huawei watch gt
gotowy na wyzwania
zobacz produkty

huawei watch gt
gotowy na wyzwania
zobacz produkty

Zgrabny. Silny. Piękny.
Ze względu na konstrukcję ceramicznej osłony, powłokę ze stali nierdzewnej i powłokę DLC (diamentowa), zegarek jest odporny na wstrząsy. Mierzy zaledwie 10,6 mm, wyposażony w ekran AMOLED o przekątnej 1,39" i rozdzielczości 454 x 454, jest niezwykle zgrabny i atrakcyjny.
Podróżuj bez ograniczeń dzięki dwugotygodniowej żywotności baterii
Dzięki innowacyjnemu zasotosowaniu dwóch procesorów zegarek może działać do dwóch tygodni na pojedynczym ładowaniu.
*Zużycie baterii zależy od intensywności użytkowania.
Monitorowanie tętna w czasie rzeczywistym
Technologia monitorowania tętna HUAWEI TruSeen™ 3.0 zapewnia bardziej efektywny i dokładny, osobisty pomiar tętna w czasie rzeczywistym, za pomocą samouczącego się algorytmu i innowacyjnych czujników.
3 satelity i dokładna lokalizacja
Nowoczesny GPS obsługuje 3 systemy pozycjonowania satelitarnego (GPS, GLONASS, GALILEO) na całym świecie, aby zapewnić dokładniejsze, szybsze i precyzyjniejsze pozycjonowanie.
Inteligentny trener
Pozostań w formie dzięki predefiniowanym kursom sportowym HUAWEI WATCH GT, który zapewnia coaching w zakresie wprowadzania zaawansowanych kursów biegania. Śledź swoje osiągnięcia przed, w trakcie i po treningu.
Zawsze gotowy
Z HUAWEI WATCH GT wszystko jest możliwe. Korzystaj z wielu trybów sportowych dla różnego rodzaju aktywności - zewnętrznych i wewnętrznych.
Mistrz pływania
HUAWEI WATCH GT zapewnia wodoszczelność 5 ATM. Popraw swoje wyniki w pływaniu dzięki pomiarowi kadencji.
*Skórzany pasek gumowy nie nadaje się do pływania.
Inteligentne statystyki snu
Wspólne badania z Harvard Medical School CDB Center stworzyły genialny program monitorowania faz snu. HUAWEI TruSleep™ 2.0 identyfikuje typowe problemy związane ze snem i dostarcza ponad 200 potencjalnych sugestii, które pomogą Ci lepiej spać.
Inteligentne powiadomienia o intensywności Twojego dnia
Idealny do liczenia kroków, monitorowania trybu siedzącego i intensywnych aktywności. Powiadomienia o wiadomościach, połączeniach, alarmach i przypomnieniach są zawsze blisko Ciebie.

zobacz produkty