Podwójna pralka LG Twin Wash – zrób dwa prania na raz i zaoszczędź czas

Za każdym razem, kiedy nastawiasz pranie, zastanawiasz się, jak właściwie je podzielić, aby czynność ta była ekonomiczna i nie zajmowała zbyt dużo czasu. Ubranka dziecięce, mocno zabrudzona odzież codzienna, delikatne i białe tkaniny, strój sportowy, który chciałbyś włożyć na trening kolejnego dnia – aby dobrze wszystko rozplanować, potrzebowałbyś całego dnia przeznaczonego na obowiązki domowe. Wyobraź sobie pralkę, która pozwoli ci na zrobienie dwóch prań jednocześnie, a całość potrwa tylko 49 minut.

LG Twin Wash to pierwsza na świecie pralka, która pozwala na pranie i odwirowywanie dwóch załadunków jednocześnie. Dzięki temu możesz dopasować program do każdego typu tkaniny oraz o wiele lepiej podzielić pranie na kategorie. W standardowej pralce oznaczałoby to dwukrotnie dłuższy czas poświęcony na obowiązki, a przecież można go wykorzystać na odpoczynek lub przyjemności. Jak to działa w LG Twin Wash?

Do dyspozycji masz dwie komory. W większej o załadunku do 12kg i drzwiami bocznymi z łatwością wypierzesz duże koce, zasłony, pościel oraz zabrudzone ubrania z całego tygodnia. Pod nią umieszczono dodatkowo LG Twin Wash Mini, czyli ładowaną od góry pralkę, która pomieści mniejsze pranie o wadze do 2 kg. Będzie idealna do:

 • prania delikatnych tkanin i ubranek dziecięcych

Nie musisz już decydować, czy ubranka niemowlęce i dziecięce oraz stroje z delikatnych tkanin wsadzać do bębna razem z zabrudzonymi ciuchami całej rodziny, czy może prać osobno, marnując czas, wodę i energię. Wystarczy, że wszystko to, co wymaga specjalnego traktowania, umieścisz w dodatkowym bębnie Mini. Dzięki temu dokładnie dopasujesz program do rodzaju tkaniny oraz przeznaczenia danej części garderoby.

 • prania odzieży sportowej, której potrzebujesz kolejnego dnia

Musisz szybko odświeżyć swoje ubranie po treningu, a nie chcesz ciągle robić dużego prania? Twoje stroje sportowe są wykonane z materiałów, które musisz prać w dedykowanym im programie? Wystarczy zrobić niewielkie pranie w pralce Mini, aby po 50 minutach wyjąć z niej czyste i gotowe do kolejnych sportowych wyzwań ubranie.

 • prania białych, czarnych i kolorowych ubrań całej rodziny

Nie chcesz tracić czasu na dwa cykle prania, ale boisz się wkładać białe ubrania razem z kolorowymi? Upierz je jednocześnie, ale w osobnych bębnach pralki LG Twin Wash.

Zaoszczędź czas i zrób dwa prania w 49 minut! Tylko z pralką LG TwinWash – sprawdź>>

LG Twin Wash to nie tylko dwie pralki w jednym urządzeniu. Pełni ona również funkcję suszarki oraz pralki parowej, która w kilka chwil odświeży ubrania. Można więc powiedzieć, że zawierają się w niej aż 4 sprzęty, dzięki którym oszczędzamy czas i miejsce.

 • LG Twin Wash to pranie i suszenie w jednym

Pralka została wzbogacona o funkcję Eco Hybrid, która umożliwia wybór sposobu suszenia. Jeśli zależy nam na oszczędności czasu, możemy zdecydować się na szybki tryb normalny, w którym wykorzystywana jest zimna woda oraz gorące powietrze. Mamy też do dyspozycji program Eco Hybrid, który suszy pranie jedynie gorącym powietrzem. Pozwala to zaoszczędzić na rachunkach za wodę.

 • Odświeżanie parowe True Steam – pozbądź się zapachów i 99,9% alergenów

Twoje czyste ubrania pogniotły się, straciły świeżość lub przeszły niechcianymi zapachami jedzenia, papierosów czy wilgoci, ale nie masz czasu, by je wszystkie uprać? Wystarczy, że odświeżysz je parą. Po wyjęciu z pralki będą pachnące, a zagniecenia zostaną rozprostowane. To również doskonałe rozwiązanie dla alergików. Urządzenie uzyskało certyfikat BAF (British Allergy Foundation). Podczas odświeżania parowego usuwa aż 99,9% alergenów.

LG Twin Wash zmienia myślenie o praniu. Nie tylko ułatwia i przyspiesza codzienne obowiązki, ale jest też rozwinięta technologicznie oraz wzbogacona o funkcje, które usprawniają obsługę oraz chronią ubrania wykonane nawet z najdelikatniejszych tkanin.

 • Funkcja Add Item, czyli dodawaj do prania podczas trwania cyklu

Pewnie nie raz zdarzyło ci się zapomnieć o choćby jednej zagubionej skarpetce, której nie wsadziłeś do pralki. Ciężko tak rozdzielać pary, ale przecież nie będziesz robić osobnego prania tylko dla tej jednej rzeczy. Standardowo musiałaby ona poczekać do czasu, aż zbierze się kolejna partia brudnych ubrań. W pralce LG Twin Wash możesz skorzystać z funkcji Add Item i dodać zapomnianą skarpetkę w jakimkolwiek momencie cyklu prania.

 • Technologia napędu bezpośredniego i silnik Direct Drive – bezpieczeństwo każdej tkaniny

Szybka, skuteczna, delikatna dla wymagających tkanin, a do tego jeszcze cicha i niezawodna. Pieczę nad tym wszystkim sprawują dwa silniki inwerterowe z napędem bezpośrednim Direct Drive. Mają one za zadanie zwiększyć skuteczność prania dzięki 6 typom ruchów bębna dopasowanym do rodzaju materiału oraz stopnia poplamienia. Są tak skonstruowane, że nawet przy dużej mocy nie zwiększają poziomu hałasu, ani drgań. Ich żywotność potwierdza dodatkowo 10-letnia gwarancja.

 • Smart ThinQ – obsługuj pralkę gdzie i kiedy chcesz

LG Twin Wash ma dodatkowo wbudowane Wi-Fi, dzięki któremu możesz połączyć się z nią za pomocą smartfona. Aplikacja Smart ThinQ pozwala na planowanie godziny prania, ustawienie programu i rozpoczęcie cyklu gdziekolwiek jesteś. Dodatkowo można pobrać z niej specjalne tryby prania:

 • dom i rodzina do ubranek dziecięcych i niemowlęcych
 • sport i aktywność do strojów treningowych
 • dbanie o tkaniny do ubrań kolorowych i delikatnych
 • suszenie

Oprócz tego z poziomu aplikacji możesz sprawdzić, jak przedstawia się zużycie energii oraz wody oraz zdalnie diagnozować wszelkie usterki.