Witaj w sklepie Sony make believe
 

Sony Tablet S

Jeden duży ekran zapewnia wciągającą rozrywkę. Ciesz się rozrywką dostępną dzięki dużemu ekranowi dotykowemu o przekątnej 23,8 cm (9,4”), pamięci RAM 1 GB, pojemności do 32 GB, pilotowi na podczerwień, ergonomicznemu i eleganckiemu wzornictwu, Wi-Fi i opcjonalnemu 3G.

Tablet Sony został zaprojektowany tak, by ergonomicznie dopasować się do twojej dłoni. Jego ciężar został przeniesiony bliżej środka dłoni, by czytanie i oglądanie filmów w ruchu stało się lżejsze i bardziej komfortowe. Unikalne wzornictwo tabletu zapewnia również bardziej naturalny kąt dla pisania i przeglądania zasobów sieci, gdy siedzisz.
Wyjątkowy wyświetlacz TruBlack™ firmy SonyKontrolując załamanie światła pomiędzy LCD a ekranem, panel TruBlack™ firmy Sony emanuje większą liczbą żywych kolorów i wyjątkową jakością obrazu.


Łatwa obsługa

Ten tablet został zaprojektowany dla wielozadaniowości – przeszukuj sieć, połącz się ze znajomymi lub słuchaj muzyki w trakcie pisania na dużych przyciskach znajdujących się na klawiaturze ekranu dotykowego.


Płynna i szybka reakcja

Najnowsze oprogramowanie firmy Sony pozwala na szybkie przeszukiwanie sieci dzięki niezwykle szybko reagującemu panelowi dotykowemu i bardziej intuicyjnemu interfejsowi użytkownika.

Kontroluj wszystkie swoje urządzenia

Kontroluj swój telewizor, odtwarzacz Blu-ray Disc™, system HiFi, a nawet telewizję kablową za pomocą tabletu S firmy Sony.

Wbudowany pilot uniwersalny na podczerwień jest kompatybilny z każdą marką, co umożliwia zmianę kanałów lub ustawienie głośności urządzeń rozrywki domowej za pomocą ekranu tabletu.

Dziel się swoimi materiałami w prosty sposób

Niezależnie od tego, co oglądasz lub czego słuchasz na swoim Tablecie firmy Sony, możesz to robić za pomocą swojego telewizora, zestawu kina domowego, głośników sieciowych lub laptopa VAIO.

Korzystaj z wbudowanych aplikacji DLNA i sieci domowej, przesyłaj nagrania wideo, muzykę i zdjęcia na urządzenia domowej rozrywki*.

*tylko z kompatybilnymi urządzeniami

Rozpocznij grę z PlayStation®To pierwszy w historii tablet certyfikowany przez PlayStation™, który zapewnia dostęp do ulubionych gier na PlayStation, takich jak Crash Bandicoot i Pinball Heroes, a dodatkowo możliwość pobrania innych klasycznych tytułów z PSone™ i PSP™.

Szybkie przeszukiwanie zasobów sieci

Wejdź do internetu w kilka sekund, by przeglądać, łączyć się i surfować szybciej niż kiedykolwiek.

System operacyjny Android

Płynna praca tabletu S Sony i standardowego systemu operacyjnego Android 3.1 może teraz zostać ulepszona dzięki aktualizacji Android 3.2.

Poznaj aplikacje stworzone na Androida


W tablecie zainstalowano wiele rozrywkowych i informacyjnych aplikacji systemu Android, by codzienne użytkowanie tabletu stało się jeszcze bardziej produktywne i zabawne.

Przeglądaj tysiące aplikacji stworzonych na system Android w sieci i pobieraj je w kilka sekund.

Cała biblioteka w zasięgu twojej dłoni


Dotknij ekranu, przejdź do Reader Store** i wybieraj spośród ponad 2,4 miliona powieści, książek non-fiction, komiksów i magazynów lub przeglądaj i pobieraj z ponad dwóch milionów darmowych tytułów na Google Books.

**dostępne jedynie w wybranych krajach
 
Zobacz więcej artykułów Więcej informacji na Sony.pl Odwiedź forum Sony
Dołącz do nas Dołącz na Facebooku Odwiedź kanał na Youtube Dołącz na NK Szkoła Sony

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów