Wejdź głębiej w świat gry
Czy chcesz aby świat gry wciągnął Cię jeszcze bardziej? Czy chcesz spotęgować atmosferę i sprawić aby pokój stał się częścią scenerii gry? Możesz to osiągnąć synchronizując swoje inteligentne oświetlenie Philips Hue ze swoim komputerem


Synchronizuje monitor z Philips Hue
•  Dzięki połączeniu komputera z oświetleniem Philip Hue gra zyska niezwykłą świetlną oprawę, a Twój ekran będzie wydawał się dużo większy, niż jest w rzeczywistości.
•  Inteligentne diody LED rozmieszczone na monitorze komputera rzucą na ściany światło w kolorach wyświetlanych na ekranie, a dodatkowe żarówki HUE przeniosą je na resztę Twojego pokoju.
•  Od teraz będzie Ciebie otaczać idealnie dopasowane, barwne oświetlenie, a Ty zyskasz kolejny powód aby zaangażować się jeszcze bardziej w grę.
Zobacz produkty:


Poczuje filmowe emocje w swoim domu
•  Jeśli nie kręcą Cię gry, poczuj się jak w kinie, siedząc na własnej kanapie.
•  Ciesz się wciągającymi efektami świetlnymi, które pasują do tego, co dzieje się na ekranie.
•  Dzięki synchronizacji telewizora z oświteleniem Philips Hue, światło w Twoim domu będzie współgrać z dramaturgią filmu, krymianałem, komedią, horrorem, i zmieni się w w efekty specjalne. Z pomocą Philips Hue spotęgujesz swoje doświadczenia i nastrój filmu.
Zobacz produkty:

Inteligentne żarówki

Philips Hue Mostek

centralka

239 zł

(21)
Szczegóły
Skonfiguruj ustawienia Hue Entertainment i rozpocznij zabawę
Krok 1
Upewnij się, że mostek Hue oraz lampy Hue White and Color Ambiance są podłączone, a ich zasilanie jest włączone.
Krok 2
Skonfiguruj nowy obszar rozrywki w aplikacji Philips Hue.
Krok 3
Korzystaj z aplikacji Philips Hue Sync na swoim komputerze PC/Mac lub połącz się ze współpracującym urządzeniem.
Dowiedz się więcej o Philips Hue
Philips Hue to inteligentny system oświetlenia, który pozwala łatwo sterować światłem i tworzyć odpowiednią atmosferę w każdym momencie. Ożyw swój inteligentny dom, korzystając z asortymentu inteligentnych żarówek, lamp, przełączników i czujników.
Dowiedz się więcej
Światła Hue
Światła Philips Hue są energooszczędne i oświetlają Twój dom w dowolny, wybrany przez Ciebie sposób.
Mostek Hue
Mostek Philips Hue to serce Twojego inteligentnego systemu oświetleń. Pozwala podłączyć nawet 50 źródeł światła i uwolnić nieskończone możliwości.
Aplikacja Hue
Istnieje wiele inteligentnych sposobów zarządzania oświetleniem w domu - począwszy od aplikacji Philips Hue aż po przełączniki bezprzewodowe.