Witaj w erze Wi-Fi 6 Wi-Fi 6 (802.11ax) to nowy, ulepszony standard, który stopniowo zaczyna pojawiać się w urządzeniach mobilnych. Wprowadza on znaczne ulepszenia w stosunku do swojego poprzednika Wi-Fi 5, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na jeszcze szybsze i wydajniejsze połączenie z Internetem.
Dodaj nowe urządzenie w aplikacji AI Life Aplikacja HUAWEI AI Life pozwala wygodnie zarządzać inteligentnymi urządzeniami. Umożliwia personalizację ustawień urządzeń sieciowych, akcesoriów i nie tylko. Dzięki tej aplikacji możliwość konfiguracji routera jest łatwa i intuicyjna oraz nie wymaga logowania na stronie.

Zarządzaj połączeniami sieciowymi Dzięki podłączeniu do aplikacji AI Life możesz kontrolować jakość swojego połączenia sieciowego oraz siłę sygnału dla poszczególnych podłączonych do niego urządzeń.


Bądź o krok dalej z HUAWEI Wi-Fi 6 Plus

Niezwykłe przyspieszenie ze smartfonami obsługującymi HUAWEI Wi-Fi 6 Router HUAWEI AX3 obsługuje pasmo o częstotliwości 160 MHz zapewniając optymalną szybkość, wydajność i stabilność transferu danych.
Sygnał HUAWEI Wi-Fi 6 Plus2
pokona o ścianę więcej
Dzięki technologii Dynamic Narrow Bandwidth, opartej na chipsecie Synergy, smartfony HUAWEI obsługujące Wi-Fi 6 takie jak P40, P40 Pro, P40 Pro+, Mate 40 Pro, są w stanie wysyłać do routera HUAWEI AX3 sygnał mocniejszy o 6 dB w stabilnym, wąskim paśmie o szerokości 2 MHz. Fale mogą łatwo przenikać stałe obiekty, takie jak ściany i podłogi. Dzięki temu smartfon będzie odbierał dobry sygnał Wi-Fi, nawet znajdując się w sporej odległości od routera.
Zawrotna prędkość Będziesz pod wrażeniem niesamowitej łączności dostarczanej przez router HUAWEI AX3. Dzięki szerokości pasma 160 MHz i modulacji 1024-QAM jego przepustowość może osiągnąć nawet do 3000 Mb/s (574 Mb/s w częstotliwości 2,4 GHz i 2402 Mb/s w częstotliwości 5 GHz). Przy takiej prędkości możesz zapomnieć o buforowaniu i opóźnieniach i cieszyć się nieprzerwaną rozrywką.

Mnogość połączeń Płynność funkcjonowania W przeciwieństwie do tradycyjnych routerów, z HUAWEI AX3 można połączyć wiele urządzeń i wciąż cieszyć się świetną wydajnością. Dzięki technologii OFDMA router jest w stanie wysyłać dane do wielu urządzeń jednocześnie (maks. 4 urządzenia na 2,4 GHz, maks. 16 urządzeń na 5 GHz). Łącznie jest w stanie obsłużyć nawet 128 urządzeń pracujących w obu pasmach3.Większa przepustowość z pasmem 160 MHz Dzięki obsłudze kanałów o szerokości 160 MHz najnowocześniejsze smartfony, tablety i laptopy wyposażone w HUAWEI Wi-Fi 5 mogą zwiększyć prędkość połączenia aż o 60%4. Gwarantuje to niespotykane dotąd wrażenia oraz brak opóźnień na urządzeniach mobilnych.


Zintegrowana sieć mesh5 dla jeszcze większego pokrycia zasięgu Wi-Fi Router HUAWEI WiFi AX3 obsługuje sieci bezprzewodowe, przewodowe i hybrydowe. Po podłączeniu kilku routerów są one automatycznie grupowane pod jedną nazwą, a łączność jest nawiązywana automatycznie, tak aby zapewnić optymalną jakość połączenia w danym pomieszczeniu. HUAWEI WiFi AX3 może również łączyć się ze starszymi routerami HUAWEI (z przyciskiem ,,H”), aby rozszerzyć zasięg sieci w domu.
Huawei Share - wygodne połączenie i rewolucyjne doświadczenie Huawei z powodzeniem rozwija innowacyjny ekosystem, który zapewnia prostsze i przyjemniejsze korzystanie ze smartfonów, tabletów czy laptopów. Osią systemu jest technologia Huawei Share umożliwiająca bezdotykowe i błyskawiczne przesyłanie plików, np. zdjęć, filmów, muzyki, prezentacji. Teraz Huawei Share wykorzystano przy projektowaniu routera Huawei AX3. Jedno dotknięcie wystarczy, by połączyć router z urządzeniami Huawei oraz innymi wyposażonymi w NFC.
Bezpieczna sieć z Huawei HomeSec™ Router Huawei AX3 został wyposażony w szereg zabezpieczeń, które zwiększają ochronę Twoich danych przed wyciekiem lub kradzieżą. Umożliwia on m.in. ukrycie nazwy sieci Wi-Fi dla zewnętrznych urządzeń oraz tworzenie kont dla gości. Oferuje ponadto kontrolę rodzicielską i zaporę sieciową chroniącą przed atakami DoS | ARP. Dodatkowy certyfikat CC EAL5 potwierdza możliwość korzystania z routera HUAWEI WIFI AX3 quad-core w środowisku komercyjnym.
  1. Dane na podstawie testów laboratorium HUAWEI, wynikające z porównania technologii Wi-Fi 5 z Wi-Fi 6. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić.
  2. Dane na podstawie testów laboratorium HUAWEI, wynikające z porównania routera HUAWEI WiFi AX3 z innymi routerami obsługującymi Wi-Fi 6. Sygnał przesyłany do AX3 jest o 6 dB silniejszy, co pozwala na pokonanie dodatkowej ściany.
  3. Dane na podstawie testów laboratorium HUAWEI. Rzeczywista wartość może się różnić.
  4. Dane na podstawie testów laboratorium HUAWEI przy wykorzystaniu smartfona HUAWEI Mate 30 Pro.
  5. Dotyczy routerów HUAWEI posiadających przycisk ,,H”.