Wysoka moc obliczeniowa
i niesamowita grafika. W jednym układzie.

Co się wydarzy, gdy połączysz jeden z najbardziej zaawansowanych procesorów na rynku z wyjątkową jakością grafiki w jednym układzie? Przekonaj się osobiście, co potrafi technologia Ryzen™ w połączeniu z technologią Radeon™.

Niewiarygodna wydajność konsoli do gier - żadna dodatkowa karta graficzna nie jest już wymagana! Nowy procesor AMD Ryzen™ w parze z kartą graficzną Radeon Vega.

Uwolnij potencjał swojego komputera.

Skorzystaj z potężnej mocy do zabawy. Połączyliśmy wysoką moc naszych przełomowych procesorów Ryzen™ z niesamowitymi i wizualnie oszałamiającymi możliwościami kart graficznych Radeon™ Vega. Uwolnij prawdziwy potencjał swojego komputera - procesor Ryzen™ i karta graficzna Radeon™ w tym samym układzie.

Teraz możesz oczekiwać znacznie więcej od swojego procesora.

Procesory AMD Ryzen™ zapewniają wyjątkową wydajność komputerom dzięki rewolucyjnej inteligencji maszynowej, ogromnym możliwościom wielozadaniowości i wysoce wydajnej architekturze, które zapewniają szybszą i bardziej płynną pracę komputera.

Kompatybilny z gniazdem AMD AM4

Najnowsze procesory do komputerów stacjonarnych AMD Ryzen™ 2000 są obsługiwane przez płyty główne z gniazdem AM4 po zainstalowaniu dedykowanej aktualizacji BIOS. W celu uzyskania instrukcji dotyczących aktualizacji do najnowszej wersji BIOS należy skontaktować się z producentem płyty głównej z gniazdem AM4 firmy AMD.

Pracuj. Graj. Bądź w kontakcie. Transmituj.

  • AMD Ryzen 5 2400G 3.6 GHz AM4 Radeon Vega 11 (YD2400C5FBBOX)

    749 zł

    Szczegóły
  • AMD Ryzen 3 2200G 3.5GHz AM4 Radeon Vega 8 (YD2200C5FBBOX)

    469 zł

    Szczegóły