Witaj w sklepie Sony make believe
 
 

Telewizory BRAVIA 2013

Odkryj nową rzeczywistość z najnowszą gamą telewizorów Sony BRAVIA, wyposażonych w technologie Triluminos, X-Reality PRO, funkcję NFC One-touch. Na uwagę zasługuje wzornictwo również Sense of Quartz, oparte na harmonijnej równowadze ponadczasowych form geometrycznych. Zobacz telewizory, jakich do tej pory nie widziałeś.

Kolory, które ożywają

Poznaj innowacyjną technologię Triluminos oferowaną wyłącznie przez Sony, która zapewnia głębię, szczegółowość i paletę barw nigdy wcześniej nieoglądaną na ekranie telewizora. Ten panel telewizyjny nowej generacji sprawia, że kolory stają się czystsze, bardziej wyraziste i mają większą głębię. Dzieje się tak za sprawą inteligentnej technologii tylnego podświetlania, Triluminos reprodukuje więcej odcieni i tekstur w porównaniu ze standardowym podświetlaniem LED – a efektem są kolory, jakich nie widziałeś dotąd na ekranie.

Technologia Triluminos naśladuje prawdziwe, naturalne odcienie kolorów – takich jak trudne w osiągnięciu czerwienie, zielenie i błękity. Twarze także prezentują się korzystniej dzięki realistycznym tonacjom skóry.

Przeżyj ponownie te niezwykłe chwile w bogatych, żywych barwach. Zobacz, jak wszystkie nagrania i zdjęcia z aparatu lub kamery firmy Sony ożywają na ekranie Triluminos – zapewnij swoim bezcennym wspomnieniom kolorystykę i szczegółowość, na jakie zasługują.


Zobacz telewizory Sony BRAVIA serii W9 z technologią Triluminos

Z telefonu na ekran telewizora

Telewizory firmy Sony sprawiają, że jedynym ograniczeniem staje się Twoja wyobraźnia. Ciesz się ulubionymi filmami wideo, zdjęciami, aplikacjami i grami ze smartfonu lub tabletu na dużym ekranie. Zyskaj swobodę korzystania z rozrywki dzięki NFC, TV SideView czy Sony Entertainment Network. Telewizor to coś więcej, niż myślisz.

Chcesz obejrzeć zdjęcia z imprezy ze smartfonu na ekranie telewizora? Koniec ze skomplikowanymi ustawieniami. Wystarczy dotknąć smartfonem z funkcją NFC One-touch mirroring do dostarczonego pilota z funkcją One-touch, by wyświetlić zdjęcia, filmy, posłuchać muzyki, skorzystać z gier i aplikacji znajdujących się w telefonie na ekranie telewizora Sony BRAVIA.

Zobacz telewizory Sony BRAVIA serii W8 z funkcją NFC

Program się skończył, ale masz ochotę na więcej? Poznaj szczegóły oglądanego materiału dzięki aplikacji TV SideView. Pobierz ją za darmo na smartfona lub tablet i dowiedz się więcej o obsadzie i szczegółach każdego odcinka. Oglądanie telewizji może stać się bardziej społeczną czynnością, jeśli masz możliwość rozmawiania o tym ze znajomymi i publikowania swoich opinii w serwisie Twitter.

Pobierz aplikację TV SideView na system Android
Pobierz aplikację TV SideView na system iOS

Masz ochotę obejrzeć coś nowego? O czymkolwiek pomyślisz, najprawdopodobniej znajdziesz to w Sony Entertainment Network. Wystarczy połączyć się, by wybierać spośród bogactwa materiałów, od strumieniowo przesyłanych filmów HD, milionów piosenek po ulubione kanały telewizyjne.

Obraz w jeszcze lepszej jakości

Gdy kwiat rozkwita, zobaczysz otwierający się pączek i każdy płatek w pełni kolorów i tekstury. Każdy element obrazu jest ostrzejszy i wyraźniejszy dzięki X-Reality PRO. Cieplejsze zachody słońca, jaśniejsze oczy, bardziej wciągająca akcja – X-Reality PRO ulepsza wszelkie materiały, od zwyczajnego sygnału telewizyjnego po filmy wideo z sieci, do rozdzielczości zbliżonej do Full HD. Jakość ta jest zasługą najnowszego procesora Sony, który oczyszcza obraz, nadaje szczegółom bardziej naturalny wygląd, wzbogaca kolorystykę i zwiększa kontrast.

To natychmiastowe poprawienie jakości wszystkiego, co oglądasz. Gdy tylko to możliwe, X-Reality PRO ulepsza obrazy o niskiej rozdzielczości do wysokiej. Zobaczysz ogromną różnicę w filmach 3D: płynny ruch gwarantuje przyjemność z oglądania.





Zobacz wzornictwo nowej generacji

Wzornictwo Sense of Quartz dodaje współczesnego wyglądu każdemu pomieszczeniu i harmonijnie współgra z jego wykończeniem. Monolityczny, prostokątny panel telewizora przypomina kryształ kwarcu i wygląda, jak gdyby wznosił się nad okrągłą podstawą. Łącznikiem między nimi jest inteligentny „rdzeń”, znajdujący się tuż pod logo Sony na ramce telewizora i reagujący na sygnały sterujące łagodnym, barwnym światłem.


Dźwięk, który poczujesz

Gdy akcja przyspiesza, ważną rolę zaczyna odgrywać muzyka, odkryj dźwięk tak czysty, że poczujesz go na własnej skórze. Seria W9 wyposażona jest w głośnik Long Duct ukryty za telewizorem. Nie martw się, i tak go usłyszysz: przednie ustawienie gwarantuje precyzyjne brzmienie dokładnie tam, gdzie chcesz je usłyszeć.

Poczuj wycie silnika samochodu, przedzierającego się przez błoto lub okrzyki tłumu kibiców, których drużyna właśnie zdobyła gola. Zapewnij wszystkim swoim filmom odpowiednią dozę basu. Kompaktowy głośnik Bass Reflex Box gwarantuje poszerzone niskie frekwencje bez zakłóceń czy niepożądanych wibracji. To naprawdę mocne brzmienie.



 
Zobacz więcej artykułów Więcej informacji na Sony.pl Odwiedź forum Sony
 
Dołącz do nas Dołącz na Facebooku Odwiedź kanał na Youtube Dołącz na NK Szkoła Sony
 
 

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów