Philips OLED to technologia nowej generacji, zapewniająca najgłębszą czerń, wzbogacone kolory i zachwycające kontrasty, które tworzą najczystszy i najbardziej realistyczny obraz jaki kiedykolwiek widziałeś. W przeciwieństwie do zwykłych telewizorów LCD, technologia OLED nie wymaga tylnego podświetlania. Dzięki zastosowaniu organicznej technologii samo - wyświetlania, każdy piksel posiada zdolność do całkowitego wyłączenia się, zapobiegając rozpraszaniu się światła i zapewniając doskonałą dokładność oświetlenia.

Zobacz wszystkie

Z systemem Philips Ambilight filmy i gry wciągną Cię jeszcze bardziej. Muzyka zyska niezwykłą świetlną oprawę, a Twój ekran będzie wydawał się dużo większy niż jest w rzeczywistości. Inteligentne diody LED rozmieszczone na ramie telewizora rzucają na ściany światło w kolorach wyświetlanych na ekranie w czasie rzeczywistym. Od teraz będzie Cię otaczać idealnie dopasowane, barwne oświetlenie, a Ty zyskasz kolejny powód, by pokochać swój telewizor.

Zobacz wszystkie

Oglądasz telewizję dla relaksu, a nie po to byfrustrować się obsługą skomplikowanych urządzeń. Dlatego zaprojektowaliśmy je tak, aby intuicyjnie wychodziły naprzeciw Twoim potrzebom; Od sterowanego głosem Google Assistant, po prosty w obsłudze pilot Easy Remote, z wbudowaną klawiaturą.

Zobacz wszystkie

Rozdzielczość Ultra HD (3840x2160) to możliwość ujrzenia nawet najdrobniejszych szczegółów niewiarygodnie czystego obrazu. Telewizor 4K zapewnia rozdzielczość czterokrotnie większą niż Full HD - delektuj się programami, filmami i grami, które kochasz. Dzięki niemu cokolwiek włączysz, z dowolnego źródła będzie wyglądało wspaniale.

Zobacz wszystkie