Zmysłowa prostota.

Design, któremu się nie oprzesz. Zafunduj sobie chwile zapomnienia dzięki dużemu ekranowi 6,1" QHD+ FullVision naturalnie wkomponowanemu w piękną i trwałą całość z metalu i szkła.


LG Q7

Elegancki i wyważony styl.

Najwyższa jakość i wygoda po prostu Ci się należą. Metalowa ramka i delikatnie zaokrąglone szkło 2.5D sprawiają, że smartfon świetnie wygląda i doskonale leży w dłoni.


LG V30

Solidny i doskonale spójny.

Poznaj piękno braku ramek. Rewolucyjny wyświetlacz LG OLED zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów a dzięki technologii FullVision 6-calowy wyświetlacz smartfona LG V30 to prawdziwa gratka.


LG K11

Elegancki wygląd i metalowa tylna obudowa.

Odporna tylna pokrywa z metalu sprawia, że dłużej możesz cieszyć się stylowym wyglądem telefonu bez uszkodzeń. Spełniająca wymagania militarnej normy MIL-STD odporna na uderzenia konstrukcja da Ci spokój w każdej sytuacji.


LG K9

Realizm kolorów.

Realistyczne kolory i ostry obraz sprawiają, że wszystko, co widać na ekranie – filmy, gry i zdjęcia – staje się niezapomnianym widokiem.


AKCESORIA DO SMARTFONÓW

Wszystkie akcesoria mobilne Bluetooth firmy LG gwarantują czyste brzmienie, a także są wygodne i poręczne.

Zestaw słuchawkowy LG TONE ACTIVE został zaprojektowany specjalnie dla użytkowników uprawiających sport. Dlatego ma wsuwane wkładki douszne oraz ergonomiczny pałąk gwarantujący stabilność podczas biegania lub chodzenia. Jest też odporny na wodę i pot, dzięki czemu można korzystać z niego bez obaw nawet podczas intensywnego treningu lub deszczu.ZOBACZ WSZYSTKIE SMARTFONY I AKCESORIA LG

Wszystkie produkty LG, od smartfonów po smartwatche i akcesoria Bluetooth, są trwałe i niezawodne, a jednocześnie mają atrakcyjny wygląd.