Witaj w sklepie Sony make believe
 

3D Sweep Panorama

Moc 3D w Twoich rękach

Technologia 3D Sweep Panorama umożliwia wykonywanie panoramicznych zdjęć 3D o bardzo szerokim kącie przy pomocy aparatu Cyber-shot. Wybierz tryb fotografowania 3D oraz funkcję 3D Sweep Panorama, aby móc uchwycić dowolną scenerię w prawdziwym trójwymiarze – za jednym przesunięciem ręki.

Kiedy wyświetlisz wykonane zdjęcia na ekranie zgodnego telewizora 3D, zadziwi Cię ich głębia, czystość i realizm. Niezależnie od tego, czy fotografujesz wspaniały widok czy też scenkę rodzinną, emocje związane z tym ujęciem będzie można przeżywać jak jeszcze nigdy dotąd.

3D Sweep Panorama – jak to działa?

Wszystkie obrazy 3D powstają z połączenia ujęć pochodzących z dwóch lub więcej kątów. Jednak w odróżnieniu od innych aparatów 3D, wykorzystujących w tym celu dwa obiektywy, aparaty 3D Cyber-shot wykorzystują technologię Sweep Panorama, która pozwala osiągnąć identyczny efekt przy pomocy jednego obiektywu.

Podczas przesuwania aparatu automatycznie wykonywanych jest ponad 100 zdjęć z kilku różnych kątów. Następnie procesor umieszczony w aparacie dokonuje analizy zdjęć i łączy je, tak aby stworzyć pełen obraz 3D. W pełni trójwymiarowy i panoramiczny obraz można następnie podziwiać po wyświetleniu go na ekranie zgodnego telewizora 3D i założeniu specjalnych okularów.

Ciesz się zdjęciami 3D na ekranie aparatu

Technologia Sweep Multi-Angle umożliwia wykonywanie zadziwiających zdjęć przypominających efekt 3D przy pomocy aparatu Cyber-shot, a następnie prezentowanie ich na wyświetlaczu LCD aparatu, bez konieczności korzystania z telewizora lub okularów 3D. Wyjątkowa funkcja odtwarzania pozwala cieszyć się zdjęciami krajobrazów, miejsc, a także znajomych i rodziny, przypominającymi efekt 3D, niezależnie od miejsca.

Jeśli chcesz uzyskać prawdziwy efekt 3D, podłącz aparat Cyber-shot do zgodnego telewizora 3D.

Sweep Multi-Angle – jak to działa?

Podczas ekspozycji z wykorzystaniem technologii Sweep Multi-Angle, w miarę przesuwania, aparat Cyber-shot wykonuje i zapisuje wiele różnych ujęć z 15 kątów. Następnie, procesor aparatu łączy wykonane ujęcia, tak aby powstały dwa pliki. Jednym z plików jest zdjęcie 3D, które można obejrzeć na ekranie zgodnego telewizora 3D po podłączeniu do niego aparatu i założeniu specjalnych okularów.

Drugi plik służy do uzyskania podglądu obrazu z efektem przypominającym 3D na wyświetlaczu aparatu. Przechylenie aparatu z lewej na prawą stronę (i z powrotem) pozwala na podgląd obrazu z różnych kątów. Jednak zamiast serii obrazów wyświetlany jest pojedynczy, skomponowany obraz, który sprawia wrażenia, jakby przesunięciu ulegał punkt widzenia lub osoba oglądająca poruszała się wokół obiektu.

Play Memories™

Spraw, by twoje zdjęcia ożyły. Ciesz się ulubionymi wspomnieniami na ekranie telewizora, korzystając z programu Play Memories™ na system PlayStation3.

Podziwiaj zdjęcia panoramiczne z opcją widoku pod wieloma kątami, a także zdjęcia 3D.

Układaj fotografie w pokazy slajdów wzbogacone o wybraną przez Ciebie ścieżkę dźwiękową.

Wczytaj zdjęcia wykonane dowolnym aparatem 3D, powiększaj je i pomniejszaj, dodawaj do pokazu slajdów.

 
Zobacz więcej artykułów Więcej informacji na Sony.pl Odwiedź forum Sony
Dołącz do nas Dołącz na Facebooku Odwiedź kanał na Youtube Dołącz na NK Szkoła Sony