Poznaj sztuczną inteligencję w Telewizorach LG
Mów teraz Telewizor LG ze sztuczną inteligencją i pilotem Magic Remote można obsługiwać w języku polskim. Włącz ulubiony film, zrób głośniej, lub pokaż pogodę na jutro - to tylko część z funkcji, na które odpowiada telewizor LG.
AI Picture | AI Sound Wizja reżysera na ekranie telewizora LG. AI Picture, dzięki algorytmowi sztucznej inteligencji, podnosi jakość obrazu, optymalizuje jasność i ostrość, a AI Sound gwarantuje najlepszy dźwięk przestrzenny bez względu na to, jak zaaranżowałeś swój pokój.
LG ThinQ Sztuczna Inteligencja w życiu codziennym. Podłącz wszystkie urządzenia ze sobą, a LG ThinQ zadba o ich bezproblemową komunikację. Steruj pralką, lodówką, a nawet oświetleniem w domu, poprzez Panel Domowy na telewizorze LG.

TELEWIZORY OLED

Sztuczna inteligencja w LG OLED - LG ThinQ AI Zacznijmy od tego, czym jest ThinQ AI. To przede wszystkim pierwszy inteligentny asystent głosowy, który zaczął rozumieć i komunikować się w języku polskim, jeszcze zanim potrafił to Google Asystent. Autorskie, stworzone przez koreańskiego giganta algorytmy sztucznej inteligencji miały na celu jak najlepsze, najłatwiejsze i cechujące się najwyższą możliwą jakością korzystanie ze sprzętów LG. Co więcej, algorytmy "uczą się nas" - od rozpoznawania naszego głosu, przez nasze preferencje dotyczące tego, co lubimy oglądać, aż po możliwość zdalnego sterowania z poziomu telewizora wszystkimi inteligentnymi urządzeniami w obrębie naszego domostwa.

W zestawie do OLEDa znajduje się MagicPilot
Magic Pilot Na czym polega ten pierwiastek magii w urządzeniu, które po prostu ma sterować telewizorem? Tu zaczyna się nasze doświadczenie ze sztuczną inteligencją LG.


Na czym polega ten pierwiastek magii w urządzeniu, które po prostu ma sterować telewizorem? Tu zaczyna się nasze doświadczenie ze sztuczną inteligencją LG. Możemy za pośrednictwem pilota wydawać polecenia telewizorowi. Wystarczy przycisnąć symbol mikrofonu, który znajduje się na naszym pilocie i... zacząć tę fascynującą przygodę.

Na przykład na komunikat: "Włącz YouTube", telewizor reaguje błyskawicznie. "Pokaż kartę na czasie" - po chwili widzimy najpopularniejsze filmy. Włączamy ulubioną muzykę, jednak stwierdzamy, że jest odrobinę za głośno. Mówimy więc: "Ścisz". Co się dzieje? Muzyka się przycisza. Planujemy wyjście, ale nie wiemy, jaka będzie pogoda? Dowiemy się zarówno pytając: "Jaka dziś pogoda?", jak i "Czy mam wziąć ze sobą parasol?". Chcemy znaleźć przepis na sernik? Wystarczy prosty komunikat "Znajdź przepis na sernik". Telewizor automatycznie wyszuka nam filmik z przepisem. Jeśli jednak wolimy szybko przeczytać, jak zrobić ciasto, wystarczy do komendy dodać słowo "Google". Wówczas sprzęt błyskawicznie zaproponuje nam artykuł z przepisem. Nie zdziwcie się, prosząc, by OLED zaproponował Wam film lub serial z ulubionym aktorem. "Pokaż filmy ze Stevem McQueenem” I... wieczór mamy już zaplanowany.Co jednak jest w tym najbardziej fascynujące? Nie tylko fakt, że zobaczymy odpowiedź na ekranie, ale także usłyszymy przyjemny głos, który nam ją przedstawi. Nie musimy więc nieustannie przebywać blisko telewizora z przysłowiowym nosem w ekranie. Chcemy użyć telewizora jako wielkiego ekranu, w którym swobodnie będziemy poruszać się po stronach internetowych? Przechodzimy do wyszukiwarki i głosowo wydajemy polecenie OLEDowi, której konkretnie strony szukamy. Po wejściu na nią, nie musimy męczyć się, naciskając "górę" i "dół" na pilocie.

Pilot z kursorem Po pierwsze - mamy możliwość scrollowania w pionie, zupełnie jak w myszce komputerowej, ale także... na ekranie pojawia się kursor, którym sterujemy za pomocą nakierowania pilotem na interesującą nas rzecz!


Po pierwsze - mamy możliwość scrollowania w pionie, zupełnie jak w myszce komputerowej, ale także... na ekranie pojawia się kursor, którym sterujemy za pomocą nakierowania pilotem na interesującą nas rzecz! Dopóki ktoś nie doświadczy tego na własnej skórze, nie zrozumie, że nigdy już nie będzie chciał wrócić do żmudnego poruszania się między literami wyświetlającymi się na ekranie telewizora za pomocą zwykłego pilota.