Sharp
PIEKARNIKI
Bez dwóch zdań - dzieciom najlepiej smakują wspólnie upieczone ciasteczka W ofercie Sharp na naszych klientów czeka aż kilkanaście modeli piekarników. Wszystkie, zgodnie z aktualnymi trendami, przeznaczone są do zabudowy. Co ważne, ich montaż jest możliwy niezależnie od płyty grzewczej. Dzięki temu piekarnik można umieścić niemal w dowolnym miejscu kuchni, np. w słupku na wysokości oczu lub w ramach wyspy kuchennej.

Pojemność komór waha się od 64 do 78 litrów. Wyposażone w funkcje, takie jak termoobieg, grill, rożen, ruszt, funkcja rozmrażania, sonda do mięsa RoastPro a nawet innowacyjny zestaw do przyrządzania pizzy.

Projektując myślimy przede wszystkim o maksymalnej funkcjonalności, dlatego obsługa wszystkich naszych urządzeń jest bardzo intuicyjna. Przejrzysty panel sterowania, w niektórych modelach wyposażony w kolorowy wyświetlacz LCD, pozwala na szybki wybór ustawień. Dodatkowo, jak np. w przypadku modelu KS-70S50ISS, dzięki funkcji Love2Cook możemy korzystać z 10 zaprogramowanych trybów pracy i aż 150 automatycznych programów gotowania/pieczenia. Funkcjonalność to również przemyślane wnętrze. Kilka poziomów umieszczenia blach oraz nowoczesne prowadnice jest tego gwarancją. Dla jeszcze większego komfortu w wybranych modelach zainstalowano system SoftClosingDoor – zapewniający łagodne domykanie się drzwiczek.