Witaj w sklepie Sony make believe
 

Stworzone do jazdy

Podczas jazdy nie należy się rozpraszać. Bez względu na to, czy chodzi o bezprzewodowe odbieranie połączeń, wyszukiwanie pasującej do nastroju muzyki za naciśnięciem przycisku, czy możliwość zobaczenia, co znajduje się z tyłu, system rozrywki samochodowej został opracowany z myślą o tym, aby proste czynności były łatwiejsze, a podróż bezpieczniejsza.

Wygoda i łatwość użycia

Dotknij ekranu o wysokiej rozdzielczości, a pojawi się na nim wirtualny panel sterujący, za pomocą którego w prosty i bezpieczny sposób skorzystasz z takich funkcji jak odtwarzanie, pauza, odtwarzanie losowe i innych. Wybieraj albumy i zmieniaj utwory, przesuwając palec z boku na bok lub z góry w dół ekranu.

Pasażerowie na przednim siedzeniu mogą cieszyć się swobodnym wyborem muzyki według własnego gustu, natomiast ci siedzący z tyłu — oglądać filmy DVD na opcjonalnych tylnych ekranach — idealne rozwiązanie na długie podróże z dziećmi.

Właściwy utwór do słuchania w trakcie podróży

Utknąłeś w korku? Posłuchaj relaksującej muzyki. Jedziesz pustą drogą? Czas na coś żywszego. Funkcja SensMe™ automatycznie grupuje muzyczną kolekcję w kanały tematyczne, co ułatwia dopasowanie jej do nastroju. Korzystaj z funkcji Quick-BrowZer™, aby wyszukać utwór pod kątem wykonawcy, albumu, rodzaju, piosenki lub listy odtwarzania. Lub użyj funkcji ZAPPIN™, która odtwarza krótki urywek każdego utworu i umożliwia szybkie odnalezienie ulubionej piosenki.

Kompatybilny z iPodem/iPhonem oraz technologią Bluetooth®

Podczas gdy kierowca koncentruje się na prowadzeniu, siedzący z boku pasażer może kontrolować przesyłanie muzyki i filmów wideo, nawigację i inne aplikacje przeznaczone na iPoda/iPhone'a. Aby maksymalnie ułatwić te zadania, na ekranie sprzętu audio wyświetlany jest interfejs znany z iPoda/iPhone'a. Włączony Bluetooth® umożliwia także bezprzewodowe przesyłanie muzyki z iPhone'a i innych przenośnych urządzeń. A także dzwonienie bez użycia rąk.

Bezstresowa droga z punktu A do B

Dzięki MirrorLink™ w prosty sposób możesz korzystać z nawigacji w smartfonie na poziomie ekranu sprzętu audio, przeglądać mapy i zaplanować podróż. Aby używać jeszcze lepszej nawigacji, wybierz opcjonalny moduł TomTom XA-NV200TL/XA-NV100TL. Podłączenie go do głównej jednostki przez USB umożliwia szybszą kalkulację trasy, lepszy odbiór sygnału GPS oraz korzystanie z zapisanej bazy danych TomTom pełnej bogatych, szczegółowych map.

Pełne bezpieczeństwo

Widoczność za samochodem jest ograniczona? Tylna kamera XA-R800C podłączona do sprzętu znajdującego się w desce rozdzielczej daje wyraźny, szeroki obraz przestrzeni znajdującej się za pojazdem. Wyświetla również wskazówki dotyczące parkowania, dzięki którym zmniejsza się ryzyko uderzeń i zadrapań samochodu.

Wiele z samochodowych zestawów audio firmy Sony wyposażonych jest w zdejmowany przedni panel, co zmniejsza ryzyko kradzieży z samochodu.

 
Zobacz więcej artykułów Więcej informacji na Sony.pl Odwiedź forum Sony
Dołącz do nas Dołącz na Facebooku Odwiedź kanał na Youtube Dołącz na NK Szkoła Sony

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów