telefunken telefunken
Poznaj pełną gamę telewizorów TELEFUNKEN
Postaw na funkcjonalność, łatwość obsługi i wysoką jakość obrazu i dźwięku. Telewizory TELEFUNKEN oferują wszystko, czego potrzebujesz, aby odkryć rozrywkę na nowo.
Wejdź na wyższy poziom rozrywki
Funkcje dostępne w telewizorach TELEFUNKEN zostały zoptymalizowane tak, aby czas spędzony przed telewizorem był prawdziwym przeżyciem dla Ciebie i całej Twojej rodziny. Nareszcie będziesz mógł oglądać filmy tak, jak chcieli tego ich twórcy. HDR Dolby Vision gwarantuje perfekcyjnie głęboki i bogaty w szczegóły obraz. Dzięki technologii Dolby Audio możesz cieszyć się kinowym dźwiękiem i czystymi dialogami w zaciszu własnego domu.
telefunken
TECHNOLOGIA DLA KAŻDEGO
Wybierz telewizor idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.
telefunken telefunken
ULTRA HD ANDROID TV
Świat nieograniczonej rozrywki
Dzięki rozdzielczości obrazu 4K ULTRA HD, zastosowaniu technologii HDR Dolby Vision, Dolby Audio i DTS HD, telewizory z tej serii zapewniają najwyższej jakości wrażenia wizualne i dźwiękowe. Z Android TV masz dostęp do nieograniczonej liczby aplikacji w Google Play Store z filmami, grami, muzyką, sportem oraz bieżącymi informacjami.
SPRAWDŹ
telefunken telefunken
FULL HD/HD ANDROID TV
Jeszcze większa przyjemność oglądania
Seria, która gwarantuje Ci jeszcze więcej filmowych i sportowych emocji! Oglądaj ulubione filmy, seriale i mecze w niesamowitej rozdzielczości, otulony krystalicznie czystym dźwiękiem, a system Android TV przeniesie Cię do fascynującego świata rozrywki.
SPRAWDŹ
telefunken telefunken telefunken
FULL HD/HD SMART TV
Bliżej tego, co sprawia Ci radość
Telewizory FULL HD i HD odkryją szczegóły i pozwolą Ci delektować się każdą treścią. Wybierz Smart TV i korzystaj bez ograniczeń z Internetu oraz najpopularniejszych aplikacji, takich jak Netflix, YouTube, Amazon Prime Video czy TVP VOD.
SPRAWDŹ
telefunken telefunken telefunken
FULL HD/HD
Najwyższe standardy niezawodności
Wybierz telewizor, który odpowiada Twoim realnym potrzebom. Telewizory TELEFUNKEN zaskoczą Cię łatwością obsługi oraz wysoką jakością obrazu i dźwięku.
SPRAWDŹ