Witaj w sklepie Sony make believe
 

PlayMemories Studio — organizacja i edycja w systemie PlayStation®3

Czasami chciałbyś obejrzeć wszystkie swoje zdjęcia i filmy na wielkim ekranie. Program PlayStation Studio pozwala wykorzystać moc obliczeniową systemu PlayStation®3 w celu dobrej zabawy ze wspomnieniami. Podłącz aparat, kamerę lub telefon bezpośrednio do swojego PlayStation®3 i organizuj zdjęcia bez konieczności pobierania ich na dysk twardy systemu PlayStation®3. Aranżuj je tak, jak chcesz, dodawaj efekty do zdjęć i filmów — nawet tych 3D. Na koniec zdecyduj, jak chcesz je udostępnić znajomym.


Zobacz, gdzie i kiedy zrobiłeś najlepsze zdjęcia

Zakręć globusem, poczekaj, aż się zatrzyma i przypomnij sobie wspaniałe chwile spędzone w tym miejscu. Widok mapy* i widok kalendarza pozwala sprawdzić informacje o miejscu i czasie zrobienia zdjęcia. Możesz też ustawić parametry wyszukiwania, na przykład by znaleźć zdjęcia z uśmiechniętymi twarzami. Masz też możliwość zrobienia montażu zdjęć i filmów, by popisać się swoją kreatywnością.
*wymagany jest aparat z funkcją GPS oraz połączenie internetowe

Więcej zabawy z filmami i zdjęciami

Nakręciłeś świetny materiał? Edycja jednym przyciskiem w programie PlayMemories Studio pozwala na szybkie poprawki i dodanie fajnych efektów, takich jak obracanie ujęć czy też powiększanie i pomniejszanie zdjęć. Możesz dodać filtr kolorów, tytuł albo efekty dźwiękowe — nawet takie, jak zwolnione tempo czy powtarzanie ulubionej sceny.

Dziel się swoimi dziełami ze światem

Gdy jesteś zadowolony z efektów pracy nad filmem lub albumem ze zdjęciami, czas pokazać je znajomym. Jednym przyciskiem prześlesz swoje dzieło do witryn takich, jak Facebook™ czy PlayMemories Online*, możesz je też zabrać w swoim systemie PSP lub PS Vita.
*Niedostępna w Polsce.

Pobierz program PlayMemories Studio do swojego systemu PS3™

W przypadku zakupu aparatu Sony Cybershot™, NEX lub α bądź kamery Handycam®, w opakowaniu znajdziesz ulotkę z informacją, jak bez dodatkowych kosztów uzyskać oprogramowanie PlayMemories Studio.* Możesz też pobrać bezpłatną 30-dniową wersję próbną z PlayStation® Store, korzystając z PlayStation®3.
*Zastosowanie mają odpowiednie zasady. System PlayStation®3 musi mieć połączenie internetowe. Szczegóły oferty można znaleźć na stronie internetowej Sony Polska.


Z programem PlayMemories połączysz się za pomocą tych urządzeń:
 
Zobacz więcej artykułów Więcej informacji na Sony.pl Odwiedź forum Sony
Dołącz do nas Dołącz na Facebooku Odwiedź kanał na Youtube Dołącz na NK Szkoła Sony

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów