Inissia

Twój ekspres Nespresso

Inissia

Twój ekspres Nespresso

Wybierz swój kolor

ZAMÓW EKSPRES

Ekspres do kawy Nespresso Inissia, charakteryzuje się niewielkim rozmiarem, kompaktową budową i niewielką wagą. To małe, sprytne urządzenie czyni życie łatwiejszym i doskonale dopasowuje się do każdego wnętrza. Ekspres Inissia dostępny jest w wielu kolorach, dzięki czemu z pewnością znajdziesz ten, który pokochasz. Jest łatwy w obsłudze i gwarantuje przygotowanie idealnej kawy za każdym razem, dzięki prostej obsłudze za dotknięciem jednego przycisku i opatentowanemu systemowi ekstrakcji kawy, umożliwiającemu uzyskanie ciśnienia do 19 barów. Szybki czas nagrzewania oznacza, że woda osiąga idealną temperaturę w zaledwie 25 sekund, natomiast składana tacka ociekowa umożliwiająca użycie wyższych szklanek. Tryb oszczędzania energii, który automatycznie wyłącza urządzenie po 9 minutach, stanowi ogromne ułatwienie. Każdy zakupiony ekspres zawiera w zestawie 16 kapsułek Nespresso, z których każda kryje w sobie niepowtarzalny smak i aromat naturalnej kawy.

ZAMÓW EKSPRES

Wybierz swój kolor

Kompaktowa budowa
i szeroki wybór kolorów

Liczba kolorów 6 ZAMÓW EKSPRES

Ekspres do kawy Nespresso Inissia, charakteryzuje się niewielkim rozmiarem, kompaktową budową i niewielką wagą. To małe, sprytne urządzenie czyni życie łatwiejszym i doskonale dopasowuje się do każdego wnętrza. Ekspres Inissia dostępny jest w wielu kolorach, dzięki czemu z pewnością znajdziesz ten, który pokochasz.

Waga 2,4 kg Szerokość 12 cm Wysokość 23 cm

Espresso
i Lungo

Espresso
i Lungo

Urządzenie nagrzewa się w mgnieniu oka, abyś mógł jak najszybciej delektować się swoją ulubioną kawą Nespresso. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk i poczekać 25 sekund, a woda osiągnie idealną temperaturę, umożliwiając zaparzenie nawet 9 kaw bez konieczności ponownego napełniania zbiornika o pojemności 0,7 l. Rozmiar filiżanki można dostosować za pomocą dwóch programowalnych przycisków – espresso i lungo.

Pojemnik na wodę 0.7 l Gotowość do pracy 25 s

Pompa
wysokociśnieniowa

Pompa
wysokociśnieniowa

Ekspres Inissia jest łatwy w obsłudze i gwarantuje przygotowanie idealnej kawy, dzięki prostej obsłudze i opatentowanemu systemowi ekstrakcji kawy, umożliwiającemu uzyskanie ciśnienia do 19 barów.

Ciśnienie 19 barów

Oszczędność
energii

Oszczędność
energii

Tryb oszczędzania energii automatycznie wyłącza urządzenie po 9 minutach. Składana tacka ociekowa umożliwia przygotowanie większej kawy, a po zabraniu kubka automatycznie opada, aby zebrać skropliny.

Automatyczne wyłączenie 9 min

Natychmiastowa
przyjemność picia
doskonałej kawy.

Natychmiastowa
przyjemność picia
doskonałej kawy.

Wraz z zakupionym ekspresem otrzymujesz zestaw 16 kapsułek, z których każda kryje w sobie niepowtarzalną przyjemność picia doskonałej kawy. Poznaj wszystkie kawy Nespresso Grand Cru i znajdź swoją ulubioną.

Kapsułki w zestawie 16 szt.

System kapsułek
Nespresso

System kapsułek Nespresso gwarantuje wyjątkowy smak kawy i jej niepowtarzalny aromat. Palona i mielona naturalna kawa została zamknięta w aluminiowej kapsułce dla ochrony aromatów, abyś mógł się cieszyć wyśmienitym espresso każdego dnia i o każdej porze.

Kapsułki w zestawie 16 szt.