DLACZEGO SLIM FIT
Płyty SLIM-FIT dają Ci nieograniczoną swbodę zarówno w aranżacji kuchni, jak i samym gotowaniu. To kwintesencja doskonałych parametrów, intuicyjne sterowanie i ogromna elastyczność montażu, także w modnych, cienkich blatach.38% lepsze wyniki w testach konsumenckichIntuicyjna, łatwa instalacjaMożliwość zastąpienia płytą SLIM-FIT każdej płyty gazowej/elektrycznej
ZALETY INDUKCJI
CZYSTOŚĆ
Płyta indukcyjna jest o wiele łatwiejsza w czyszczeniu.
SZYBKOŚĆ
Płyta indukcyjna pozwoli ci błyskawicznie przygotować potrawy.

BEZPIECZEŃSTWO
Płyta nagrzewa się jedynie pod naczyniem kuchennym.
PRECYZJA
Precyzyjnie regulujesz moc. Reakcja płyty jest natychmiastowa.
EFEKTYWNOŚĆ
Indukcja jest bardziej energooszczędna.
POZNAJ FUNKCJE SLIM FIT

Najpłytsza płyta
SLIM-FIT to najpłytsza* dostępna na polskim rynku płyta indukcyjna. Z powodzeniem może zastąpić Twoją dotychczasową płytę elektryczną lub gazową, bo jej głębokość jest do nich zbliżona. Bez problemu umieścisz ją w blacie o grubości 12 mm nad szufladami i w blacie 28 mm nad piekarnikiem.
* W porównaniu do modeli konkurencji. Na podstawie informacji ze stron producentów.

Pola Infinite™
Do dyspozycji dajemy Ci duże i elastyczne pola grzewcze, które automatycznie dostosują się do rozmiaru i kształtu Twoich naczyń. Wszystkie garnki w użyciu!

Bridge
Za pomocą przycisku Bridge płyta Infinite łączy dwie strefy, tak aby działały jak jedna, z taką samą regulacją temperatury i czasu pracy. Ułatwia gotowanie w dużych lub wydłużonych naczyniach.

Hob2hood
Za pomocą wiązki podczerwieni płyta samoczynnie włącza okap kuchenny i dostosowuje siłę jego wyciągu do intensywności gotowania.

Proste i szybkie montowanie z OptiFix™
Za pomocą przycisku Bridge płyta Infinite łączy dwie strefy, tak aby działały jak jedna, z taką samą regulacją temperatury i czasu pracy. Ułatwia gotowanie w dużych lub wydłużonych naczyniach.

DirectAccess
Błyskawiczne i proste sterowanie mocą płyty. Regulacja mocy jeszcze nigdy nie była tak szybka i intuicyjna.
POLECANE MODELE
IKB64341FB

IKE64441FB
IKE74441FB