Sharp
PŁYTY GRZEWCZE
Nasze urządzania szybko i intuicyjnie pracują. Ty masz w tym czasie czas dla siebie i bliskich. Podstawowym urządzeniem kuchennym jest bez wątpienia płyta grzewcza. To centrum naszych kulinarnych poczynań. Warto, by była funkcjonalna i intuicyjna w obsłudze. I oczywiście..piękna!

Marka Sharp ma w swojej ofercie indukcyjne płyty grzewcze, które doskonale spełnią swoje zadanie: pozwolą na wygodne i możliwie szybkie gotowanie. Spośród konkurencji wyróżniają się dodatkowo z uwagi elegancki i nowoczesny design. Nasi klienci doceniają dyskretnie zaznaczone strefy grzewcze i minimalistyczne grafiki.
Indukcyjne płyty grzewcze marki Sharp oferowane są w dwóch rozmiarach: 60 cm90 cm. Do wyboru mamy płyty bezramkowe, które idealnie wtapiają się w powierzchnię blatu oraz modele wyposażone w ramkę na bocznych krawędziach.

W zależności od wybranego modelu do dyspozycji mamy 4 bądź 5 stref gotowania oraz, jak w przypadku modelu KH-6I27CS00, System CookBridge, pozwalający na gotowanie w naczyniach o niestandardowych gabarytach. Płyty Sharp oferują 9 poziomów mocy gotowania, a wśród funkcji, które podnoszą komfort użytkowników są, w zależności od wybranego modelu, m.in.: czujnik wykrywania patelni, wyłącznik termiczny, wskaźnik gorącej powierzchni czy timer. Ciekawą funkcjonalnością płyt Sharp jest technologia AutoHeatControl, pozwalająca oszczędzić czas i energię. Odpowiednio zaprogramowane funkcje pozwalają na przygotowanie potraw w idealnych warunkach, umożliwiających uzyskanie smaku, kolorystyki, chrupkość potraw jakie im towarzyszą. To między innymi programy: gotowania w temperaturze wrzenia wody 100°C, smażenia 160°C, gotowania w temperaturze 50°C czy funkcja topienia czekolady 40°C.

Funkcja Stop&Go, sprawdza się wtedy, gdy musimy na chwilę przerwać gotowanie. Po naciśnięciu przycisku Stop&Go, moc wszystkich włączonych grzejników jest zredukowana do poziomu utrzymywania ciepła. Po ponownym dotknięciu przycisku, pola grzejne automatycznie powrócą do poprzednio wybranego poziomu. Wszystkie modele płyt grzewczych Sharp wyposażono w blokadę przycisków, funkcję AutoOFF oraz zabezpieczenie przed dziećmi. Dotykowy panel sterujący umieszczono przy dolnej krawędzi płyty.