• Dba o świeżość przy użyciu nawet 8 czujników.
    Poznaj nowe chłodziarko-zamrażarki marki Siemens z technologią iSensoric.
  • Inteligentne czujniki do inteligentnego domu.
    Technologia iSensoric ze sterowaniem czujnikami.

Marka Siemens prezentuje: technologia iSensoric.

Wiele różnych urządzeń gospodarstwa domowego marki Siemens wyposażono w innowacyjne czujniki i inteligentne oprogramowanie. To właśnie one sprawiają, że twój dom staje się bardziej inteligentny, wydajniejszy, a przede wszystkim — wygodniejszy. Dzięki temu masz więcej czasu żeby cieszyć się każdą chwilą i odejść od codziennej rutyny. Aby życie stało się mniej zwyczajne.

Czujniki i panel sterowania iSensoric.

Technologia inteligentnych czujników umożliwia w pełni zautomatyzowaną obsługę wielu urządzeń gospodarstwa domowego marki Siemens. Podczas każdej operacji, czujniki mierzą wszystkie powiązane czynniki wewnątrz urządzenia. Zebrane informacje zostają następnie przekazane do Jednostki Sterowania iSensoric. Tutaj informacje są przetwarzane poprzez porównanie z danymi dotyczącymi technicznej wiedzy marki Siemens gromadzonymi przez dziesięciolecia. W razie konieczności, iSensoric reaguje automatycznie i reguluje pracę urządzenia tak, by osiągnąć maksymalną wydajność i idealne wyniki.

W oparciu o tę technologię, iSensoric aktywuje wachlarz inteligentnych funkcji w celu wykorzystania pełnego potencjału twoich urządzeń marki Siemens.

Doskonałe wyniki w zakresie prania i suszenia dzięki iSensoric.

iSensoric, inteligentna, sterowana czujnikami technologia aktywuje wachlarz w pełni zautomatyzowanych funkcji w celu wykorzystania pełnego potencjału twoich urządzeń marki Siemens.

Na przykład pralki z systemem i-Dos. Czujniki analizują brudną odzież i i-Dos automatycznie określa właściwą ilość środka piorącego dla danego wsadu oraz wydajnie dozuje go - aby uzyskać doskonałe wyniki prania i zminimalizować zużycie zasobów naturalnych.

i-Dos

i-Dos: automatyczne dozowanie środka piorącego z myślą o optymalnym wyniku prania i minimalnym zużyciu zasobów naturalnych.

Pralki z systemem i-Dos analizują brudną odzież i i-Dos automatycznie określa właściwą ilość środka piorącego dla danego wsadu oraz wydajnie dozuje go - aby uzyskać doskonałe wyniki prania i zminimalizować zużycie zasobów naturalnych.

Nowe chłodziarko-zamrażarki wydłużające utrzymanie świeżości. Dzięki iSensoric.

Chłodziarko-zamrażarki z systemem iSensoric zapewniają idealne warunki dla doskonałej, długotrwałej świeżości i swobody. Na przykład, funkcja freshSense mierzy temperaturę wewnątrz i na zewnątrz lodówki. W przypadku wykrycia zmiany, system kontrolny podejmuje całkowicie automatycznie działania zaradcze. A funkcja hyperFresh premium zapewnia świeżą żywność nawet do trzech razy dłużej dzięki zaawansowanej kontroli wilgotności.

freshSense

freshSense: Z myślą o długotrwałej świeżości.

Nawet najdrobniejsze zmiany temperatury, takie jak spowodowane przez światło słoneczne padające na chłodziarko-zamrażarkę, wpływają na warunki wewnątrz lodówki – a przez to na świeżość twoich produktów. Aby temu zapobiec, czujniki mierzą temperaturę wewnątrz i na zewnątrz lodówki, wykrywają potencjalne zmiany warunków środowiskowych i wiedzą, czy drzwiczki są otwarte. W przypadku wykrycia zmiany, system kontrolny podejmuje całkowicie automatycznie działania zaradcze, a żywność pozostanie świeża tak długo, jak to jest możliwe.

Dowiedz się więcej o chłodziarko-zamrażarkach z technologią iSensoric

hyperFresh premium: żywność zachowuje świeżość nawet do 3 razy dłużej.

hyperFresh premium

Czujniki hyperFresh mierzą temperaturę wewnątrz szuflad hyperFresh premium 0 °C, aby utrzymać obwód chłodzący na stabilnym poziomie. Szuflady hyperFresh premium 0 °C – jedna na owoce i warzywa z kontrolą wilgotności, a dryga na ryby i mięso – zapewniają oczywiste korzyści dzięki różnym poziomom wilgotności. Twoja żywność utrzymuje świeżość nawet trzy razy dłużej, a witaminy są zachowane znacząco dłużej. hyperFresh premium – dzięki iSensoric.

noFrost: Nigdy więcej rozmrażania.

noFrost

Urządzenia noFrost wciąż dostarczają niezbędnych informacji, na przykład dotyczących temperatury otoczenia i liczby otwarć drzwi, aby określić cykle rozmrażania dla przedziału zamrażarki. Te kontrolowane cykle rozmrażania zapobiegają odkładaniu się szronu we wnętrzu chłodziarko-zamrażarki, co także utrzymuje zużycie energii na stałym, niskim poziomie. W rezultacie, nie musisz już rozmrażać zamrażarki - oszczędzasz czas i wysiłek. noFrost – dzięki iSensoric.

Lśniące talerze po wciśnięciu przycisku. Dzięki technologii iSensoric.

Dzięki interakcji czujników, wiele zmywarek marki Siemens jest w stanie kontrolować cały proces zmywania i suszenia, automatycznie dostosowując zużycie i temperaturę wody oraz czas trwania cyklu. Poza czujnikiem temperatury, monitorującym stopień nagrzania wody, zastosowano czujnik aqua, który za pośrednictwem wiązki światła gromadzi informacje o poziomie zabrudzenia naczyń – aby uzyskać najdokładniej umyte naczynia za dotknięciem przycisku.

Automatic programme

Najlepsze rezultaty za naciśnięciem przycisku: program auto.

Natychmiast po uruchomieniu programu auto, czujnik aqua automatycznie mierzy mętność wody. A dzięki interakcji z innymi inteligentnymi czujnikami, Jednostka Kontrolna iSensoric steruje całym procesem zmywania i suszenia, zapewniając perfekcyjne rezultaty za każdym razem.

Dowiedz się więcej o zmywarkach z technologią iSensoric

Opcja intensiveZone: Umożliwia uzyskanie rewelacyjnych wyników mycia w przypadku silnie zabrudzonych garnków i patelni z użyciem ulubionego programu.

intensive Zone

Aktywacja funkcji intensiveZone automatycznie zwiększa ciśnienie natrysku w dolnym koszu. W ten sposób silnie zabrudzone garnki i patelnie są dokładnie czyszczone, podczas gdy delikatne naczynia są łagodnie myte w górnym koszu. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, proces ten jest kontrolowany przez czujnik waterVolumeSensor, mierzący dokładną ilość wody w układzie i jej ilość użytą podczas płukania. Opcja intensiveZone – dzięki iSensoric.

Kontrolowane przez czujniki pieczenie, aby uzyskać znakomite posiłki bez wysiłku. Dzięki technologii iSensoric.

Pieczenie może być jednocześnie tak wygodne i precyzyjne. Na przykład dzięki funkcji bakingSensor. Po prostu wybierz kategorię pieczonych potraw. Funkcja bakingSensor mierzy wilgotność wewnątrz piekarnika w celu określenia momentu, w którym potrawa będzie gotowa - w pełni automatycznie.

bakingSensor

baking Sensor: Automatycznie wybitne rezultaty pieczenia.

Funkcja bakingSensor automatycznie kontroluje proces pieczenia: mierzy wilgotność wewnątrz piekarnika w celu określenia momentu, w którym ciasto będzie gotowe.

Dowiedz się więcej o iSensoric dla piekarników

Funkcja roastingSensor Plus: Niezawodnie doskonałe pieczyste.

Funkcja roastingSensor plus jest w pełni niezawodna nie tylko w stosunku do wołowiny, ale także do drobiu, ryb, zapiekanek i mięsa z kością. Aby uzyskać najwyższą dokładność, funkcja roastingSensor Plus wykorzystuje trzy punkty pomiarowe do wykonania wiarygodnego pomiaru wewnętrznej temperatury żywności. Zapobiega to fałszywym odczytom w pustych miejscach. Gdy tylko osiągnięta zostaje zdefiniowana temperatura wewnętrzna, piekarnik wyłącza się - i zaprasza do wyjęcia doskonałego dania.

Doskonały aromat kawy w każdej filiżance za naciśnięciem przycisku. Dzięki iSensoric.

Oprócz ziaren, wody i ciśnienia, temperatura jest czynnikiem decydującym o doskonałym aromacie kawy.

Aby uwolnić pełen aromat espresso, kawę należy zaparzyć w odpowiedniej temperaturze, z przedziału od 90°C do 95°C. Kawa parzona poza tym przedziałem będzie mniej aromatyczna lub smakować będzie spalenizną. W pełni automatyczne ekspresy do kawy serii EQ z systemem sensoFlow – rozwiązaniem unikatowym na skalę światową – zawsze podgrzewają wodę do odpowiedniej temperatury i utrzymują ją przez cały proces parzenia. Po prostu wybierz własną kompozycję kawową - system sensoflow zadba o idealną temperaturę parzenia doskonałego espresso.

Dokładne czyszczenie bez utraty wydajności. Dzięki technologii iSensoric.

Odkurzacze marki Siemens wyposażono w technologię powerSensor, aby zapobiec utracie wydajności. Czujnik zlokalizowany z przodu worka oraz drugi za workiem mierzą ciśnienie w odkurzaczu i przesyłają informacje do procesora. Procesor oblicza poziom wydajności, a w przypadku ewentualnego spadku, straty rekompensowane są wzrostem mocy silnika gdy worek jest pełen. Dzięki temu możliwe jest zagwarantowanie dokładnych wyników sprzątania, nawet gdy worek napełnia się – aby mniej czasu spędzać na sprzątaniu i rzadziej wymieniać worki przed czasem.