Odkryj magię Ambilight

Wypełnij Twój salon światłem, które doskonale synchronizuje się z kolorem akcji rozgrywającej się na ekranie. Ambilight sprawia, że ekran wydaje się większy, sprawiając, że czujesz się jakbyś był zanurzony w akcji. Niezależnie od tego czy oglądasz świąteczny film, kolejne odcinki Stranger Things, napadasz na bank w Grand Theft Auto V, każdy tryb - dla filmów, gier czy relaksu poszerza Twoje doznania, każdy w inny sposób.

Telewizor, który ma wszystko

Oglądasz filmy online? Korzystasz z aplikacji android? Oczekujesz perfekcyjnego obrazu bez względu na źródło filmu? Ten telewizor jest dla Ciebie. Poczujesz dzięki niemu realizm każdej sceny. Procesor P5, redukuje artefakty powstające przez utratę jakości przesyłanych materiałów. Wynosimy wyrażenie „jak żywe” na zupełnie nowy poziom. Od subtelnych jasności, do najgłębszych cieni, detale są odwzorowywane z dokładnością zbliżoną do tej, charakterystycznej dla ludzkiego oka.

Philips
Philips 65PUS7303/12

Ekran: 65 cali, 4K UHD, 3840 x 2160 Smart TV: tak Częstotliwość odświeżania ekranu: 50 Hz Funkcje: HDR, Android TV, Smart TV, Wi-Fi, DLNA, USB - multimedia, USB - nagrywanie, Bluetooth, obsługa głosowa, Ambilight, 4x HDMI, 2x USB
3 299 zł
Dowiedz się więcej

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów