Witaj w sklepie Sony make believe
 

Doładuj swój telefon w terenie i bez gniazdka

Ile razy zdarzało Wam się, że bateria telefonu rozładowała się w najmniej odpowiednim momencie, albo znaleźliście się w miejscu, gdzie nie ma możliwości doładowania smartfona? Z pomocą przychodzi CP-ELS - przenośna ładowarka USB firmy Sony.

Najwyższa jakość dźwięku i obrazu

Dzięki niej możesz doładować telefon gdzie chcesz i kiedy chcesz. Lekkie, poręczne ładowarki CP-ELS są doskonałym rozwiązaniem dla podróżników, osób spędzających dużo czasu poza domem lub biurem oraz wszystkich tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na niespodziewane wyczerpanie baterii w telefonie.

Doładowanie smartfonu za pomocą przenośnej ładowarki jest równie łatwe jak podłączanie kabla do portu USB komputera lub do gniazdka sieciowego. Pojemność superminiaturowego modelu CP-ELS wynosi 2000 mAh i wystarcza na jednokrotne naładowanie smartfonu. Ładowanie wewnętrznego akumulatora ładowarki CP-ELS sprowadza się do jej podłączenia do portu USB komputera. Modele cechują się niskim wskaźnikiem samorozładowania i po 12 miesiącach od ładowania utrzymują ok. 80% początkowego zapasu energii. Zmniejsza to ryzyko pozostania bez zasilania w nieodpowiednim momencie.

CP-ELS współpracuje ze wszystkimi smartfonami m.in.: Sony Xperia, iPhone, Blackberry, ale może również służyć, jako źródło energii dla innych urządzeń z portem USB, np. odtwarzaczy MP3.

 
Zobacz więcej artykułów Więcej informacji na Sony.pl Odwiedź forum Sony
Dołącz do nas Dołącz na Facebooku Odwiedź kanał na Youtube Dołącz na NK Szkoła Sony