Euro Staż ‹ Powrót
Jesteś na ostatnim roku studiów licencjackich lub magisterskich? A może studia masz już za sobą i chcesz podjąć pierwsze wyzwania zawodowe? Zaaplikuj poprzez poniższy formularz i daj się nam bliżej poznać! Jeśli pasujesz do naszego profilu Stażysty, skontaktujemy się z Tobą.

Zespół RTV EURO AGD
dane personalne
wykształcenie
preferowany obszar stażu maksymalnie 2 obszary
Logistyka HR E-commerce Operacje sklepowe
*Oświadczam, że mam ukończone 16 lat.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RTV EURO AGD (Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15) w celu otrzymywania informacji marketingowych dostosowanych do moich preferencji na podstawie analizy informacji o zakupach, działaniach w kanałach sprzedaży RTV EURO AGD (np. IP komputera, pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, dochody, miejsce zamieszkania) przy użyciu dostępnych środków komunikacji, w tym telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących - zapisz się żeby otrzymywać od RTV EURO AGD informacje marketingowe poprzez: telefon, SMS, e-mail, list.

Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki RTV EURO AGD, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, @: daneosobowe@euro.com.pl, telefon: 855 855 855, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

* Pola wymagane