Witaj w sklepie Sony make believe
 

Doładuj swój telefon w terenie i bez gniazdka

Ile razy zdarzało Wam się, że bateria telefonu rozładowała się w najmniej odpowiednim momencie, albo znaleźliście się w miejscu, gdzie nie ma możliwości doładowania smartfona? Z pomocą przychodzi CP-ELS - przenośna ładowarka USB firmy Sony.

Najwyższa jakość dźwięku i obrazu

Dzięki niej możesz doładować telefon gdzie chcesz i kiedy chcesz. Lekkie, poręczne ładowarki CP-ELS są doskonałym rozwiązaniem dla podróżników, osób spędzających dużo czasu poza domem lub biurem oraz wszystkich tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na niespodziewane wyczerpanie baterii w telefonie.

Doładowanie smartfonu za pomocą przenośnej ładowarki jest równie łatwe jak podłączanie kabla do portu USB komputera lub do gniazdka sieciowego. Pojemność superminiaturowego modelu CP-ELS wynosi 2000 mAh i wystarcza na jednokrotne naładowanie smartfonu. Ładowanie wewnętrznego akumulatora ładowarki CP-ELS sprowadza się do jej podłączenia do portu USB komputera. Modele cechują się niskim wskaźnikiem samorozładowania i po 12 miesiącach od ładowania utrzymują ok. 80% początkowego zapasu energii. Zmniejsza to ryzyko pozostania bez zasilania w nieodpowiednim momencie.

CP-ELS współpracuje ze wszystkimi smartfonami m.in.: Sony Xperia, iPhone, Blackberry, ale może również służyć, jako źródło energii dla innych urządzeń z portem USB, np. odtwarzaczy MP3.

 
Zobacz więcej artykułów Więcej informacji na Sony.pl Odwiedź forum Sony
Dołącz do nas Dołącz na Facebooku Odwiedź kanał na Youtube Dołącz na NK Szkoła Sony

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów