Witaj w sklepie Sony make believe
 

Handycam® ze zintegrowanym projektorem

Natychmiast dziel się swoimi najnowszymi nagraniami i zdjęciami na pobliskiej ścianie, suficie, wydmie, zaspie — niemal każdej powierzchni — z kamerą Handycam® z wbudowanym projektorem. Dzięki gamie modeli z projektorem wśród kamer Handycam®, znajdziesz taki, który dopasuje się do Twoich kreatywnych potrzeb i budżetu.


Uwolnij swoje filmy

Właśnie nagrałeś fantastyczny film? Z wbudowanym projektorem możesz pokazać go swoim znajomym natychmiast – nie musisz czekać, aż wrócisz do domu i podłączysz kamerę do telewizora za pomocą kabli. Potrzebujesz jedynie płaskiej, jasnej powierzchni – ściana to świetne miejsce, ale bok samochodu, drzwi szafki kuchennej, lub ściana klifu będą równie dobre. Użyj wyobraźni i uwolnij swoje filmy.

Jakość i ilość

Pomimo kompaktowej budowy, projektor wyświetla bogate, kolorowe nagrania wideo i zdjęcia do 100” rozmiaru – pomyśl w kategoriach wielkości ekranów telewizorów, a zorientujesz się, jak to dużo. A dzięki jasności do 35 lumenów do Twojej dyspozycji, ulepszeniu uległy również kontrast i jasność obrazów. Więc nie musisz znajdować się w ciemnym pokoju, by cieszyć się filmami w wysokiej jakości.

Dźwięk na świeżym powietrzu

Nawet jeśli wyświetlasz filmy na zewnątrz – w ogrodzie lub na plaży – możesz nadal cieszyć się świetną ścieżką dźwiękową, która dopasuje się do filmu. Modele kamer Handycam® z projektorami wyposażone są we wbudowane głośniki stereo z cyfrowym wzmacniaczem S-Master firmy Sony. Oferują imponujące moc i możliwości, zapewniając bogaty, pełny dźwięk dla całej Twojej publiczności – z uwzględnieniem dźwięków tła, oczywiście.

Wyświetlaj wszystko

Właśnie znalazłeś kolejny świetny film w serwisie YouTube™? A może masz jakieś stare nagrania zapisane w pamięci swojego laptopa? Podłącz go do kamery Handycam® z projektorem przez port HDMI i odtwarzaj je w dowolnym czasie i miejscu, na ekranie o przekątnej do 250 cm (100 cali).


 
Zobacz więcej artykułów Więcej informacji na Sony.pl Odwiedź forum Sony
Dołącz do nas Dołącz na Facebooku Odwiedź kanał na Youtube Dołącz na NK Szkoła Sony

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów