Witaj w sklepie Sony make believe
 

3D Sweep Panorama

Moc 3D w Twoich rękach

Technologia 3D Sweep Panorama umożliwia wykonywanie panoramicznych zdjęć 3D o bardzo szerokim kącie przy pomocy aparatu Cyber-shot. Wybierz tryb fotografowania 3D oraz funkcję 3D Sweep Panorama, aby móc uchwycić dowolną scenerię w prawdziwym trójwymiarze – za jednym przesunięciem ręki.

Kiedy wyświetlisz wykonane zdjęcia na ekranie zgodnego telewizora 3D, zadziwi Cię ich głębia, czystość i realizm. Niezależnie od tego, czy fotografujesz wspaniały widok czy też scenkę rodzinną, emocje związane z tym ujęciem będzie można przeżywać jak jeszcze nigdy dotąd.

3D Sweep Panorama – jak to działa?

Wszystkie obrazy 3D powstają z połączenia ujęć pochodzących z dwóch lub więcej kątów. Jednak w odróżnieniu od innych aparatów 3D, wykorzystujących w tym celu dwa obiektywy, aparaty 3D Cyber-shot wykorzystują technologię Sweep Panorama, która pozwala osiągnąć identyczny efekt przy pomocy jednego obiektywu.

Podczas przesuwania aparatu automatycznie wykonywanych jest ponad 100 zdjęć z kilku różnych kątów. Następnie procesor umieszczony w aparacie dokonuje analizy zdjęć i łączy je, tak aby stworzyć pełen obraz 3D. W pełni trójwymiarowy i panoramiczny obraz można następnie podziwiać po wyświetleniu go na ekranie zgodnego telewizora 3D i założeniu specjalnych okularów.

Ciesz się zdjęciami 3D na ekranie aparatu

Technologia Sweep Multi-Angle umożliwia wykonywanie zadziwiających zdjęć przypominających efekt 3D przy pomocy aparatu Cyber-shot, a następnie prezentowanie ich na wyświetlaczu LCD aparatu, bez konieczności korzystania z telewizora lub okularów 3D. Wyjątkowa funkcja odtwarzania pozwala cieszyć się zdjęciami krajobrazów, miejsc, a także znajomych i rodziny, przypominającymi efekt 3D, niezależnie od miejsca.

Jeśli chcesz uzyskać prawdziwy efekt 3D, podłącz aparat Cyber-shot do zgodnego telewizora 3D.

Sweep Multi-Angle – jak to działa?

Podczas ekspozycji z wykorzystaniem technologii Sweep Multi-Angle, w miarę przesuwania, aparat Cyber-shot wykonuje i zapisuje wiele różnych ujęć z 15 kątów. Następnie, procesor aparatu łączy wykonane ujęcia, tak aby powstały dwa pliki. Jednym z plików jest zdjęcie 3D, które można obejrzeć na ekranie zgodnego telewizora 3D po podłączeniu do niego aparatu i założeniu specjalnych okularów.

Drugi plik służy do uzyskania podglądu obrazu z efektem przypominającym 3D na wyświetlaczu aparatu. Przechylenie aparatu z lewej na prawą stronę (i z powrotem) pozwala na podgląd obrazu z różnych kątów. Jednak zamiast serii obrazów wyświetlany jest pojedynczy, skomponowany obraz, który sprawia wrażenia, jakby przesunięciu ulegał punkt widzenia lub osoba oglądająca poruszała się wokół obiektu.

Play Memories™

Spraw, by twoje zdjęcia ożyły. Ciesz się ulubionymi wspomnieniami na ekranie telewizora, korzystając z programu Play Memories™ na system PlayStation3.

Podziwiaj zdjęcia panoramiczne z opcją widoku pod wieloma kątami, a także zdjęcia 3D.

Układaj fotografie w pokazy slajdów wzbogacone o wybraną przez Ciebie ścieżkę dźwiękową.

Wczytaj zdjęcia wykonane dowolnym aparatem 3D, powiększaj je i pomniejszaj, dodawaj do pokazu slajdów.

 
Zobacz więcej artykułów Więcej informacji na Sony.pl Odwiedź forum Sony
Dołącz do nas Dołącz na Facebooku Odwiedź kanał na Youtube Dołącz na NK Szkoła Sony

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów