Lenovo Z50-75
Akcelerowany procesor AMD FX-7500
z kartą graficzną AMD Radeon™ R7 M260DX
wyposażone łącznie w 10 Rdzeni Obliczeniowych (4 CPU + 6 GPU)
1
Technologia obliczeniowa AMD, która napędza Twój komputer, znajduje się także w wiodących konsolach
do gier. Akcelerowane procesory AMD Serii FX łączą wydajność procesorów wielordzeniowych i potęgę
technologii graficznej AMD Radeon™ w jednym układzie.
Wykonaj olbrzymi skok naprzód z akcelerowanym procesorem
AMD Serii FX
napędzającym Twojego laptopa. Do 10 Rdzeni Obliczeniowych (4 CPU + 6 GPU)
1
dostarcza wydajności, jakiej potrzebujesz do osiągnięcia zupełnie nowego poziomu doznań i responsywności. Uzyskaj możliwość bezdotykowego przeglądania multimediów, muzyki i wielu innych rzeczy za pomocą machnięcia ręką dzięki Technologii
AMD Gesture Control
2
. Niezależnie od tego czy grasz, oglądasz filmy HD, czy korzystasz z wielu aplikacji na raz, AMD zapewni Ci wydajność, jakiej potrzebujesz.
Z szerokiej oferty tytułów programu AMD Gaming Evolved wybierz gry, które najbardziej chciałbyś otrzymać. Wszystko zaczyna się właśnie tu — od odwiedzenia strony
„Radeon™ Rewards” (amd.com/radeonrewards)
.
Dodatkowe informacje (Zwiń/Rozwiń)

Dodatkowy osprzęt (np. monitor HD lub 4K, porty USB 3.0, dostępne bezprzewodowo HDTV) oraz / lub oprogramowanie (np. aplikacje multimedialne i / lub dostęp do Wi Fi) jest potrzebne do pełnego wykorzystania niektórych funkcji. Monitor HD / 4K wymaga zgodnej z tą technologią treści. Niektóre funkcje są obsługiwane tylko przez wybrane podzespoły lub systemy. Więcej informacji na temat możliwości i technologii obsługiwanych przez konkretny model podzespołu lub systemu można uzyskać u producenta. *Więcej informacji na temat funkcji i oprogramowania AMD można uzyskać na stronie amd.com/featuredetails.

1
Więcej informacji na stronie www.amd.com/computecores.

2
Technologia AMD Gesture Control pozwala korzystać z rozpoznawania gestów jako narzędzia do sterowania pewnymi aplikacjami zainstalowanymi na komputerze. Aplikacja jest dostępna tylko w niektórych tabletach i notebookach wyposażonych w akcelerowane procesory AMD Serii A. Technologia ta wymaga kamery internetowej i działa tylko na komputerach z systemem operacyjnym Windows 7 lub Windows 8. Obsługiwane aplikacje systemu Windows: Windows Media Player, Windows Photo Viewer, Microsoft PowerPoint oraz Adobe Acrobat Reader. Obsługiwane aplikacje ze sklepu Windows Store: Microsoft Photos, Microsoft Music, Microsoft Reader oraz Kindle. Przy zwiększonym lub osłabionym oświetleniu punktowym wydajność systemu może się obniżyć.

3
Technologia AMD Wireless Display zapewnia możliwość bezprzewodowego wyświetlania zawartości ekranu lokalnego na ekranie zdalnym z niskim opóźnieniem i automatycznym przeskalowaniem filmów wideo i materiałów graficznych. Technologia AMD Wireless Display działa w niektórych systemach z akcelerowanymi procesorami firmy AMD i wymaga systemu Windows® 8 oraz odbiornika Miracast certyfikowanego do działania przez sieć Wi-Fi. Przed zakupem urządzenia należy potwierdzić jego możliwości u producenta systemu.

4
Technologia AMD Face Login została opracowana jako wygodne narzędzie pomagające szybko zalogować się do systemu Windows oraz do wielu popularnych witryn internetowych. Nie powinna być używana w celu zabezpieczania komputera i informacji osobistych przed niepożądanym dostępem. Aplikacja jest dostępna tylko w niektórych tabletach i notebookach wyposażonych w akcelerowane procesory AMD Serii A. Wymaga kamery internetowej i działa tylko na komputerach z systemem Windows 7 lub Windows 8 oraz przeglądarką Internet Explorer w wersji 9 lub 10. Przy logowaniu się do stron internetowych oraz korzystaniu z innych funkcji online wymagane jest połączenie internetowe.

* Więcej informacji uzyskasz na stronie www.amd.com/radeonrewards.

© 2014 Advanced Micro Devices, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. AMD, Radeon, logo AMD Arrow i ich kombinacje są znakami towarowymi firmy Advanced Micro Devices, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zdjęcia i logotypy © 2014 Nazwa i logo Rebellion oraz nazwa i logo Sniper Elite są znakami towarowymi firmy Rebellion i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi w pewnych krajach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów