• Technologia iSensoric.
    Inspirujące możliwości.
    Seria iQ700. Najnowsza generacja urządzeń do zabudowy

Poznaj nowoczesne innowacje i wzornictwo.

Elegankie, szybkie i niezwykle łatwe w obsłudze. Urządzenia serii iQ700 dzięki jednakowym panelom sterowania, integrującym wizualnie wszystkie modele, cieszą oko doskonałą harmonią w każdej konfiguracji. Dzięki przełomowej funkcji varioSpeed możesz zaoszczedzić Twój cenny czas o połowę, nie tracąc przy tym na jakości Twoich potraw, a duży wyświetlacz TFT zapwnia przejrzystość i łatwość obsługi.

varioSpeed

Dwa razy szybciej z varioSpeed

Piekarniki marki Siemens z funkcją varioSpeed łączą grzanie konwencjonalne z mikrofalą. Wystarczy wybrać tryb„Kombi z Mikrofalami”, a następnie dowolny rodzaj grzania i moc mikrofali. W ten sposób przyspieszysz czas przygotowania każdej potrawy w piekarniku nawet do 50%.

Odkryj wyjątkowy design urządzeń do zabudowy iQ700 marki Siemens

Każde urządzenie jest wyjątkowe samo w sobie. A ich połączenie, daje niezwykły efekt - dzięki idealnemu wzornictwu urządzeń do zabudowy.
Fronty współgrające ze sobą nawet w najdrobniejszych detalach, sprawiają że urządzenia pozostają ze sobą w idealnej harmonii - niezależnie od sposobu ich aranżacji.

TFT TouchDisplay Plus

Wyświetlacz
TFT TouchDisplay Plus

Dzięki dużemu wyświetlaczowi oraz pełnoekranowej grafice, wyświetlacz dotykowy TFT TouchDisplay Plus wyznacza nowe standardy, jeśli chodzi o łatwość w obsłudze. Możesz z łatwością wybrać dowolny program oraz uzyskać przegląd wszystkich informacji. Przekonaj się, jak przyjemna może być obsługa Twojego piekarnika na każdym poziomie.

Seria urządzeń do zabudowy iQ700 marki Siemens

Najdoskonalsza harmonia.

Najnowsza seria piekarników iQ700 do zabudowy stworzona została z myślą o Klientach, którzy oczekują ponadczasowej, ekskluzywnej stylistyki oraz najwyższego poziomu funkcjonalności na bazie najnowszej technologii.

Ekspresy do kawy marki Siemens

Harmonię i ład w swojej kuchni osiągniesz, uzupełniając sprzęty z nowej linii piekarników iQ700, ekspresem ciśnieniowym przeznaczonym do zabudowy, zaprojektowanym w podobnej konwencji stylistycznej.

Przyjemność picia kawy, zapewni najnowsza technologia i eleganckie wzornictwo, które podane zostały w formie intuicyjnych w obsłudze urządzeń do zabudowy marki Siemens. Szybko przekonasz się o wygodzie, przyrządzając pierwszą filiżankę doskonałej kawy. Komfort eksploatacji to również bezproblemowa pielęgnacja.

Szuflada grzewcza

Odrobina luksusu, na który możesz sobie pozwolić jest w zasięgu Twojej ręki. Osiągniesz go dzięki szufladom grzewczym marki Siemens, doskonałym gdy cenisz sobie większą wygodę i elastyczność w kuchni. Szuflada sprawdzi się idealnie do podgrzewania naczyń, utrzymywania temperatury przygotowanych potraw oraz gotowania w niskiej temperaturze.

Okapy

Nie ważne co gotujesz - powietrze w Twojej kuchni zawsze pozostaje czyste i świeże. Nasze okapy są łatwe w obsłudze i wyjątkowo wydajne.

Zmywarki

Najszybsze i najbardziej efektywne zmywarki jakie kiedykolwiek zbudowaliśmy. Innowacyjne technologie sprawiają, że przy minimalnym zużyciu energii naczynia są idealnie czyste i suche.

Płyty grzewcze

Unikalna swoboda gotowania i innowacyjność naszych płyt grzewczych wyznacza nowy trend w gotowaniu. Poznaj nasze płyty grzewcze, a przekonasz się sam.