W czym możemy pomóc?

Sekcja informacyjna to najlepsze miejsce na znalezienie odpowiedzi na Twoje pytanie.
Ubezpieczenia, TAXFREE i usługi dodatkowe:

Gdzie odszukam porady dot. zakupów?

Jesteś tutaj: Centrum informacji /

Artykuły

Na stronie Sklepu Internetowego umieściliśmy dział z poradami i aktualnościami. Artykuły mogą pomóc w wyborze sprzętu, a także w prosty sposób tłumaczą właściwości zawiłych technologii oraz dostarczają cennych wskazówek pomocnych w odpowiednim podłączeniu i skonfigurowaniu zakupionego Towaru. Artykuły skatalogowane są w taki sam sposób jak Produkty na naszej stronie, co znacznie ułatwia nawigację w tym dziale. Wszystkie dostępne teksty można znaleźć tutaj.

Najpopularniejsze artykuły w danej kategorii dostępne są również pod produktami, których dotyczą. Nad wartością merytoryczną naszych tekstów pracuje sztab ekspertów, który aktualizuje je na bieżąco. Gorąco zachęcamy do lektury, która z pewnością pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości i rozwiązać problemy związane ze sprzętem.

Pytania i odpowiedzi

Jeśli masz pytanie do konkretnego urządzenia, albo chcesz się upewnić jak funkcjonuje nasz sklep możesz również skorzystać z opcji "Pytania i odpowiedzi", dostępnej na stronie produktowej interesującego Cię modelu.
Pytania mogą zadawać jedynie zalogowani użytkownicy (założenie konta w naszym serwisie jest bezpłatne i zajmie Ci tylko 60 sekund).

Na pytania odpowiadają przede wszystkim użytkownicy - właściciele danego sprzętu, wspierani przez zespół Autoryzowanych Przedstawicieli Producentów, Ekspertów RTV EURO AGD oraz niezależnych Doradców. Profile producentów, Ekspertów i Doradców są specjalnie oznaczone:W chwili, kiedy odpowiedź na Twoje pytanie pojawi się w serwisie wyślemy do Ciebie wiadomość na adres e-mail podany w trakcie rejestracji.


Czy treść była pomocna?
  • E-mail
  • Telefon / Czat

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za wysłanie formularza
W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych prosimy zaznacz "Nie jestem robotem".
Wyślij

Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki RTV EURO AGD, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, e-mail: daneosobowe@euro.com.pl, telefon: 855 855 855, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

855 855 855

pon-sob 08:00-21:00

nd 09:00-19:00

Czat z konsultantem

Rozpocznij rozmowę


pon-sob 08:00-21:00

nd 09:00-19:00