Włącz 6. Zmysł

Odkryj technologię, która myśli za Ciebie.


Poznaj szeroką gamę urządzeń AGD łączących wyrafinowaną stylistykę z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Odkryj moc 6. Zmysłu, który automatycznie kontroluje pracę urządzeń, zapewniając niezrównaną wygodę obsługi i doskonałe rezultaty.

6. zmysł
wróć do listy produktów
Płyty grzewcze Whirlpool

6. Zmysł do gotowania

Technologia 6. Zmysł w płytach indukcyjnych pozwala jednym przyciskiem dobrać idealną temperaturę i moc, aby potrawy zawsze były idealnie ugotowane.

Indukcja czyli szybko i oszczędnie

Technologia indukcyjna ogrzewa naczynie, a nie powierzchnię płyty, dzięki czemu ilość ciepła, które rozprasza się w powietrzu, nie przekracza 10% a potrawy są perfekcyjnie ugotowane.

Elastyczność i wydajność

System FlexiCook pozwala połączyć strefy grzania, by na płycie zmieściły się garnki i patelnie dowolnego kształtu oraz wielkości.

Topi się i nie przywiera

Funkcja rozpuszczanie pozwala gotować w bardzo niskich temperaturach. Idealnie sprawdza się do utrzymania płynnej konsystencji czekolady, masła czy sosów.

Innowacyjny system grzania

Wyjątkowy system pionowego rozłożenia płomieni umożliwia szybsze i efektywniejsze nagrzewanie garnków i patelni, dzięki czemu potrawy będą perfekcyjnie ugotowane.

Polecane produkty

Whirlpool SMC 604 F/NE

1 699,-

Sprawdź

Whirlpool SMP 658C/BT/IXL

2 899,-

Sprawdź

Whirlpool SMO 658C/NE

2 399,-

Sprawdź
Zobacz więcej produktów

Sprawdź aktualne promocje

Odkryj nieskazitelną czystość

Kup pralkę Fresh Care+ i odbierz żelazko parowe Braun gratis. Promocja trwa od 09.09 do 31.12.2017 r. lub do wyczerpania zapasów.

Dowiedz się więcej