Witaj w sklepie Sony make believe
 

Nowe telewizory Sony HX85

Dzięki 50-letniemu doświadczeniu w najnowszych telewizorach HX85 Sony zastosowało inteligentną technologię, która sprawia, że obraz jest jeszcze bardziej realistyczny: kolory są naturalne, mają subtelniejsze barwy i odcienie.


Rzeczywisty obraz

Telewizor serii HX85 z technologią X-Reality PRO rozpoznaje, co oglądasz, skąd ten materiał pochodzi, a nawet, co jest w danym momencie na ekranie — następnie przetwarza obraz, by był bardziej płynny, wyraźny i pełen szczegółów. Jeśli więc oglądasz telewizję online dostępną na żądanie, sygnał jest dostosowywany tak, by obraz był mniej drżący, a płynność dodawana jest do konturów pojawiających się obiektów, by był bardziej realistyczny. Sprawdza się to w szczególności w trakcie oglądania filmów 3D i programów telewizyjnych.

Rzeczywisty ruch

Gdy w meczu jest dogrywka, a akcja robi się coraz szybsza, seria HX85 z Motionflow XR 800Hz* sprawi, że zobaczysz każdy ruch. Technologia zwiększa liczbę obrazów, jakie widzisz w każdej sekundzie, reprodukując bardziej płynny, naturalny obraz telewizyjny. Motionflow XR 800Hz tworzy nowe klatki i wstawia je pomiędzy oryginalne.

Współpracuje z podświetleniem LED, które selektywnie przyciemnia poziome pasy panelu podświetlania w szybkiej serii, abyś mógł zobaczyć każdą klatkę wyraźnie — bez rozmyć i efektu nakładania obrazu. Więc nie ma znaczenia, jak szybka jest akcja meczu, zobaczysz każdy strzał, rzut lub unik w doskonałej jakości.

*W przeciwieństwie do standardowych typów odświeżania obrazu, technologia Motionflow XR warunkuje jakość obrazu w oparciu o: nominalną wartość odświeżania obrazu, ilość klatek pośrednich oraz kontrolę podświetlenia obrazu.

Rzeczywisty kontrast

Od ciemnej zimowej nocy po najjaśniejszy letni dzień, miejscowe przyciemnianie obrazu zastosowane w naszych najnowszych ekranach LED oznacza, że każda scena zostanie wyświetlona zgodnie z zamierzeniami reżysera. Kontrola jasności tylnego podświetlenia dla poszczególnych części ekranu zapewnia, że ciemne obszary pozostaną ciemnie, a jasne — jasne, tworząc precyzyjny i spójny poziom jasności na całym ekranie, jednocześnie utrzymując jego ostrość i realizm przez cały czas.

Rzeczywiste kolory

Spójrz na twarz obok ciebie: jest pełna subtelnych barw, tekstur i kolorów, których wiele telewizorów po prostu nie jest w stanie odtworzyć. Seria HX85 z X-Reality PRO wyposażona jest w technologię rozpoznawania twarzy wykrywającą osoby pojawiające się na ekranie. Inteligentne przetwarzanie obrazu sprawia, że odcienie i tekstura skóry są bardziej naturalne i rzeczywiste.

Nowy wygląd

Nie zgadzaj się na trendy z ostatniego sezonu. Zaktualizowaliśmy wzornictwo Monolithic Design tak, aby seria HX85 była jeszcze bardziej elegancka, smukła i stylowa. Dzięki dyskretnemu obramowaniu ze szczotkowanego aluminium widoczny jest jedynie ekran. Telewizor na nowej podstawie z wbudowanymi głośnikami wygląda, jakby unosił się w powietrzu, a pomieszczenie wypełnia bogaty dźwięk.

Jeszcze bardziej społeczny

Dobrze jest, gdy możesz podzielić się tym, co kochasz, więc wyposażyliśmy nasze nowe telewizory w funkcję, która Ci w tym pomoże. Jeśli oglądasz klip wideo lub czytasz strony internetowe w smartfonie, możesz wyświetlić te materiały za pomocą ruchu palca na dużym ekranie telewizora — lub zabrać je ze sobą w telefonie. Znajdź swoje ulubione programy telewizyjne i filmy online oraz rozmawiaj o tym ze znajomymi i rodziną przez aplikacje takie jak Skype®, Twitter i Facebook dostępne przez Sony Entertainment Network.

 
Zobacz więcej artykułów Więcej informacji na Sony.pl Odwiedź forum Sony
Dołącz do nas Dołącz na Facebooku Odwiedź kanał na Youtube Dołącz na NK Szkoła Sony

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów