Karta Kredytowa

EURO Mastercard (RRSO = 14,29%)RTV Euro AGD Mastercard

Przez RRSO należy rozumieć Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania.

Oferty promocyjne dla kart objętych programem mamBONUS
Odbierz Kartę Podarunkową Euro

Wymień zebrane punkty w programie mamBonus na Kartę Podarunkową Euro i zrealizuj swoje marzenia.

Dowiedź się więcej na stronie.

Karta podarunkowaKarta kredytowa EURO Mastercard objęta jest programem mamBONUS.

Za każdą transakcję bezgotówkową kartą naliczane są standardowe punkty. Każde wydane 1 zł = 2 punkty.
Dzięki karcie masz możliwość dokonywania błyskawicznych transakcji bezgotówkowych w ramach dostępnego limitu kredytowego, dzięki technologii zbliżeniowej „Zbliżone zapłacone”. Do kwoty 50 PLN ( limity mogą się różnić w zależności od kraju) nie jest wymagane wprowadzenie numeru PIN – to nie tylko wygoda, ale i bezpieczeństwo – karta zostaje w Twoich rękach.
Więcej o technologii tutaj.Korzyści z posiadania karty:

  • Limit kredytowy nawet do 10 000 zł
  • Okres bezodsetkowy do 56 dni (dotyczy transakcji bezgotówkowych, w ramach dostępnego limitu kredytowego, w tym płatności internetowych przy użyciu karty kredytowej EURO Mastercard, RRSO-14,29%)
  • Płatność kartą w internecie
  • Telefoniczne zlecenie przelewu gotówki z rachunku karty na wskazane konto bankowe
  • Wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów oznaczonych logo Mastercard
  • Płatność we wszystkich punktach handlowo usługowych oznaczonych logo Mastercard

Karta kredytowa EURO Mastercard to wygodny i bezpieczny środek płatniczy dzięki:

  • Pakietowi ubezpieczeń na każdą sytuację
  • Stałemu dostępowi do rachunku karty w aplikacji GoMobile** oraz przez telefon
  • Miesięcznym wyciągom z rachunku karty z wyszczególnionymi wszystkimi transakcjami. Wyciąg z rachunku karty EURO Mastercard możesz również wygenerować w systemie bankowości internetowej Pl@net. Dostępnym na stronie: https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni


Szczegółowe informacje:

Dowiedz się więcej


*Szczegóły dotyczące programu mamBONUS, w tym Regulamin, dostępne na https://mambonus.pl/regulaminy. Program mamBONUS obowiązuje przez czas nieokreślony. Organizator może zakończyc Program mamBONUS podając informacje o jego zakończeniu na stronie internetowej www.mambonus.pl z co najmniej dwumiesięcznym wyprzedzeniem. Punkty w ramach programu mamBONUS nie będą naliczane za transakcje polegające na zasileniu instrumentu lub rachunku płatniczego, wyłączone w definicji „Transakcji Kartą” określonej w Regulaminie mamBONUS.

**Więcej o aplikacji GoMobile: https://www.bnpparibas.pl/aplikacja-mobilna-go-mobile

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 14,29%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4280,05 zł, oprocentowanie zmienne 10%, całkowity koszt kredytu 280,05 zł (w tym: odsetki 208,05 zł, miesięczna opłata za kartę 6 zł), 11 miesięcznych rat równych w wysokości po 356,63 zł, 12 rata w wysokości 357,12 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 05.03.2019 r.

Udzielenie kredytu uzależnione jest od wyniku przeprowadzonej przez BNP Paribas Bank Polska S.A. analizy zdolności kredytowej Klienta, na podstawie przekazanych przez niego informacji.

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie marketingowy i informacyjny, nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy Kodeks cywilny.

Euro-net sp. z o.o.. z siedzibą w Warszawie przy Muszkieterów 15, (NIP: 527-00-05-984) współpracuje z BNP Paribas Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 10/16 (NIP: 526-10-08-546) i jest umocowana do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny i kartę kredytową.