premium, YouTube Music Premium, lub Google Play Music). Oferta jest ważna dla urządzeń aktywowanych między 14 stycznia 2021 i 6 kwietnia 2022 r. do godz. 7:59 CET, a aktywacji YouTube Premium można dokonać do 06.04.2021 r. do godz. 7:59 CET. Wymagane zadeklarowanie metody płatności. Po upływie darmowego okresu próbnego, naliczana jest standardowa opłata miesięczna 23,99 PLN. Subskrypcję można anulować w każdym momencie. Brak zwrotów za częściowe okresy rozliczeniowe. Wymagane konto Google. Wszystkie warunki: https://www.youtube.com/t/premium_restrictions.

Odkryj zalety YouTube Premium!

Brak reklam i działanie w tle

Bez reklam  i działanie w tle

Oglądaj video bez reklam nawet przy zablokowanym ekranie lub podczas używania innej aplikacji.

Offline

Offline

Pobieraj i odtwarzaj ulubione video nawet bez dostępu do internetu.

YouTube Music Premium

YouTube Music Premium

Wypróbuj aplikację muzyczną stworzoną przez YouTube, w wersji mobilnej i na komputer.

YouTube Kids

YouTube Kids

Pozwól swoim dzieciom korzystać z zasobów YouTube poprzez aplikację stworzoną specjalnie dla nich.

Poczuj swobodę wyboru

Na smartfonie, tablecie, komputerze i telewizorze – odtwarzaj filmy i muzykę z YouTube bez reklam zawsze, gdy jesteś zalogowany na swoim koncie Google. YouTube Premium pozwoli Ci też na płynne odtwarzanie treści w tle nawet wtedy, gdy wyłączysz ekran czy otworzysz inną aplikację.

Poczuj swobodę wyboru
Rób to, co lubisz najbardziej

Rób to, co lubisz najbardziej

Twórz własne playlisty i ciesz się muzyką bez reklam. Ściągaj video i oglądaj je nawet wtedy, gdy nie będziesz mieć dostępu do internetu. Oglądaj teledyski lub słuchaj samej muzyki – wedle upodobań!

Korzystaj ze wszystkiego, co najlepsze

Wraz z kontem YouTube Premium zyskujesz - wolny od reklam i działający również w trybie offline – dostęp do aplikacji YouTube Music i YouTube Kids. Music Premium zapewnia nielimitowany, wygodny dostęp do piosenek, albumów i playlist dostępnych na YouTube. Aplikacja Kids to z kolei przyjazne środowisko dla dzieci, dzięki któremu mogą skorzystać z materiałów udostępnionych na YouTube specjalnie dla nich.

Korzystaj z wszystkiego, co najlepsze

Sprawdź, co zyskujesz wraz z Galaxy?

Sprawdź, co zyskujesz wraz z Galaxy?
Point

Bezpłatny dostęp na 4 miesiące

Zyskaj w prezencie bezpłatny dostęp na 4 miesiące, jeśli masz flagowe urządzenie takie jak: Samsung Galaxy S21 Ultra 5G, Galaxy S21+ 5G albo Galaxy S21 5G.

Point

Bezpłatny dostęp na 2 miesiące

Zyskaj w prezencie bezpłatny dostęp na 2 miesiące, jeśli masz inne nowe urządzenie Galaxy z serii: Galaxy Z, Galaxy Note, Galaxy S, Galaxy A, czy Galaxy Tab.

Point

Oferta jest ważna dla urządzeń Galaxy

Oferta jest ważna dla urządzeń Galaxy kupionych i aktywowanych od 06.03.2021 r. do 5.03.2022 r. do 8:59 CET. Urządzenia Galaxy S21 aktywowane pomiędzy 14.01.2021 a 06.03.2021 również mogą skorzystać z 4 miesięcy bezpłatnego dostępu do YouTube Premium.

Regulamin

Jak otrzymać dostęp do YouTube Premium?

Numer 1

Włącz swoje urządzenie, aktywowane w okresie trwania promocji, wejdź na stronę youtube.com/premium/Samsung lub otwórz aplikację YouTube na urządzeniu i zaloguj się z konta Google.

Numer 2

Wybierz „Konto”.

Numer 3

Wybierz „Zasubskrybuj YouTube Premium”.

Numer 4

Wybierz „Wypróbuj Bezpłatnie”.

Numer 5

Wypełnij informację o płatnościach i kliknij „KUP”, żeby potwierdzić rozpoczęcie darmowego okresu.

Oferta bezpłatnego okresu próbnego YouTube Premium jest dostępna dla użytkowników w Polsce, którzy zakupią i aktywują wybrane urządzenia Samsung Galaxy między 14 stycznia 2021 i 6 marca 2022, do godz. 7:59 CET. Oferta dostępna dla klientów, którzy nie posiadają i nie posiadali subskrypcji YouTube Premium, YouTube Music Premium lub Google Play Music oraz nie korzystali z bezpłatnego okresu próbnego oferowanego przez te serwisy. Aktywacji oferty należy dokonać do 6 kwietnia 2022, do godz 7:59 CET. W momencie rejestracji wymagane jest zadeklarowanie metody płatności, jednak przez czas trwania okresu próbnego należności nie będą naliczane. Po upływie tego okresu automatycznie naliczana będzie indywidualna miesięczna opłata subskrypcyjna, obecnie wynosząca 23,99 PLN. Okres próbny można bezpłatnie anulować w dowolnej chwili przed jego zakończeniem. Brak zwrotów za częściowe okresy rozliczeniowe. Wymagane konto Google. Organizator: Samsung Electronics Co., Ltd., 129 Samsung-ro, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, Korea. Google LLC, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043.

Więcej szczegółów oraz regulamin YouTube Premium pod linkiem.

Jak otrzymać dostęp